17 profesjonalnych sportowców z dziwnymi nawykami żywieniowymi

 Tom Brady Arturo Holmes/Shutterstock Adam Świerk


W przeciwieństwie do celebrytów, zawodowi sportowcy są zdecydowanie nie jak my. Jasne, technicznie rzecz biorąc, nie są niczym więcej niż ciałem i krwią, tak jak wszyscy inni. Ale fizyczne wyczyny, które są w stanie wykonać, wykraczają daleko poza cielesne pojmowanie przeciętnego człowieka. Szczerze mówiąc, zawodowi sportowcy są jak mocne, dobrze zbudowane samochody sportowe, podczas gdy reszta ludzkości działa jak starzy naganiacze ledwo przejeżdżający z punktu do punktu.Drastyczne różnice między garstką prawdziwie elitarnych zawodowych sportowców a milionami niedoszłych marzycieli są dość oczywiste. Ale tak jak luksusowy samochód sportowy może być skonstruowany z części wyższej jakości niż przeciętny pojazd (podobny do tak zwanego talentu od Boga), tak i tak potrzebuje odpowiedniej konserwacji, aby utrzymać swoje maksymalne osiągi – i paliwa, aby utrzymać to się dzieje. Żywność jest oczywiście paliwem dla ludzkiego ciała. I choć można założyć, że każdy zawodowy sportowiec stosuje zdrową, zbilansowaną dietę, czasami zdarzają się odstępstwa od reguły.
Podobny do celebrytów z dziwaczne nawyki żywieniowe , wielu profesjonalnie opłacanych sportowców oddaje się niektórym naprawdę osobliwym nawykom żywieniowym. Możesz być zaskoczony niektórymi dietetycznymi dziwactwami znanych profesjonalnych sportowców. To jedni z najbardziej znanych zawodowych sportowców o najdziwniejszych nawykach żywieniowych.

Wade Boggs zyskał przydomek Chicken Man

 Wade Boggs Skoncentruj się na zdjęciach sportowych/GettyMimo że baseballista Hall of Fame Wade Boggs jest na emeryturze od dwóch dekad, jego tak nudne-to-dziwne przywiązanie do kurczaka może być jednym z najbardziej znanych dziwactw żywieniowych w jego karierze. Według 12-krotna All Star jednak jego zwyczaj jedzenia kurczaka przed zabawami rozwinął się z konieczności bardziej niż z miłości do ptaka. Na początku swojej kariery jako drugoligowiec zwrócił się do tego, co było przystępne cenowo i mógł zapewnić paliwo początkującemu graczowi ligowemu (poprzez Monitor Chrześcijańskiej Nauki ).

Po tym, jak zaczął spożywać kurczaki przed meczem, Boggs szybko zauważył poprawę wydajności, co doprowadziło do jego pełnego przekształcenia się w tak zwanego „chicketarian”. Preferencje drobiowe trzeciego bazowego wkrótce wzbudziły powszechne zainteresowanie, a firma Perdue podarowała mu sześciomiesięczny zapas kurczaka, który, jak twierdził, zabrał tylko miesiąc.Boggs wykorzystał jego dalsze korzyści dziwna tradycja przed grą w 1984 roku. W tym samym roku mężczyzna wydał swoją własną książkę kucharską „Porady dla ptaków: Moje ulubione przepisy na kurczaka”, która umocniła jego pozycję jako baseballowego „Chicken Man”.

Wayne Gretzky przed meczami pochłaniał hot dogi i dietetyczną colę

 Wayne Gretzky s_bukley/Shutterstock

Nawet wśród legend hokeja Wayne Gretzky jest klasą samą w sobie. Okazuje się jednak, że największy gracz w historii NHL poszedł ścieżką wybrukowaną przez kochanie Ruth jeśli chodzi o żywienie sportowe. Przed każdym meczem Gretzky zjadał cztery hot dogi z musztardą i cebulą, które następnie polerował dietetyczną colą. WewnątrzHak .

Dietetyczna Coca-Cola dostarczyła kofeinowego zastrzyku przed meczem człowiekowi znanemu po prostu jako „Wielki”. Mówiąc dokładniej, po rozgrzewce Gretzky pił jedną dietetyczną colę, potem wodę, Gatorade… potem kolejną dietetyczną colę, jak pisał w swojej autobiografii (poprzez Hokejowa bestia ).

Ponieważ jego ojciec zaszczepił znaczenie utrzymania dobrego odżywiania w celu osiągnięcia szczytowych wyników sportowych, jak powiedział w wywiadzie z 2016 roku (za pośrednictwem InsideHook), godny uwagi jest fakt, że posiłek przed meczem Gretzky'ego był podobny do tego, co fan zjadłby na trybunach. Z drugiej strony, po jego bogatej karierze, kto naprawdę może kwestionować korzyści, jakie Gretzky znalazł w hot dogach i dietetycznej coli?

Marshawn Lynch przeżuwał Kręgle na uboczu

 Marshawn Lynch Eugene Powers/Shutterstock

Łatwo zrozumieć, dlaczego eksperci mówią o Tobie powinien unikać jedzenia cukierków przed zawodami sportowymi. W końcu początkowa gorączka cukru, którą można znaleźć po zjedzeniu słodyczy, prawie zawsze prowadzi do intensywnego, katastrofalnego upadku. Być może jednak pogląd, że cukierki nie mogą zapewnić trwałej energii, odnosi się tylko do sportowców w ludzkim trybie — nie do nikogo działającego w Tryb bestii , jak były NFL uciekający Marshawn Lynch. W końcu ulubiona przekąska Lyncha w grze Kręgle nigdy nie wydawał się go spowalniać (poprzez ESPN ).

Coś, co zaczęło się po raz pierwszy w Pop Warnerze – kiedy jego matka dostarczała mu cukierki o smaku tęczy jako „granulki mocy” podczas gier – Lynch często widywano, jak przeżuwa Skittles na uboczu podczas swojej kariery. Chociaż przeciętna osoba powinna rzeczywiście pomyśleć dwa razy nad wykorzystaniem Skittles do wzmocnienia sportowego, zgodnie z Uniwersytet Stanowy w Pensylwanii , trudno zaprzeczyć, że zadziałało na dwukrotny All-Pro .

Oczywiście, Lynch podpisał umowę poparcia z Skittles w 2014 roku, zgodnie z ESPN. W tym samym roku firma produkująca cukierki wydała „Seattle Mix” z tylko niebieskimi i zielonymi cukierkami w odniesieniu do obsesji na punkcie Skittles Lyncha (który był wówczas członkiem Seattle Seahawks).

Tom Brady ma absurdalnie surową dietę

 Tom Brady Steve Jacobson/Shutterstock

Tom Brady jest wybrykiem natury. To nie jest zniewaga; Jest coś naprawdę nienaturalnego w siedmiokrotnym zwycięzcy Super Bowl. W jakiś sposób w 2022 roku Brady nadal przeciwstawia się wszelkiej ludzkiej logice, dobrze grając zawodową piłkę nożną w wieku 45 lat. Zdolność mężczyzny do przeciwstawiania się naturze nie jest wynikiem jego wyrzeźbionej linii szczęki w stylu Gastona. Większość jego dalszych sukcesów wynika raczej z intensywnego… Metoda TB12 plan diety.

Chociaż metoda TB12 (nazwana na cześć samego mężczyzny) jest prawdziwym sposobem na życie przyszłego rozgrywającego Hall of Fame, jest mało prawdopodobne, aby przeciętny człowiek zniósł rygory jego planu posiłków. Program obejmuje wymagający harmonogram nawadniania, który wymaga wypicia 20 uncji wody natychmiast po przebudzeniu. Następnie obowiązuje zasada 80/20, zgodnie z którą wszystkie posiłki muszą zawierać 80% żywności pochodzenia roślinnego i tylko 20% produktów pochodzenia zwierzęcego. W ramach tego Brady zauważył, że pozornie dziwaczne danie z lodów z awokado jest jednym z jego ulubionych deserów. boston.com .

Brady przyznał, że jego plan posiłków był dość intensywny w swojej książce z 2017 r. „Metoda TB12” (przez Zdrowie mężczyzn ), ale twierdził, że teraz byłoby dla niego dziwne, gdyby stosował jakąkolwiek inną dietę. Domyślamy się, że dlatego Tom Brady nadal jest Tomem Bradym, a reszta z nas, cóż, nie.

Lamar Odom zjadłby cukierki na śniadanie?

 Lamar Odom Kathy Hutchins/Shutterstock

W 2022 może być tyle samo osób, które znają Lamara Odoma z jego Życie osobiste w sąsiedztwie Kardashian (i konfliktów) od czasów, gdy grał w NBA. Ale były zawodowy koszykarz nie zdobyłby tego popkulturowego centrum uwagi bez platformy swojej sportowej kariery. Nie zrobiłby takiej kariery – ani nie pomógł Los Angeles Lakers wygrać ring NBA w 2009 roku – bez skonsumowania absurdalnej ilości cukierków, według San Diego Union-Tribune .

10 najlepszych marek mleka czekoladowego

Dobrze znane, dość dziwne upodobanie Odoma do słodyczy spowodowało, że niektórzy wyrazili publiczne zaniepokojenie. Wśród nich znalazł się słynny lekarz, dr Daniel Amen, który w 2009 roku napisał serię publicznych listów błagających Odoma o ponowne rozważenie swojego nałogu cukierkowego (poprzez wiadomości ABC ).

Ale Odoma nie wydawał się speszony żadną zewnętrzną paplaniną. W końcu, jak powiedział San Diego Tribune w 2009 roku, uważał, że grał dobrze, jedząc słodycze na śniadanie podczas tegorocznych play-offów. Nie widział więc powodu, by przestać.

Dwight Freeney miał niesamowicie zdyscyplinowany sposób odżywiania

 Dwighta Freeneya Jonathan Bachman/Getty Images

Szczerze mówiąc, byliśmy zaskoczeni dość małą liczbą profesjonalnych sportowców z dziwnymi zdrowymi nawykami żywieniowymi. Ale niektórzy sportowcy wykraczają poza to. Były NFL, świetny Dwight Freeney, który podbijał podania, z pewnością pasuje do tego rachunku. W końcu mężczyzna był tak oddany swojej zdrowej diecie, że w sezonie przynosił do restauracji własne jedzenie, a potem mówił personelowi, jak je odpowiednio przygotować (poprzez Sport ilustrowany ).

Freeney postępował zgodnie z progresją dietetyczną Samów Mellmana podczas swojej kariery, ściśle uregulowanym planem posiłków zaprojektowanym w celu maksymalizacji podstawowego metabolizmu, jak powiedział jego trener żywności, Leon Mellman, Sports Illustrated w 2010 roku. Chociaż dieta Samów jest notorycznie sztywna, Freeney był bardziej zaangażowany niż większość , mówiąc SI, że będzie unikał niektórych rodzajów past do zębów w obawie, że niektóre marki mogą zawierać niepożądane kalorie.

Biorąc pod uwagę jego przepisy żywieniowe, Nominowany do Galerii Sław Pro Football 2022 był zdecydowanym zwolennikiem chudego białka. Ale nawet jego preferencje były niezwykłe, ponieważ był znany z tego, że bardzo lubił steki z żubra, a nie kurczaka lub krewetki (poprzez Wieśniak ).

Caron Butler chlał Mountain Dew o każdej porze

 Caron Butler Kathy Hutchins/Shutterstock

Nic nie przebije wody, jeśli chodzi o nawodnienie, ale Caron Butler musi myśleć, że woda jest dla kwadratów. To dlatego, że ten pierwszy dwukrotne NBA wszystko -star nie spożywał dużej ilości płynu podczas swojej kariery. Zamiast tego, podczas swoich dni gry, Butler był znany z tego, że pił około dwóch litrów górska Rosa codziennie (przez USA dziś ).

Z całą uczciwością wobec Butlera, był przynajmniej świadomy absurdalności swojego nałogu napojowego, mówiąc „USA Today”, że doskonale wie, ile cukru jest w napojach gazowanych. Przyznał jednak, że smakowało tak dobrze, że po prostu nie mógł się powstrzymać.

Nawet w trakcie swojej kariery Butler zdawał sobie sprawę, jak słabo odbija się na nim jego dziwna preferencja. W rzeczywistości w sezonie 2004-05 próbował ukryć swój nawyk Mountain Dew przed kolegą z drużyny Kobe Bryantem, obawiając się, że zostanie zaczepiony po tym, jak Bryant wcześniej zakwestionował jego spożycie podczas gry (poprzez Sport ilustrowany ).

Metta World Peace kochała fasolę przed grami

 Metta Światowy Pokój Kathy Hutchins/Shutterstock

Jest mało prawdopodobne, że znajdziesz sportowca o bardziej kontrowersyjnej karierze niż były zawodnik NBA Metta World Peace. Po pierwsze, mężczyzna urodził się jako Ron Artest, zanim oficjalnie zmienił imię w 2011 roku (przez Washington Post ). To przyszło kilka lat po mercurial forward ładowany na trybuny i wywołał bójkę w Detroit w 2004 roku. Dziennik dla mężczyzn , jest tak niesamowicie nudny, że aż dziwnie.

Podczas gdy myśl o zjedzeniu fasoli przed wyczerpującym fizycznie zajęciem dla większości oznaczałaby zagładę, Światowy Pokój stwierdził, że nie miał do czynienia z takimi problemami. Chociaż nie miał żadnych problemów z nadmiarem gazów ustrojowych, zyskał impuls dzięki temu, co nazwał „sterydami natury”, podczas wywiadu z ESPN w 2010 roku (za pośrednictwem Seattle Times ).

Wygląda na to, że nawet poza meczem World Peace był wielkim fanem fasoli. W końcu zapytany o ulubione jedzenie podczas wywiadu z Poczta w Nowym Jorku w 2013 roku po prostu powiedział, że to fasola.

Kevin Garnett rozpoczął rewolucję PB&J przed grą

 Kevin Garnett Allen Bieriezowski/Getty Images

Jako podpora zespołu mistrzów NBA 2008, Kevin Garnett jest wysoko szanowany przez wielu fanów Boston Celtics. Chociaż niektórzy mogli sądzić, że człowiek, który bawi się z dziką intensywnością, będzie napędzany prymitywnymi, cielesnymi posiłkami, prawda jest bardziej zaskakująca. Garnett nie poszedł w ślady Wade'a Boggsa czy Wayne'a Gretzky'ego, jedząc mięso przed meczami. Zamiast tego, jak powiedział były kolega z drużyny Celtic, Paul Pierce Raport trybuna , Garnett żuł kanapkę z masłem orzechowym i galaretką przed każdym meczem.

Przed Garnettem pomysł podjadania na klasycznym PB&J nie był powszechnie stosowany w NBA. Ale Garnett pchnął Zatwierdzony przez PETA posiłek przed meczem na swoich kolegach z drużyny z Bostonu. Według Pierce'a każdy gracz otrzymał na jakiś czas pre-game PB&J.

Trend nie zatrzymał się również w Bostonie. W rzeczywistości, według ESPN , masło orzechowe i galaretka Garnetta – które rozpoczęły się dopiero w połowie jego pierwszego sezonu Celtics w 2008 roku – stały się powszechne w NBA od 2017 roku.

Bryce Harper nie może leggo na swoim Eggo

 Bryce Harper Kathy Hutchins/Shutterstock

Kiedy coś działa, zawodowi sportowcy zwykle się tego trzymają. Żaden rytuał ani rutyna nie są zbyt małe, a żaden przesąd nie jest zbyt niezwykły dla profesjonalnego sportowca, który desperacko szuka jakiejkolwiek możliwej przewagi, niezależnie od tego, czy kryje się za tym jakaś prawdziwa logika. Gracz MLB Bryce Harper z pewnością należy do tej kategorii, ponieważ przyznał, że był poważnie przesądny podczas występu w 2013 roku w 'Jimmy Kimmel Live!' (przez Washington Post ). Obejmuje to jego ulubiony posiłek przed meczem, który składa się z masła orzechowego, miodu i gofrów Eggo.

Jak przyznaje Harper, wymaga tego… Gofry jajeczne , w szczególności rzeczywiście jest nietypowe. Jednak bardzo publiczny podziw Harpera dla marki nie zaowocował jakąkolwiek umową o poparcie, przynajmniej nie od 2022 roku. Nadal nie uważamy, że siedmiokrotnie All-Star prawdopodobnie w najbliższym czasie zmieni swoje ugruntowane preferencje dotyczące posiłków.

Laffit Pincay Jr. spożywał mniej kalorii dziennie niż przeciętny maluch

 Laffit Pincay uśmiechający się na konferencji prasowej Steve W. Grayson/Getty Images

Na tej liście omówiliśmy kilku sportowców, którzy wykazywali niemal nadludzką zdolność do zdyscyplinowanego jedzenia. Ale jest też świetny dżokej wszechczasów, Laffit Pincay Jr. Podczas gdy wielu zawodowych sportowców wnikliwie obserwuje, co jedzą, żaden nie dorównuje Pincayowi, który pozwolił sobie na maksymalnie 750 kalorii dziennie, aby utrzymać swoją 117-funtową wagę wyścigową (poprzez Los Angeles Times ).

Biorąc pod uwagę, że to mniej więcej połowa dziennego spożycia wymaganego dla malucha (przez WebMD ), fakt, że Pincay przeżyła nie więcej niż 750 kalorii, jest niezrozumiały. Ale jego dieta była po prostu częścią poświęcenia, którego musiał dokonać, aby stać się drugi zwycięski dżokej wszechczasów . Jego dieta była tak surowa, że ​​nie jadł nawet wypieków zrobionych przez żonę, zamiast tego zdecydował się żuć kęsy, a następnie je wypluwać, jak powiedział Los Angeles Times.

chili wielkości rodziny wendy

Zaszło tak daleko, że Pincay zjadł tylko jednego orzeszka podczas sześciogodzinnego lotu. Mówiąc dokładniej, zjadł połowę orzeszka na początku lotu, a drugą połowę zachował na sam koniec, według South Florida Sun-Sentinel .

Chad Johnson zawdzięcza swój sukces w NFL McDonald's

 Chad Johnson s_bukley/Shutterstock

Jednym z bardziej zaskakujących trendów, które odkryliśmy wśród zawodowych sportowców i ich nawyków żywieniowych, jest to, jak wielu z nich może osiągać niesamowicie wysoki poziom pomimo wdychania upiornej ilości śmieciowego jedzenia. Nie brakuje profesjonalnych sportowców, którzy jedzą to, co chcą i kiedy chcą. Czołowym sprawcą był były szeroki odbiornik NFL, Chad Johnson. Człowiek dawniej (i krótko) znany jako Czad Osiem pięć w swojej karierze nie koncentrował się na koktajlach proteinowych ani spożywaniu owoców i warzyw. Zamiast tego był częstym gościem w McDonald's (przez Poczta w Nowym Jorku ).

Johnsona nie tak tajne obsesja na punkcie McDonalda nie jest całkowicie dziwna, biorąc pod uwagę wszechobecność złote łuki . Ale jego roszczenie do Sports Illustrated w 2021 r. (przez: Świergot ), że grał przez ponad dekadę i pozostał wolny od kontuzji z powodu McDonalda, jest niezaprzeczalnie dziwnym przekonaniem, zarówno dla zawodowego sportowca, jak i kogokolwiek innego.

Sam Bradford przed meczami jadł wszystko trójkami

 Sam Bradford rozgrzewa się przed grą Jennifer Stewart/Getty Images

Sportowcy są często bardzo przesądni. Były rozgrywający NFL i numer jeden w ogólnej wersji draftu NFL w 2010 roku Sam Bradford nie jest wyjątkiem. Jak Bradford powiedział ESPN Radio (przez Wieśniak ), to, co jadł przed meczami, niekoniecznie miało znaczenie, dopóki serwowano go w trójkach.

Bradford przedstawił się jako miłośnik rutyny, który trzymał się zasady trzech podczas wszystkich posiłków przed meczem. Potrójna tradycja sięga liceum Bradforda, gdzie pewnego razu nalegał nawet, aby kelnerka przyniosła mu trzy miętówki po tym, jak skończył jeść.

Chociaż możemy unieść brew na dziwactwo Bradforda przed meczem, nie różni się on tak bardzo od innych niezwykłych przesądów sportowych. W porównaniu do brody play-off wdzieranie się na areny NHL lub rzekome naleganie Sereny Williams na noszenie tych samych skarpetek podczas jednego turnieju bez ich prania (poprzez New York Times ), preferencje Bradforda wydają się być mniej więcej normą.

Tim Lincecum zburzył podwójne cheeseburgery z In-N-Out, aby spróbować nabrać masy

 Tim Lincecum Matowy brąz/Getty Images

Kiedy spojrzysz na Tima Lincecuma u szczytu jego kariery jako dzban (poprzez MLB ), można by dojść do wniosku, że człowiek żywił się kiełkami trawy pszenicznej i soją. Ale to, co Lincecum jadł poza sezonem, może cię zaskoczyć, ponieważ jego ulubionym posiłkiem były trzy podwójne podwójne, dwie strony frytek i koktajl mleczny z In-N-Out , według ESPN .

Teraz ta 3100-kaloryczna uczta prawdopodobnie doprowadziłaby kogoś z normalnym metabolizmem do przełamania skali. Ale dla dwukrotny laureat nagrody Cy Young , trudniej było mu przybrać na wadze. Podczas gdy niektórzy ludzie, którzy zmagają się z otyłością, mogą krzyczeć „wypłacz mi rzekę!”, nie możemy winić Lincecum za ciało, z którym się urodził.

Szczerze mówiąc, trudno sobie wyobrazić, jak ktoś o tak smukłej sylwetce jak Lincecum mógł rzucać piłką baseballową tak, jak on. Chociaż nie jest jasne, w jaki sposób pozostał chudy po tak dziwnie żarłocznym zamówieniu In-N-Out, uzasadnienie jego pseudonimu „Freak” jest krystalicznie jasne.

Babe Ruth miał legendarny apetyt

 Babe Ruth siedząca obok ziemianki Louis Van Oeyen/Wrhs/Getty Images

Częstym refrenem słyszanym od starszych fanów baseballu było to, że Babe Ruth uderzył w swoje 714 home runów kariery napędzany tylko hot dogami i piwem. Chociaż to nadmierne uproszczenie zawodowych wyczynów Ruth dogodnie pomija fakt, że cała kariera Ruth miała miejsce przed Jackie Robinson zdesegregowana Major League Baseball, legenda diety Wielkiego Bambino pozostaje dość dokładna.

Według „Życia, które zbudowała Ruth” (via Tygodnik Long Island ), sam człowiek doskonale zdawał sobie sprawę ze swojej reputacji żarłocznego zjadacza. Ruth nawet kręcił się wokół przybyszów, zakładając, że powinien zrobić przedstawienie.

Mężczyzna naprawdę kochał swoje hot dogi, przynajmniej według niektórych z wielu historii dotyczących jego dziwnych nawyków żywieniowych. Pewnego razu, według Krajowa Rada Hot Dogów i Kiełbasy Uważa się, że Ruth pożarła zdumiewające 12 hot dogów i 8 napojów gazowanych, a wszystko to pomiędzy grami w dwugłowego.

Lyoto Machida pił codziennie szklankę własnego moczu

 Lyoto Machida Alex Trautwig/Getty Images

Stare powiedzenie mówi nam, że jabłko dziennie trzyma lekarza z dala. Ale co z piciem szklanki moczu każdego ranka? Cóż, może to po prostu wznieść osobę do mistrzostwa UFC. Przynajmniej tak chciałby ci wierzyć zawodnik MMA Lyoto Machida, biorąc pod uwagę, że codziennie pił swoje płynne odpady, jak na Wiadomości CBS .

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Walka MMA w 2010 roku ojciec Mochidy, Yoshizo, omówił specyficzny dla moczu aspekt porannej rutyny zarówno jego, jak i syna zawodnika MMA. Yoshizo Mochida nawet dostarczył i wypił filiżankę wspomnianego moczu podczas wywiadu.

co się stało z Paulą Dean

Jeśli nie masz pewności, czy nawyk oddawania moczu rodziny Mochida działa, nie jesteś sam. Picie kubka moczu prawdopodobnie cię nie zabije, według Linia zdrowia , ryzyko jego spożycia znacznie przewyższa wszelkie domniemane (i bezpodstawne) twierdzenia przeciwne.

Skała każdego dnia zjada tyle, ile wystarczy na utrzymanie kilku osób

 Skała pozuje w kostiumie Tinseltown/Shutterstock

Czy czujesz, co gotuje The Rock? Być może, ale szanse, że będziesz w stanie dołączyć do klubu czystych talerzy po całym dniu posiłków z pro-wrestlerem, który stał się gwiazdą akcji, są niewielkie. Szczerze mówiąc, to nie jest tak, że Dwayne Johnson spożywa nieapetyczne, mdłe jedzenie w jakikolwiek sposób. Chodzi o to, że utrzymanie ciała takiego jak jego wymaga zdumiewających od 6000 do 8000 kalorii dziennie (poprzez Zdrowie mężczyzn ).

Jak powiedział Johnson Pyszny , przeciętnie zjada pięć lub sześć posiłków, które zwykle składają się z niewiarygodnej ilości białka i dobrze zaplanowanej równowagi różnych pokarmów o dużej zawartości składników odżywczych. Ale życie aktora sportowego nie jest pozbawione pyszności. Jego Oszukane posiłki dnia stały się niemal tak legendarne, jak jego zadziwiająco surowa, regularna dieta. Niezależnie od tego, czy niszczy wysoki stos naleśników, czy parę cheeseburgerów z bekonem, Johnson może być postrzegany jako dziwny, ale przekonujący chłopiec z plakatu do umiaru.
Kategorie Jak jak jeść