7 najlepszych i 7 najgorszych rzeczy do kupienia w Costco

koszt co Obrazy Getty

Łatwo wejść Koszto , przyjrzyj się wszystkim okazyjnym ofertom w piwnicy i całkowicie zignoruj ​​zarówno pojemność pamięci, jak i budżet.


96 uncji sosu marinara? Pomyśl, jak łatwy będzie obiad. 36 rolek ręczników papierowych Kirkland? Sprzątanie nigdy nie było tak zabawne. Pięć funtów świeżych truskawek? Dżem, koktajle i ciasta, o mój.Te ceny po prostu cię wciągają, nawet jeśli w głębi duszy wiesz, że może nie są najniższe i może uda ci się dostać produkt lepszej jakości gdzie indziej. To właśnie ta lojalność Costco, która nas dopada za każdym razem.
Czy Costco ma niesamowite oferty, które pokonały wszystkich swoich konkurentów? Absolutnie. Ale jesteśmy tutaj, aby rozwiać mit, że powinieneś kupować każdy przedmiot ze swojej listy w Costco. Choć magazyn jest niesamowity, okazuje się, że nie jest to najlepsze miejsce do kupowania wszystkich rzeczy. Oto, co powinieneś, a czego nie powinieneś kupować od Costco.

Najlepsze: boczek Kirkland

boczek kirkland Koszto

Boczek to jedna z tych rzeczy, na które większość z nas chętnie wydałaby więcej pieniędzy, gdyby oznaczało to lepszy produkt. To dlatego, że dobry bekon z doskonałym stosunkiem tłuszczu do mięsa, idealną kruchością i idealną grubością jest wart kilka dodatkowych dolarów. Ale dobrą wiadomością jest to, że z bekonem Kirkland Signature nie tylko otrzymujesz produkt o lepszym smaku, ale także masz lepszą ofertę.Według Raporty konsumenckie , boczek Kirklanda zwyciężył w teście smaku, w którym brały udział wielkie marki, takie jak Hormel i Oscar Mayer. W rzeczywistości ujęli to bardzo dosadnie, mówiąc: „Kirkland Signature był jedynym doskonałym produktem”, zauważając, że „ładnie chrupiący i konsekwentnie miał zrównoważone smaki tłuszczu i mięsa uzupełnione dymem drzewnym i nutą słodyczy”. A jeśli chodzi o koszty, boczek Kirkland średnie około 1,50 dolara mniej za funt niż konkurenci innych marek.

I hej, nie przejmuj się tym, że kupujesz cztery paczki na raz. Boczek pięknie zamarza, a świadomość, że nigdy nie zabraknie ulubionej wędliny pod ręką, jest bezcenna.Najlepsze: ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Kirkland

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Kirkland Koszto

Wszyscy słyszeliśmy ostrzeżenia o tym, ile jest oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia” imitacja ”, ale nie jest to coś, o co musisz się martwić, kupując ekologiczną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia Kirkland.

czy Carl's jr i hardee to to samo?

Według raport z UC Davis, „69 procent importowanych próbek oliwy z oliwek… oznaczonych jako ekstra z pierwszego tłoczenia nie spełniało standardów IOC [Międzynarodowej Rady ds. Oliwek]/USDA dla oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia”. W rzeczywistości marka Kirkland była jedyną importowaną oliwą z oliwek, którą pobrano, aby przejść zbiórkę. Te, którym nie powiodło się, zrobiły to z powodu jednej lub więcej z następujących wad: „utlenianie przez wystawienie na działanie podwyższonej temperatury, światła i/lub starzenia; zafałszowanie tańszą rafinowaną oliwą z oliwek; złej jakości oliwa wytworzona z uszkodzonych i przejrzałych oliwek, wady przetwórcze lub niewłaściwe przechowywanie oliwy”. Innymi słowy, te oliwy z oliwek, bez względu na to, jak droga lub jak wymyślnie wygląda butelka, po prostu nie będą dobrze smakować.

Tak więc, jeśli ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Kirkland jest tak wysokiej jakości, koszt musi być zaporowy, prawda? Bynajmniej. Według pieniądze , poniżej 19 USD za dwa litry (stan na luty 2018 r.), cena jest znacznie niższa niż w przypadku innych marek (która może, ale nie musi być „rzeczywista”). I nie martw się o rozmiar — jeśli używasz oliwy z oliwek regularnie, nie musisz się martwić, że dwa litry zjełczają, zanim ją skończysz.

Najlepsze: recepty

lek

Nawet przy najlepszym ubezpieczeniu recepty mogą rozbić bank. Ale wypełnianie tych recept w Costco przynajmniej sprawi, że uderzenie w portfel będzie trochę łatwiejsze do przełknięcia, nawet jeśli nie masz ubezpieczenia.

W badaniu z 2018 r. Raporty konsumenckie przeprowadził porównanie cen detalicznych (cena, jaką konsument zapłaciłby bez ubezpieczenia) miesięcznej dostawy pięciu powszechnie przepisywanych leków generycznych w ponad 150 aptekach w całym kraju. Wyniki były szokujące: Costco pokonało znane apteki setkami dolarów. Ostateczna cena? Zakładka wyniosła 105 USD w Costco, w porównaniu do Walgreens na 752, Rite Aid na 866 USD i CVS/ Cel za 928 dolarów. Pozwól nam policzyć za Ciebie: to 823 USD oszczędności miesięcznie w najgorszym przypadku. Umysł oszołomiony, prawda?

A oto dobra wiadomość dla osoby niebędące członkami : Nawet jeśli musiałeś zapłacić członkostwo w wysokości 60 $ opłata tylko po to, by zdobyć lekarstwa, byłoby to warte takich oszczędności. Ale nie potrzebujesz tej upragnionej karty Costco, aby odwiedzić aptekę. Recepta lekarska to wszystko, czego potrzebujesz, aby zdobyć te tanie leki – chociaż ceny mogą być nieco wyższe dla osób niebędących członkami.

Najlepsze: ekologiczny syrop klonowy Kirkland

syrop klonowy kirkland Koszto

Jeśli chodzi o syrop, istnieją dwa obozy: albo kochasz podróbki, albo prawdziwe. Jeśli kochasz fałszywe rzeczy, kup je od razu ogólna butelka za mniej niż dwa dolce. Jeśli nie możesz sobie wyobrazić polania brązowego syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy na swój śliczny stos naleśników, zdecydowanie powinieneś kupić prawdziwą ofertę w Costco.

Trudno pobić zarówno jakość, jak i wartość ekologicznego syropu klonowego Kirkland. W porównaniu ośmiu syropów z ciemnego klonu, Raporty konsumenckie odkryli, że chociaż marka Kirkland znalazła się na trzecim miejscu (ocena bardzo dobra) w teście smaku, była o 50 centów tańsza na porcję niż syrop, który zajął pierwsze miejsce (oceniony jako doskonały). Smak jest opisywany jako czysty i złożony dla każdej z trzech najlepszych, i należy zauważyć, że „bardzo dobry” Kirkland „niedaleko był od oceny doskonałej z podobnymi cechami do tych wyżej w rankingu”.

Prawdziwym kopaczem jest to, że marka Kirkland (za jedyne 75 centów za porcję) pobiła najdroższy syrop (w cenie 2,14 USD za porcję) o pięć punktów w teście smaku. Dowód na to, że wyższa cena nie zawsze oznacza wyższą jakość.

Najlepsze: gaz

gaz costco Obrazy Getty

Gaz musi być jednym z najgorszych obowiązków na świecie. Ale skoro i tak musisz to zrobić, równie dobrze możesz połączyć to z szaleństwem zakupów Costco i Hot dog 1,50 USD i obiad sodowy. Zasługujesz na to, co najlepsze za całe to dojrzewanie.

Poza tanimi przekąskami i terapią detaliczną, tankowanie w Costco może zaoszczędzić kilka dolców na bak, a hej, kilka dolców kilka razy w miesiącu może oznaczać przyzwoite oszczędności pod koniec roku. W rzeczywistości, według Motley głupiec , jeśli dużo jeździsz, a zatem dostajesz benzynę częściej niż przeciętny dojeżdżający do pracy, opłacanie składki członkowskiej tylko za przywilej korzystania ze zbiorników Costco byłoby tego warte, nawet jeśli nie skorzystałeś ze wszystkich innych korzyści dla członków.

Jedynym minusem jest to, że ponieważ Costco ma tak świetne ceny gazu, kolejki mogą być długie. Uderz w pompy z samego rana, aby uniknąć tłumów (zazwyczaj otwierają się na kilka godzin przed sklepem).

Najlepsze: pieluchy Kirkland

pieluchy Kirkland Koszto

Spójrzmy prawdzie w oczy: pieluchy są drogie. Gdyby owinięcie dziecka gazetą było społecznie akceptowalne, wszyscy moglibyśmy to zrobić, aby zaoszczędzić kilka dolarów tu i tam, a poza tym to cholerny sposób na ponowne wykorzystanie i recykling, nie? (Zastrzeżenie: tak naprawdę nie tolerujemy pakowania dziecka w gazetę.) Chcemy jednak wiedzieć, że otrzymujemy dobrej jakości pieluchy za dobrą cenę i tu właśnie pojawia się Kirkland Signature Supremes.

Recenzje.com przetestowali 33 marki pieluszek, aby określić najlepszą, i wymyślili najlepszy wybór dla „najlepszego ogólnego” i „ulubienia rodziców”. Chociaż Kirkland nie wygrał ogólnie najlepiej, zdobył nagrodę dla faworyta rodziców ze względu na ich „wartość, znakomite wyniki i sumienne materiały”.

Teraz, The Honest Company może i zdobyło tytuł najlepszej firmy, ale z pewnością nie są najlepsze w twoim portfelu. Około 32 centy za pieluchę, The Honest Company kosztuje prawie dwa razy więcej niż Kirkland Signature Supremes, o którym będziesz mówić 17 centów każdy (ceny obowiązujące od kwietnia 2019 r.). To spora suma pieniędzy, gdy pomyślisz, ilu z tych złych chłopców przechodzisz w ciągu dnia.

Najlepsze: alkohol

alkohol koszto Instagram

Nie ma nic gorszego niż brzuszek do baru, wiedząc, że zostaniesz grabiony z węgla za ten jeden kiepski łyk wódki w koktajlu. Nikt też nie chce przepłacać, kiedy kupuje alkohol w handlu detalicznym. Dlatego powinieneś dokonywać wszystkich zakupów piwa, wina i likierów w Costco.

SFGate porównaliśmy ceny w hurtowni z cenami BevMo, Safeway i Trader Joe, a wyniki były jasne: wartość Costco jest trudna do pobicia, jeśli chodzi o markowe alkohole. Jak donosi pisarka Filipa Ioannou: „w przypadku większości produktów Costco jest najlepsze i nie jest blisko” i mówi, że jest to szczególnie prawdziwe, jeśli kupujesz duże ilości piwa. Pod koniec dnia Ioannou dochodzi do wniosku, że ceny w Costco są tak dobre, że można łatwo odzyskać składkę członkowską dzięki oszczędnościom alkoholu, jeśli wypijesz wystarczająco dużo (nie, żebyśmy to polecali).

I nie zapominaj, że markowe rzeczy nie są jedynym alkoholem w Costco. Możesz zdobyć jeszcze lepszą ofertę na alkohol Kirkland Signature, który Kuchnia raporty są zazwyczaj od 20 do 40 procent tańsze niż w rzeczywistości.

najlepsze danie fabryczne sernika

Najgorsze: elektronika

elektronika costco Obrazy Getty

Trudno jest chodzić po alejkach z tymi wszystkimi ogromnymi telewizorami, laptopami z najwyższej półki, fantazyjnymi odkurzaczami i lśniącymi nowymi urządzeniami i nie ulegać pokusie modernizacji. Ale według Howarda Schaffera, założyciela Offers.com, prawdopodobnie można uzyskać lepszą cenę na stronach z ofertami i kuponami. Schaffer wyjaśnił Kiplinger że ponieważ elektronika jest zwykle pakowana w magazynach, możesz nie otrzymać dokładnie takiej samej oferty, ale prawdopodobnie otrzymasz coś bardzo podobnego nawet o 15 procent mniej. W szczególności radzi, zwróć uwagę na sezonowe promocje, takie jak wyprzedaże telewizyjne wokół Super Bowl. Tak jak Forbes Jak wskazano w 2018 r., oferty Costco na elektronikę w Czarny piątek również nie zawsze są najlepsze w mieście.

Jeśli nie jesteś członkiem, który rozważa wbicie kuli w nowy płaski ekran, na który masz oko, nie rób tego. Ludzie z Rather-Be-Shopping.com zwróć uwagę, że wiele sklepów będzie pasować do cen Costco, nie jest wymagana opłata członkowska. To 60 dolarów z powrotem w twojej kieszeni.

Najgorsze: kawa

Kawa

Nie ma co do tego wątpliwości: kawa Costco jest tania jak barszcz. Weźmy na przykład dwa funty mieszanki majora Dickasona Peeta. Zapłacisz tylko 15,99 USD za behemotową torbę całych ziaren w magazynie. Waltz do samodzielnego Peet's, a za tę samą kawę zapłacisz 15,95 USD. Cóż, 5 centów więcej nie jest takie złe... Z wyjątkiem chwilki, to właściwie 15,95 $ za funt w Peet's (ceny obowiązujące od kwietnia 2019 r.). Tak, płacisz dwa razy więcej, jeśli nie kupujesz tych ziaren w Costco. Więc dlaczego miałbyś tego nie robić?

Dlatego Kawa nie trwa wiecznie. Według Kawa z Życzeniami Śmierci , cokolwiek z ostatnich dwóch tygodni i widzisz zmianę i utratę smaku. I nie zapominaj – kawa, którą kupujesz w Costco, prawdopodobnie nie była palona tego dnia, tak jak w przypadku zakupu w kawiarni, więc już zaczynasz, a w niektórych przypadkach może już być tygodni. Chociaż może być technicznie bezpieczne picie kilkuletniej kawy, naprawdę nie powinieneś dbać o to, jak smakuje, nawet jeśli była naprawdę tania.

Najgorsze: ręczniki papierowe Kirkland

ręczniki papierowe kirkland Koszto

Wiemy, że jeśli chodzi o doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie, Kirkland jest trudny do pobicia. Okazuje się jednak, że produkty sprzedawane pod marką własną Costco nie zawsze są najlepszymi psami.

Clark przeprowadził test wytrzymałości na czterech popularnych markach ręczników papierowych (Viva, Bounty, Kirkland i Great Value firmy Walmart), wylewając kubek wody na każdy ręcznik, a następnie układając je w ćwiartki zawieszone w powietrzu. Papierowy ręcznik Kirklanda zajął trzecie miejsce, mając zaledwie 68 ćwiartek w porównaniu do 88 Vivy i aż 120 Bounty. Clark informuje również, że w Raporty konsumenckie W rankingu pięciu najlepszych ręczników papierowych Kirkland zajął ostatnie miejsce, z Bounty ponownie na szczycie. Zauważają jednak, że ręczniki papierowe Costco były najtańsze z całej grupy – ale jeśli musisz użyć trzech zamiast jednego, czy naprawdę jest tak duża oszczędność?

Wskazówka dla profesjonalistów: Ty powinien kup ręczniki papierowe marki innej niż Kirkland w Costco. Według Insider biznesowy 's porównanie cen w sierpniu 2018 r. Bounty Select-a-Size były o 28 proc. tańsze w hurtowni niż w Amazonie.

Najgorsze: baterie Kirkland AA

baterie Kirklanda Koszto

Ze wszystkimi pilotami, gadżetami i zabawkami w naszych domach, które wymagają baterii AA, nie możesz winić nas, że chcemy zaoszczędzić kilka dolców, prawda? Okazuje się, że baterie Kirkland firmy Costco mogą być tańsze niż ich markowi konkurenci, ale na dłuższą metę mogą kosztować więcej.

Szybkie spojrzenie na opinie użytkowników o tym produkcie na Raporty konsumenckie wskazuje, że należy uciekać, a nie chodzić, z dala od tych baterii. Przy ponurym 1,7 na 5 gwiazdek głównym problemem jest wyciek i korozja.

W recenzjach często pojawiają się takie opinie: „Nie kupuj tych baterii. Są tańsze; ale wszystko w końcu wycieknie i zniszczy twoje urządzenia. Mam na myśli, że wszystko będzie przeciekać we wszystkich urządzeniach: radiach, latarkach, zegarach, małej mocy i dużej mocy. Nie ma znaczenia. Teraz kupuję Duracell i nigdy nie miałem problemu. Kupowałem Kirklanda przez lata, myśląc źle, NIE, wszystko źle... Love Costco nienawidzi swoich baterii.

Tak, taniej, tak, ale czy może zrujnować drogą elektronikę? Nie, dziękuję.

Najgorsze: świeże produkty

costco produkować Obrazy Getty

Chociaż może to być kuszące, aby złapać pięć funtów dojrzałych pomidorów lub gigantyczną wannę szpinaku, ponieważ jest po prostu tak tanio , te produkty mogą być jednym z najgorszych zakupów w Costco. Ale to nie z powodu jakości; to z powodu ilości.

Insider biznesowy rozmawiali z pracownikami Costco, którzy wyjaśnili, że spożywanie tak dużej ilości świeżych produktów jest po prostu zbyt trudne. „Chociaż nasz dział produktów jest jednym z najlepszych w branży, ja osobiście nie jem warzyw na tyle szybko, by kupować je luzem, więc dwie trzecie z nich zepsuje się, zanim je zjem” – powiedział jeden z pracowników. Inny zgodził się, mówiąc, że to „marnotrawstwo pieniędzy”, ponieważ nie mogli „zjeść tak dużej ilości wystarczająco szybko”.

Ma to sens — chyba że codziennie karmisz armię, może być trudno zużyć całą tę produkcję, zwłaszcza że nie wszystko dobrze się zamraża. Co przypadkowo prowadzi nas do następnego punktu: Jeśli… zrobić chcesz zaopatrzyć się w okazyjną żywność, kieruj się do alejki zamrażarki. Według Reader's Digest , jest tam mnóstwo mrożonych owoców i warzyw, które powinieneś kupić, a ryzyko ich zepsucia jest znacznie mniejsze.

Najgorsze: Konserwy

konserwy

Może być trudno wytrenować mózg, by pamiętał, że nie każdy produkt na półkach Costco jest najlepszą ofertą na rynku. Dajesz się wciągnąć w tę chwilę, a następną rzeczą, o której wiesz, że masz w wózku 24-paczkę kukurydzy w puszkach i 5-funtową puszkę fasoli po bretońsku. Zanim dojdziesz do kasy, odłóż te puszki z powrotem.

Kiplinger rozmawiał z Teri Gault, dyrektorem generalnym i założycielem strony internetowej TheGroceryGame.com, która wyjaśniła, że ​​produkty w puszkach można konsekwentnie znaleźć w supermarketach, aby uzyskać lepszą ofertę. W rzeczywistości oszczędności mogą być nawet o 40 procent mniejsze niż w hurtowni. A kiedy marki sklepów spożywczych trafią do sprzedaży? Zapomnij o tym. Nikt nie może pobić tej umowy.

A co z tymi kuszącymi puszkami masowymi? Umowa jest po prostu za dobrze przepuścić. Tak, to świetna okazja, ale jak wskazuje Regina Novickis, ekspert od oszczędności konsumenckich Dzisiaj , nie ma mowy, aby typowa dwu- lub czteroosobowa rodzina była w stanie zjeść tę 5-funtową puszkę fasoli, zanim się zepsuje. Pod koniec dnia wyrzucisz za dużo, żeby było warto.

Najgorszy: detergent do prania Kirkland

Produkty do czyszczenia Kirkland Koszto

Dziwnym zrządzeniem losu okazuje się, że Kirkland Signature jest przyjazny dla środowiska proszek do prania faktycznie otrzymuje duże, grube F od Environmental Working Group, ze względu na obawy związane z rakiem, jego wpływ na konsumentów cierpiących na astmę / schorzenia układu oddechowego i alergie / podrażnienia skóry, a także, co nie mniej ważne, wpływ przyjaznego dla środowiska detergentu na — zgadłeś to — środowisko. Powiedz co?

dlaczego mój chleb kukurydziany jest kruchy?

W rzeczywistości większość linii Kirkland Signature firmy Costco z produkty czyszczące ocena F z grupy, przy czym tylko jeden produkt — zestaw do zmywarki — otrzymał ocenę B. Nie, nie znaleziono żadnego A.

Jeśli takie rzeczy mają dla Ciebie znaczenie, lepiej pomiń markę sklepu z magazynu. Chociaż Kirkland może być interesem, któremu nie można się oprzeć, na rynku dostępne są detergenty, które osiągają znacznie lepsze wyniki. Na przykład „Whole Foods” 365 Codzienna wartość , Uczciwa firma , i Siódma generacja wszystkim udało się zdobyć najwyższe oceny od EWG. Może świadomość, że masz wymyślny detergent do prania, sprawi, że prace domowe będą przyjemniejsze? Tutaj mam nadzieję.