6 najlepszych i 6 najgorszych odcinków gorących

Sean Evans gorący gospodarz youtube

Gorące jest częścią wygranej Jamesa Bearda Sieć First We Feast . Założona w 2012 roku First We Feast to spojrzenie na świat popkultury, ale przez pryzmat jedzenia. Dużo sukcesu Gorące ma związek z jego enigmatycznym gospodarzem, Seanem Evansem. Zdobył nagrodę Webby 2018 i 2019 za najlepszą osobowość internetową / gospodarza, podczas gdy Gorące wygrał Nagroda Shorty za najlepszą serię internetową w 2018 roku i and Nagroda Webby for Video: Food & Drink w 2019 roku. Swobodna osobowość Evansa doskonale łączy się z jego wspaniałymi umiejętnościami przeprowadzania wywiadów, gdy prowadzi szkolenia z różnymi celebrytami i osobistościami poprzez coraz bardziej pikantne, gorące skrzydełka.


Wiele wywiadów na Gorące są niesamowite. Jak mogą nie być, zwłaszcza gdy twój ulubiony aktor pluje roztopionym ostrym sosem, próbując wyjaśnić fabułę swojego ulubionego filmu? Wśród teraźniejszości są naprawdę perełki dziesięć sezonów odcinków . Jednak nie wszystkie Gorące odcinki są sobie równe. Więc które są najlepsze, a które najgorsze? Czytaj dalej aby się dowiedzieć!Najlepsza: Padma Lakszmi

Sezon 3, Odcinek 1: Padma Lakshmi z wdziękiem niszczy pikantne skrzydła
Pochodząca z Indii modelka, która zostaje aktorką i gospodarzem Padma Lakszmi nie jest obcy przyprawom. Od dawna ceni przyprawę, nawet mając zjadł dietę bogatą w przyprawy odkąd była bardzo młoda. Jej czwarta książka nazywa się nawet Encyklopedia przypraw i ziół . Jest nie tylko elokwentna i ciekawa, jest idealnym gościem dla Gorące ponieważ Sean Evans również uwielbia pikantne jedzenie (zmartwilibyśmy się, gdyby nie brał pod uwagę tego, czym się zajmuje).

Od samego początku Lakshmi nie tylko może naprawdę znieść upał, ale ma dość dużą wiedzę ostry sos ogólnie. Nie powinno to być aż tak wielką niespodzianką, ponieważ jest ona gospodarzem (i sędzią) dla Najlepszy szef kuchni . Jej wiedza o świecie kulinarnym jest ogromna, a paleta delikatna. Jej krytyka tego, jak zrobić coś wspaniałego ostry sos ma być trochę słodka, lekko cierpka, a także słona. Poza tym nie była nieśmiała pokazywanie bycia rozczarowanym o smaku lub cieple.Nie tylko Evans był pod wrażeniem podboju sosów przez Lakshmi, fani też byli. Na Reddicie jeden użytkownik skomentował że nigdy nie widzieli, żeby ktoś przeszedł degustację w tak dobrej kondycji.

Robert Downey jr burger king

Najlepszy: Neil deGrasse Tyson

Sezon 3, Odcinek 17: Neil deGrasse Tyson wyjaśnia wszechświat, jedząc pikantne skrzydełkaZnany astrofizyk i ogólny ekspert od wszystkiego w znanym wszechświecie, Neil deGrasse Tyson jest znany ze swojego talk-show Gwiazda Dyskusja , a także hosting Kosmos: Odyseja czasoprzestrzenna i cóż, po prostu bycie naprawdę bardzo mądry . Można by więc pomyśleć, że byłby na tyle sprytny, żeby nie poddawać się torturom Gorące . Chociaż on robi otworzyć swój udział w serialu mówiąc, że może trzymać się pikantnego jedzenia... choć może nie kalibru Seana Evansa.

Oglądać Dyrektor Planetarium Hayden a astronom powoli ma galaktyczny krach nad pikantnymi skrzydłami, co samo w sobie jest zabawne, ale prawdziwym klejnotem jego gościa jest jego filozofia. Jest coś w niesamowicie pikantnym ostrym sosie, który po prostu otwiera gości na poetyckie woskowanie o świecie, sztuce i nauce. Cóż, przynajmniej w przypadku Tysona.

Widzowie lubili Tysona jako gościa, ponieważ wydawał się bardziej przyziemny, gdy cierpiał. Jak jeden Reddit Użytkownik ujął to dość zwięźle, jest to „[p]doskonały przykład geniuszu formatu tego programu. Skrzydła rozbijają spokój gościa i obniżają jego czujność, dając w efekcie autentyczną ludzką ekspresję.

Najlepsza: Charlize Theron

Sezon 5, Odcinek 18: Charlize Theron poddaje się testowi Rorschacha podczas jedzenia pikantnych skrzydełek

Prawdopodobnie najbardziej skomponowany gość, który… Gorące jaki kiedykolwiek miał jest jedyny Charlize Theron . Aktorka zdobywczyni Oscara w RPA i aktywista jest wielkim fanem ostre jedzenie . Theron ma nawet przydomek „Mama Spicy” od własnego syna — chociaż mówi, że bardziej chodzi o jej postawę niż cokolwiek innego. Jeśli to nie jest aprobata za przetrwanie Gorące , nic nie jest. Ze względu na swoją rolę w filmie Theron nie jest też obca ekstremalnemu jedzeniu Tully musiała przytyć 50 funtów, zmuszając ją do jedzenia zimny makaron i ser w środku nocy, aby uzyskać potrzebne jej kalorie. Ale to właśnie ta otwartość na zaangażowanie sprawia, że ​​jest tak wspaniałym gościem i rozmówcą.

Theron nie zadaje żadnych ciosów podczas wywiadu, czego najlepszym przykładem jest powyższe wideo. Jest szczera, przezabawna i wulgarna w najlepszy sposób. A także kreatywny. Prosi o Ryż aby pomóc stłumić ciepło . Profesjonalny ruch. Sean Evans robi wszystko, aby pochwalić występ Therona, nawet po tym, jak go obrazi (oczywiście żartobliwie... może). Użytkownik YouTube Demetriusz Smith być może ujął to najlepiej, mówiąc: „Może być kozą za zjedzenie tego ostatniego, jakby nic nie było”.

Najlepszy: Guy Fieri

Sezon 3, Odcinek 15: Guy Fieri zostaje burmistrzem Spicy Wings

Burmistrz Flavortown, Autor bestsellerów New York Times , restaurator, Meme God, i Gospodarz nagrodzony Emmy . To tylko kilka sposobów na opisanie osobowości Food Network, znanej jako Chłopak . Zyskał sławę, wygrywając pierwszy sezon Food Network Star, który przyniósł mu własny program, Wielkie ugryzienie faceta . Od tego czasu jego kariera kulinarna a imperium telewizyjne eksplodowało wraz z dodaniem Diners, zajazdy i nurkowania , Guy's Food Games , Rodzinna wycieczka faceta , Duży projekt faceta , i Guy's Ranch Kitchen .

Fieri jest przystojny i otwarta książka na pytania Seana Evansa, a jego suchy humor tylko to podkreśla. Jego anegdota o koszulkach do gry w kręgle i fanach jest szczególnie zabawna, zwłaszcza że ostry sos dogania go przez cały proces opowiadania historii. Inne Gorące moment, który naprawdę podobał się fanom, był pod koniec, kiedy Evans pyta, co Fieri myśli o swoich krytykach. Jego odpowiedź jest tak przyziemny i szczery, jak tylko możesz, mówiąc: „Naprawdę mam to w dupie”.

Poświęca czas, aby nauczyć Evansa trochę gotowania, wchodząc na całość jak zrobić przepyszne queso dip . Ale to jego przemówienie jak ważne jest uczenie dzieci gotowania to rezonowało większość z widzami . Fieri jest tak dobrze znana być oburzającym w telewizji, ale jego pasja i opanowanie naprawdę błyszczą w tym momencie.

Najlepsze: Terry Crews

Sezon 4, Odcinek 12: Terry Crews halucynuje podczas jedzenia pikantnych skrzydełek

taco bell o północy zamrożenie jagód

Nie ma to jak krzyk Terry Crews. I dużo krzyczy podczas Gorące . Niegdyś obrońca i obrońca w NFL dla Los Angeles Rams, San Diego Chargers i Washington Redskins, Crews głównie spędza czas na ekranie. Przede wszystkim gra porucznika nowojorskiej policji Terry'ego Jeffordsa w komediowym sitcomie Brooklyn Dziewięć-Dziewięć i gospodarze Ameryka ma talent . Cokolwiek robi, Crews ma osobowość w pikach. Nic więc dziwnego, że jest świetnym gościem Gorące , głównie za reakcje na rosnącą ilość przyprawy i całkowitą niemożność radzenia sobie z nią.

Najważniejsze to moment, w którym Evans zagłębił się w posty na Instagramie swoich gości, kiedy okazało się, że Załogi zawsze chciał jeździć konno, ale wyperswadowano mu to. Jego opowieść o budowaniu komputera z synem naprawdę poruszył serca wielu widzów także, zwłaszcza tych, którzy być może myśleli o nim tylko jako o zabawnym facecie. Te podnoszące na duchu anegdoty uwydatniały bardziej miękką stronę Crews, a także dorzucały odrobinę inspiracji. Załogi zaczyna się rozpadać w okolicach 100 000 marek Scoville , a stamtąd jest już tylko w dół i bardziej zabawnie. Jeśli wiesz coś o Gorące , znasz Mega Śmierć i to tam Crews zaczyna krzyczeć i po prostu nie przestaje.

giada i matowy lauer

Najlepszy: Gordon Ramsey

Sezon 8, Odcinek 1: Gordon Ramsay Savagely Critiques Spicy Wings

Znany jako zły trzy gwiazdki Michelin Szkocki szef kuchni, który ma skłonność do krzyczenia, obrażania i przeklinania w programach takich jak Piekielna kuchnia i Szef kuchni więcej niż jedna osoba musiała martwić się o Seana Evansa, kiedy nadszedł czas na wywiad z Gordonem Ramsayem na Gorące . I na pewno nie zrobił sobie przerwy od przekleństw w tym odcinku.

Pomimo zamiłowania do jedzenia na całym świecie, Ramsay nie radzi sobie z przyprawami. Staje się to coraz bardziej widoczne w trakcie jego wywiadu na Gorące . Widząc, że osoba publiczna, która zwykle jest tak zorganizowana i skupiona, całkowicie traci kulki na punkcie przypraw, jest jednym z powodów, dla których jest to najlepszy ulubiony odcinek fanów . Wiele dowcipów między Ramsayem i Evansem jest również godnych uwagi wśród fanów, w tym Ramsay mówiący, że gorący sos Da Bomb jest jak włożenie języka do kadzi z kwasem . Również jego sapanie Pepto Bismal niedługo potem jest legendarny.

To ostatnie sześć minut jego odcinka jest naprawdę niesamowite. Ramsay umiera w nieustannej tyradzie przekleństw i próbuje ochłodzić usta, ale Evansowi udaje się go zmusić do nauczenia go, jak robić jajecznicę. Oczywiście odbywa się to w charakterystycznym dla Ramsaya stylu i prawdopodobnie czerpie wiele radości z zamówienia Evansa jako rodzaju zemsty za ból, przez który przeszedł.

Najgorszy: Kevin Durant

Sezon 4, Odcinek 7: Kevin Durant poci się nad pikantnymi skrzydłami

Kiedy ogłoszono, że zrobił to Kevin Durant Gorące fani byli podekscytowani, zwłaszcza especially odmiana koszykówki . W końcu Durant jest dość popularny na boisku i poza nim. Obecnie gra z Brooklyn Nets dla NBA, ale wielu jego fanów pochodzi z czasów Oklahoma City Thunder, a także z jego mistrzowskich biegów z żołnierze złotego Stanu . W związku z tym szum wokół gwiazdy NBA robi Gorące był wysoki. Niestety było to trochę zawiedzione.

Durant naprawdę nie był złym gościem. Był po prostu... nudny. Zbyt zrelaksowany , być może. Fani i długoletni widzowie byli zaskoczeni tym, jak nudny był wywiad, choć nie z powodu braku prób Seana Evansa. Czasami jesteś po prostu na łasce swojego gościa. A kiedy ten gość ma powolny, spokojny sposób mówienia, może to trochę ciągnąć się i stać się monotonne. Jeden użytkownik YouTube skomentował „im gorętsze skrzydła miały jego osobowość, tym bardziej LOL”. To był sentyment uzgodniony przez wiele osób . Treść wywiadu była interesująca, ale Durant po prostu nie był wystarczająco zaangażowanym gościem, aby był przekonujący. Nie najgorszy odcinek, ale też po prostu nie warto go oglądać.

Najgorsze: Charlie Day

Sezon 3, Odcinek 5: Charlie Day uczy się kochać absurdalnie pikantne skrzydełka

Najbardziej znany jako Charlie Kelly on W Filadelfii zawsze jest słonecznie , Charlie Day jest aktorem, scenarzystą, reżyserem, producentem i muzykiem. Inne kredyty obejmują Obrzeże Pacyfiku , Film lego , Okropni szefowie , i Walka na pięści . To na tym drugim promuje się Gorące , i to właśnie ten obowiązek promocji sprawia, że ​​jego rozmowa kwalifikacyjna zaczyna się źle.

Jest stosunkowo oczywiste, że Day nie jest super w ostrym wyzwaniu skrzydeł i że jest to tylko obowiązek PR, przez który musi przejść. Jego odpowiedzi nie są tak głębokie i jest gotowy do szybkiego przejścia. Jeden Użytkownik YouTube skomentował „czy ktokolwiek inny ma wrażenie, że po prostu absolutnie i całkowicie nienawidzi rzeczy PR lol?” Kiedy przez cały wywiad jest oczywiste, że zaciskasz zęby, to zmieni ich opinię o tobie .

Z drugiej strony wielu widzów skomentowało, że wydawało się, że Dzień zdałem sobie sprawę z uroku z Gorące im dalej się w to wpakował i mógł odejść, naprawdę dobrze się bawił. Został również pochwalony za ogólny występ z ostrością. ostatnie dotknięcie zyskała mu trochę szacunku wśród Gorące widzów, mimo że pierwsza połowa odcinka była męcząca.

Najgorszy: Kevin Hart

Sezon 2, Odcinek 31: Kevin Hart łapie pikantne skrzydełka z jedzeniem

Kevin Hart jest znanym komikiem, zarówno w świecie stand-upu, jak i filmu. Godny uwagi ze względu na swoją wysoką energię, Hart wydaje się być świetnym gościem Gorące . Niestety, był niewypałem. Tym, co sprawiło, że Hart był tak złym gościem, jest jego całkowity brak uwagi dla Seana Evansa; nie patrzy na niego. Zamiast tego spogląda na swoich przyjaciół poza kamerą, reagując na ich reakcje, rozmawiając z nimi. Jest nie tylko rozpraszający i dziwny z perspektywy widza, ale także niegrzeczny. To także coś dla fanów i widzów przyłapany na .

dlaczego kfc pozbyło się klinów?

Wiele widzowie też byli zirytowani w Hart, który wielokrotnie odcinał Evansowi. Było tak wiele negatywnych komentarzy na temat Harta, że Evans rzeczywiście odpowiedział fanom spróbować oczyścić powietrze i wyjaśnić zachowanie Harta z jego punktu widzenia.

'Tylko tu wbijam się w to, co jest warte... Kevin Hart nie tylko zgodził się na nasz mały show, jego zespół poleciał nas na Hawaje (przy okazji, fajny hotel z dupą!), aby nakręcić odcinek. Jeśli chodzi o to, że Kevin rozmawia ze swoim zespołem i naszą ekipą, myślę, że to właśnie sprawia, że ​​ten odcinek jest wyjątkowy… wielka gwiazda beznadziejnie utknęła w programie Wayne's World na YouTube, z którego nie może uciec, podczas gdy jego zespół (który prawdopodobnie powinien być martwi się o niego) śmieje się histerycznie. Praca z Kevinem osobiście była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Doceń mięśnie, ale pozwól mężczyźnie zrobić to, co musi, aby przebić się przez te skrzydła. To nie jest łatwe lol. '

Najgorsze: Shaq

Sezon 8, Odcinek 8: Shaq stara się nie robić miny podczas jedzenia pikantnych skrzydełek

Trudno nie wiedzieć, kim jest Shaq. Ale na wypadek, gdybyś potrzebował przypomnienia, Shaquille O'Neal jest wybitnym byłym koszykarzem NBA i prawdopodobnie jednym z najlepszych graczy wszechczasów. Obecnie jest analitykiem sportowym Wewnątrz NBA na TNT.

Faktem jest, Shaq schodzi jak szarpnięcie podczas jego Gorące wygląd. Na początku mówi, że gwarantuje, że nie będzie robił min, jeśli chodzi o pikantność. Jego zarozumiałość nie odgrywa roli pewności siebie ani dokuczania. Zamiast tego po prostu brzmi, jak myśli, że jest ponad pomysłem Gorące i że może to być strata jego czasu. Fakt, że potem robi wiele twarzy, jest tylko dowodem na to, że karma pojawi się, aby cię ugryźć. Zwłaszcza gdy przychodzi do wysysania mleka .

co oznacza symbol Starbucks?

Największym narzekaniem widzów był Shaq odmawiać zrobić ostatnie skrzydło. Nie chodziło o to, że nie mógł tego zrobić, wszyscy znają swoje ograniczenia, ale tak to zrobił – wymyślając gry i wyzwania, aby pozwolić sobie na rezygnację. Fani nie byli co najmniej zadowoleni. Oni zrobili pochwal Evansa za bycie dżentelmenem przez to, zwłaszcza gdy ma się do czynienia z gościem z tak kruchym ego.

Najgorszy: DJ Khaled

Sezon 1, Odcinek 8: DJ Khaled mówi Fuccbois, Finga Licking i Media Dinosaurs podczas jedzenia pikantnych skrzydełek

Fani nienawidzą tego odcinka. Oni nienawidzą DJ Khaled . Między jego stałą wycieczki ego , jego odmowa przyznania się Pokonać , jego kłanianie się tylko po trzech skrzydłach, a jego myślenie, że było coś w rodzaju spisek ze swoimi skrzydłami był to po prostu okropny występ rapera.

Sam Sean Evans określa to jako jeden z najtrudniejszych wywiadów, dla których udzielił Gorące i że niesława otaczająca ten odcinek wpłynęła na to, jak ludzie wiedzą DJ Khaled . Evans powiedział, że od razu wiedział, że artysta nie będzie dobrym gościem, kiedy jeszcze zanim zaczęli kręcić, DJ Khaled jadł wiele kawałków pizzy ... kiedy miał jeść skrzydełka . To nie miało być dobre.

I nie było. MVP Ściana Wstydu.

Najgorszy: Taraji P. Henson

Sezon 5, Odcinek 1: Taraji P. Henson potrzebuje dublera kaskaderskiego, aby zjeść pikantne skrzydełka

Zapytany, kto był najgorszym gościem? Gorące na Reddicie fani wymyślali jedno imię częściej niż jakiekolwiek inne. Taraji P. Henson . Aktorka jest najbardziej znana z roli Cookie on Imperium , ale inne kredyty obejmują Rodzina, która żeruje , Ukryte postacie , i Czego chcą mężczyźni, ale to jej występ na Gorące to umieściło ją na tej liście. Fani nie byli pod wrażeniem i czułem się źle dla Evansa i jego zespołu za to, że musieli znosić jej pijackie wybryki.

Wyraźnie odurzony Henson jest wszystkim, czego można oczekiwać od nietrzeźwego gościa. Głośny i nie prawie tak zabawny tak jak myślą, że są. W obronie Evansa robi wszystko, co w jego mocy, ale niewiele możesz zrobić, gdy twój gość wymachuje i krzyczy. Jest też fakt, że Henson ją sprowadza ochroniarz aby zakończyć wyzwanie dla niej. Okazuje się, że widzowie woleliby to Dave , ochroniarz, miał swój własny epizod. A przynajmniej skończyłem cały odcinek Hensona.