36% ludzi uważa, że ​​to najlepszy deser typu fast food — ankieta na bazie puree

 Koktajle mleczne WS-Studio/Shutterstock Gillian King


Czasami potrzebujesz po prostu deseru i potrzebujesz szybkiego deseru. Nie ma czasu na szukanie idealnego brownie ani na testowanie tego 3-składnikowy przepis na Creme Brulee który przykuł twoją uwagę. Potrzebujesz teraz tylko deseru, a nie ma szybszej opcji niż fast food. Ale które warto kupić?A może regularnie jeździsz samochodem i chcesz wiedzieć, czy warte są dodatkowych monet i kalorii, aby uzupełnić posiłek jednym z tych deserów, które wyglądają tak kusząco na błyszczących zdjęciach promocyjnych. Ale już wcześniej spaliłeś się na deserach typu fast food. Czasami są po prostu jednocześnie bezsmakowe i zbyt słodkie, lepkie małe bałagany, które wydają się być refleksją w innym, mocno markowym menu.
Ale tylko dlatego, że miałeś złe doświadczenia z deserami typu fast food, nie oznacza to, że musisz na zawsze odrzucić ten gatunek. Zapytaliśmy prawie 600 fanów fast foodów, jaki jest najlepszy deser fast food, więc koniec z domysłami. Oto, co mieli do powiedzenia nasi fani frytek.

Najlepszy deser fast food?

 dwa McFlurry na rustykalnym tle Karolis Kavolelis/ShutterstockNie powinno nikogo dziwić, że Taco Bell zajmuje ostatnie miejsce z mniej niż 10% głosów. Sieć ma tylko dwie opcje deserów i chociaż Cinnabon Delights są całkiem smaczne i oddają smaki prawdziwego Cinnabona, musisz wybrać między uzyskaniem praktycznie żadnego deseru a zdobyciem wystarczającej ilości, aby wypełnić basen olimpijski. Druga opcja deserowa, cynamonowe twisty, oddają smak suszonego makaronu pokrytego cukrem cynamonowym. Są... jedzeniem.

Mroźne fani łączcie się! Podczas gdy Burger King (13,75%) i Arby's (16,67%) wypełniły tył, Wendy drugie miejsce (23,54%). Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że słynny Frosty to nie jedyny deser Wendy. Serwują również szereg ciasteczek, w tym batoniki owsiane, ciasteczka z kawałkami czekolady i klasyczne ciasteczka z cukrem.A teraz chwila prawdy. 212 z 582 osób, o które zapytaliśmy (36,43%) odpowiedziało McDonald's miał najlepsze desery. W końcu ludzie odliczają do rocznego powrót dyni i ciasta McDonald's . Ale nawet wśród całorocznych przysmaków McDonald's oferuje najszerszy asortyment, który obejmuje klasyczne mieszane McFlurrys, lody lodowe, koktajle, pieczoną szarlotkę i ciastko z kawałkami czekolady.

Jeśli policzysz wypieki w piekarni McCafé, możesz dodać kilka innych słodkich opcji, w tym soczystą bułkę cynamonową z polewą z serka śmietankowego i chrupiące smażone jabłkowe placki. Jeśli szukasz deseru w podróży, będziesz rozpieszczany opcjami w McDonald's.