Absolutnie najgorsze wyzwania żywieniowe dotyczące czynnika strachu

Logo czynnika strachu Facebook

Strach nigdy nie jest lekceważony. Wszyscy mamy coś który wstrząsa naszymi wewnętrznymi klatkami i wysyła dreszcze maszerujące przez nasze kręgi, uderzając o każdy nerw jak bęben i informując nas, że obecna sytuacja wymaga odwagi.


Obserwowanie, jak ludzie pokonują wywołujące strach przeszkody, wywołuje u nas dziwny dreszczyk emocji. Dlatego serial Czynnik strachu był tak popularny. Zwykli ludzie stanęli przed trudnymi – i często pozornie niemożliwymi – wyzwaniami. Wszystkim podobało się postawienie się na miejscu zawodników, aby określić, czy sami poradzą sobie z wyzwaniami. Ale kiedy przyszło do segmentów „jedzenie dziwnych rzeczy”, wiele osób wiedziało, że podniosą białą flagę i odwołają.Oczywiście, wiele osób poradziłoby sobie z chodzeniem po wąskim promieniu setek stóp w powietrzu lub intensywną jazdą samochodem pędzącym autostradą. Ale gdy tylko mieli do czynienia z połknięciem jakiejś przerażającej urywki zwierzęcych wnętrzności, szybko wkradły się wątpliwości. Każdy odcinek miał co najmniej jeden wywołujący mdłości segment „jedzenie” i na szczęście dla Ciebie przygotowaliśmy listę najbardziej nieprzyjemnych potraw. Zapnij pasy i upewnij się, że Twój Pepto-Bismol jest w zasięgu ręki.
Fear Factor serwował zmiksowane „smakołyki”

Wspaniałą rzeczą w blenderach jest łatwość, z jaką robią koktajle owocowe, zdrowe napoje warzywne lub różnorodne sosy, które wymagają intensywnego, cóż, blendowania. Straszna część o nich to taki pokaz Czynnik strachu wykorzystuje wygodę tych wirujących ostrzy do naprawdę przerażających celów.

W segmencie odpowiednio zatytułowanym ' Mikser Strachu ”, każdy z uczestników rzucił trzema dużymi kostkami z jednym napisanym po każdej stronie składnikiem wywołującym ucisk żołądka. Trzy składniki, które wylądowały twarzą do góry po denerwującej bułce, zostały wrzucone do blendera. Potem te ostrza zabrały się do pracy, mieszając takie rzeczy, jak tłuszcz zwierzęcy, żółć, jądra koguta i olej z wątroby dorsza, w koktajl, którego nawet Lucyfer zniósłby z trudem.Jak możesz sobie wyobrazić, odruch wymiotny pojawia się wraz z przypływem adrenaliny, a każdy zawodnik inaczej radzi sobie ze swoim mieszanym koszmarem. Jeden facet faktycznie pokonuje go z taką łatwością, że wygląda na to, że on cieszy się to. Ale nie powinien spodziewać się, że w najbliższym czasie zobaczy go w menu Jamba Juice.

Zawodnicy Fear Factor jedli końską odbytnicę

Można założyć, że nikt nigdy nie spojrzał na konia i nie pomyślał: „Rany, naprawdę chciałbym wiedzieć, jak smakuje odbyt tego ogiera”. Dopóki, oczywiście, nie spojrzysz na ludzi, którzy wymyślają dziwaczne Czynnik strachu zawodnicy akrobacji zmuszają się do znoszenia.' Odbytnica dla koni . Program nie pokrył niczego, nazywając ten segment właśnie tak, i dokładnie tak to brzmi. Stojąc przed stajnią z kilkoma żywymi końmi kręcącymi się w tle, zawodnicy wkładają do ust jak najwięcej ugotowanego końskiego odbytu, zanim skończy się czas. Gospodarz Joe Rogan robi wszystko, co w jego mocy, aby nakłonić ludzi do odłożenia na bok swojego niepokoju i siły przez to zadanie, ale próba pomocy ludziom w zapomnieniu, że wpychają im odbyt konia w twarz, nie jest łatwym zadaniem.

Żywe konie od czasu do czasu spoglądają na zawodników połykających poszarpane kawałki odbytnicy i nie można nie zastanawiać się, czy myślą: „Rany, naprawdę chciałbym wiedzieć, jak smakuje odbytnica tego człowieka”.

z czego są zrobione cheetos

Fear Factor sprawił, że mleko kozie było dość obrzydliwe

Teraz kozie mleko nie brzmi wystarczająco obrzydliwie, aby uzasadnić segment w programie takim jak Czynnik strachu . W końcu w niektórych sklepach spożywczych lub w Internecie można kupić kartony tych rzeczy, podczas gdy trudno będzie znaleźć pakowane odbytnice końskie w każdym Amazonka magazyn. Ale to jest Czynnik strachu , a kreacje stojące za tymi wyzwaniami zapewniają, że wszystko jest wykorzystywane w jak najmniej atrakcyjny sposób. Cóż, tym razem z pewnością trafili w sedno.

Wejdź dwóch zawodników i dwie żywe kozy siedzące na wysokich do pasa filarach. Pośrodku każdej pary koza-zawodnik stoi stół z dwoma pustymi szklankami. Misja? Napełnij szklankę kozim mlekiem i popijaj do ostatniej kropli. Na początku nie wydaje się to takie złe. Nawet jeśli ktoś nigdy wcześniej nie doił zwierzęcia, prawdopodobnie mógłby to rozgryźć. Następnie Joe Rogan zrzuca bombę: wszyscy używają swoich usta doić kozy .

Wyssać mleko , napluj go do szklanki i powtórz. Gdy płyn dotrze do wyznaczonej linii napełniania, uczestnicy wypijają ciepłe mleko, które już mieli w ustach, i uśmiechają się do kamer. Właśnie dotarli do drugiej bazy ze zwierzęciem hodowlanym. Sprawdź to na ich liście wiader.

Wyzwanie Fear Factor dotyczyło pijawek

Samo słowo „pijawka” wystarczy, aby krew zamarła. Te małe wampiropodobne stworzenia to koszmary. Tak więc, naturalnie, uprzejmi ludzie z Czynnik strachu wiedzieli, że po prostu miał włączyć je w jakiś sposób do wyzwania i włączyć je tak, jak to zrobili.

„Szczęśliwi” zawodnicy, którzy zajmowali się pijawkami, zanurzyli się po szyję w wannie pełnej wijących się czarnych stworzeń na kilka sekund. Kiedy Rogan dał zgodę, gorączkowo wyskoczyli z wanny, a dziesiątki wciąż przywarły do ​​ich skóry. Następnie ich partner usuwał każdą z nich, siorbiąc ją ustami i plując do zlewki. Ale, jeszcze się nie skończyły .

Po tym, jak ostatnia pijawka znalazła się w zlewce, obaj partnerzy musieli zjeść ich 10. Tak, jeśli ssanie ich ze skóry nie było wystarczająco złe, to przeżuwanie tych maleńkich ślimaków Draculi z pewnością było. Ale dla tych, którzy mają oko na tę nagrodę pieniężną, te kręte pijawki nie miały szans.

Afrykańskie pająki zamieszkujące jaskinie były daniem strach Factor

Nie ma znaczenia, jak ważne jest to, że wiemy pająki są do ekosystemu. Ilekroć widzimy te osiem nóg ślizgających się po naszej podłodze, chwytamy najbliższy tępy przedmiot i dotykamy naszego wewnętrznego łowcę nagród, z zamiarem znalezienia tego pędzącego małego zagrożenia i spłaszczenia go, abyśmy mogli spać tej nocy. Jest powód Arachnofobia był filmem; intensywny strach przed pająkami jest aż nazbyt realny. Tak więc, naturalnie, Czynnik strachu zbijał kapitał na tym terrorze.

giada delaurentis klopsiki z indyka

Dając szansę uczestnikom na wygranie nowego samochodu, pokaz przeniósł się do Las Vegas, gdzie trafił na stół do ruletki, aby zdobyć szansę na wygranie czterokołowej nagrody. Oto osiem słów, których nigdy nie chcesz usłyszeć: „Połóż to” Afrykański pająk jaskiniowy w twoich ustach teraz.' Ale to jest dokładnie to, co powiedziano zawodnikom przy stole.

Pajęczaki nie były martwe, oblane czekoladą ani cukierkami. Żyli, krążąc wokół stołu do ruletki, aż ofiary (hm, zawodnicy) chwyciły jednego, zamknęły oczy i odmówiły jedną cholerną modlitwę myślową, zanim zjadły. Te osiem nóg wciąż wierzgało, gdy pracowały wokół zębów trzonowych, a każdy zawodnik wyszedł z zupełnie nowym znaczeniem słowa „arachnofobia”.

Bug tort weselny to coś, co może istnieć tylko na Fear Factor

Wesele nie jest kompletne bez masywnego ozdobnego tortu, który dopełni uroczysty posiłek po wymianie ślubów i przekazaniu całej tej bzdurnej miłości. Te trzypoziomowe wieże dekadencji są zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszystkie słodycze, ale kiedy jesteś uczestnikiem Czynnik strachu , to „ciasto”, na które się gapisz, jest dalekie od przyjemnego deseru poślubnego. To pokryty lukrem terror, który czeka, by zawładnąć absolutem piekło na nerwach .

Zamiast pysznego wewnętrznego pierścienia obfitego ciasta pod zewnętrznym lukrem, każda para zawodników miała do czynienia z robakami, chrząszczami i gałkami ocznymi aligatorów. Używając tylko ust, zanurzyli się twarzą w jadalny koszmar i zaczęli chrupać. Po przeżuciu każdego okropnego kęsa wypluwają kęs papki na pusty kieliszek szampana z linią nadzienia jeden centymetr poniżej krawędzi. Kiedy ten pikantny szlam trafił na linię, nadszedł czas na sapanie!

Wyobraź sobie, jak to jest mieć nie tylko robaki i chrząszcze wijące się w twoich ustach, ale każde uderzenie tych gałek ocznych wysyła ciepłą łyżkę stołową zjełczałego płynu do gardła. Teraz trzymaj ten obraz wypalony w twoim mózgu, kiedy jesteś przy ołtarzu i mówisz: „Tak”.

Fear Factor podał jądra bawołów

Każdy, kto zakochał się w tej starej sztuczce z ostrygami z Gór Skalistych, prawdopodobnie zareagował z absolutnym przerażeniem, gdy ich chichoczący przyjaciele przyznali, że to, co wkładają do ust, w rzeczywistości nie zostało usmażone ostrygi . Odkrycie jąder bawołów przebranych za pyszne mięczaki, które właśnie weszły do ​​twoich ust, wystarczy, aby czyjś mózg zaczął szaleć po ścieżce obrzydzenia. Ale hej, przynajmniej są ugotowane, w przeciwieństwie do gonad Czynnik strachu miał swoich zawodników na siłę w dół gardzieli .

Miejscem wyzwania był blat w dobrej restauracji, ale akcja, która nastąpiła, nie była czysta. Ogromna płyta ogromnych jąder wpatrywała się w twarz każdego zawodnika i można było odczytać przerażenie emanujące z każdej duszy. Prawie wielkości strusich jaj, niektórzy wpychali sobie „kowbojski kawior” do twarzy jak mistrzowie, podczas gdy inni natychmiast machali białymi flagami.

Jeśli chodzi o jedzenie wyzwania , to wszystko jest umysłem nad materią. A jeśli uczestnik potrafi sobie wyobrazić te lśniące gonady jako pyszny serowy stek zamiast zwisających kawałków bawołów, będzie dobrze. Niektóre restauracje sprzedają ostrygi z Gór Skalistych, ale? Czynnik strachu zawiesia ostrygi 'Raw'-cky Mountain.

Czy burger king jest otwarty w Boże Narodzenie?

Roadkill był głównym daniem w tym odcinku Fear Factor

Tak. Zabójstwo na drodze. Przeczytałeś to poprawnie. Wszystko, co zawiera słowo „zabić”, powinno być oddalone o lata świetlne od naszego apetytu. Wszyscy widzieliśmy nieszczęsne spłaszczone szczątki jakiegoś małego leśnego stworzenia, które skusiło los (i sromotnie zawiodło) przechodząc przez ruchliwą drogę, ale nikt nie chce zeskrobać go z asfaltu łopatą, doprawić Sól i pieprzem i wrzuć tuszę na grilla. Ale, niestety, nie jesteśmy ludźmi na Czynnik strachu .

Witamy w Road Kill Cafe , ludzie. Miejsce, do którego chodzisz, kiedy każdy inny lokal w Siódmym Kręgu Piekła Dantego ma pełną listę rezerwacji. W menu jest tylko jedna rzecz, a kucharze, którzy ją podają, nie przejmują się tym, co o tym myślisz. Jak dokładnie jest prezentowany talerz śmierci na drodze głodnym klientom? Oczywiście tak przerażające, jak to tylko możliwe!

Z łopatą do śniegu w ręku każdy zawodnik rzuca zwłoki futrzanego zwierzęcia na namalowany cel. Jeśli futrzana łopata wyląduje w czerwonej tarczy, dostają przepustkę na ucztę, ale na szczęście dla widzów tarcza pozostaje nieuchwytna. Ujęcie jednej kobiety wpychającej sobie do ust stos „organów zwierzęcych”, jakby od tego zależało jej życie. Czy ona kończy? O tym musi się przekonać widz o silnym żołądku.

Zawodnicy Fear Factor jedli owcze oczy

Wielu z nas jako dzieci chodziło na farmy zwierząt domowych, niosąc te garści owczego pożywienia do ogrodzeń z ogniw łańcuchowych, podczas gdy obserwowaliśmy, jak czworonożne waciki pożerają je w intensywnej furii. A teraz wyobraź sobie, że wysuwasz gałki oczne z tych zwierząt, wkładasz je do ust i przeżuwasz, podczas gdy maź z gałki ocznej pokrywa wnętrze twoich ust jak tłusty Stek Wagyu . Brzmi całkiem baaaaa-d.

Na szczęście (lub niestety) Czynnik strachu zawodnicy właśnie to zrobili. Siedząc niespokojnie w rzędzie jak więźniowie oczekujący na wyrok śmierci, każdy gracz otrzymywał talerz owczych oczu, które wyskoczyły im z ust jak najbardziej oślizgłe na świecie kawior . Jedna kobieta nawet woła: „To pachnie ściekami ! Ale ta sama kobieta pożera ich jak szefowa.

Następnym razem, gdy znajdziesz się w małym zoo, przyjrzyj się dobrze tym owcom. Patrzą prosto na ciebie, a te oczy są gotowe do wyrywania!

Fear Factor serwował różne „ciasta”

Pikan. Wiśnia. Jabłko. Krem kokosowy. Wszystkie te stopy brzmi pysznie, prawda? Któż nie chciałby włożyć twarzy do jednego z tych przysmaków o złotej skorupce i połykać dalej, dopóki nie pojawi się cukrzyca? No, prawie nikt, chyba że zaprezentowano im różne ciasta Czynnik strachu podarowali walczącym zawodnikom. „Ciasto” nabrało zupełnie innego znaczenia i na zawsze zrujnowało wakacje.

Zamiast zawierać apetyczną ilość słodkich przysmaków, ciasta oferowane uczestnikom zawierały albo czerwie, kacze języki, świńskie żołądki lub zgniłe ryby . Przyjdź na świąteczny obiad z którymkolwiek z nich, a dostaniesz szybki kopniak w tyłek za drzwiami wejściowymi, ale nie tutaj. I tak jak w typowym starym Fakt strachu Zgodnie z modą, jedynym sposobem na ich zjedzenie było nurkowanie twarzą w twarz z otwartymi ustami.

Celem było odnalezienie czterech monet zakopanych gdzieś w rozkładówce, a gdy w końcu wyciągnięto czwartą, para zawodników musiała ssać gruby beżowy koktajl mleczny o zjełczałym kaczym języku, zjełczałym rybim językiem, używając słomek o obwodzie półdolarówki. Po prostu nigdy nie jest łatwiej.

Szef kuchni Fear Factor przygotował najbardziej obrzydliwe sushi, jakie można sobie wyobrazić

Kiedy usiądziesz na krześle przy ladzie sushi, przygotowujesz się na dekadencki posiłek złożony z oceanicznych kąsków wielkości kęsa przygotowanych przez mistrzów kuchni. Na Czynnik strachu , jednak stawianie się przy kasie sushi oznacza coś zupełnie innego. Dekadencja i kreatywność ustępują miejsca przytłaczająco paskudnym.

Zawodnicy otrzymują dwudaniowy posiłek przez szefa kuchni, który prawdopodobnie nigdy nie pomyślał, że będzie pracował z takimi składnikami jak czerwie i zgniłe kalmary . Ale podobnie jak mistrz kuchni, którym jest, przygotowuje dwa kawałki nigiri z larw i jedną ręczną bułkę z zgniłych kałamarnic. Następnie w ciszy obserwuje, jak każdy z zawodników stara się jak najlepiej przebić się przez kuchnię.

Myśleć Jiro marzy o sushi? spotyka się Creepshow. Dokładnie tak wygląda ten segment. Jest dużo wahania, jeszcze więcej pocenia się i dodatkowa porcja krztuszenia się. Więc następnym razem, gdy zamówisz Spider Roll, rozkoszuj się ulgą, że nie pochodzi z Czynnik strachu szef kuchni sushi.

Pomidorowe robale z Fear Factor to koszmary

Pomidory są powszechnie uważane za fantastyczny dodatek do sałatek i kanapek. O robakach można powiedzieć dokładnie odwrotnie. Tak, trzymaj te małe, kręte, ziemne stworzenia jak najdalej od jedzenia, jak to tylko możliwe. Ale kiedy Czynnik strachu zawodnicy słyszeli w jednym odcinku słowa „robak pomidorowy” i mogli założyć, że skupiono się bardziej na robaku niż na pomidorze.

Teraz, niezależnie od tego, jak smakuje hornworm surowy squirmy pomidor, nieunikniony pop, który pojawia się po każdym kęsie, naprawdę sprawia, że ​​są nie do zniesienia. Ich nadęte ciała zachowują się jak sprężynowe supernawilżacze , z każdym ugryzieniem wysyłającym intensywny rozprysk wnętrzności z ust każdego zawodnika. Ale w świecie, w którym jest strach przeszkoda do pokonania, trzonowce pracowały po godzinach, aby zmielić te małe stworzenia na soczyste kawałki.

dużo zaoszczędzić blisko mnie

Nie ma owada zbyt przerażającego i płynu zbyt obrzydliwego, jeśli chodzi o Czynnik strachu wyzwania. Możesz być pewien, że ci zawodnicy nigdy nie wyrzucą ze swoich wspomnień tego obrzydliwego „popuwania” rogacza pomidorowego.

„Sok” z Osiołka był najgorszym wyzwaniem dla czynnika strachu w historii

Jeśli kiedykolwiek otworzysz drzwi lodówki w domu przyjaciela i zobaczysz dzbanek z mlecznym płynem z napisem „Sok z osła”, będziesz miał kilka poważnych pytań do zadania. Dobrze, Czynnik Strachu segment o nazwie „Sok z osła” był prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych wyzwań, jakie kiedykolwiek wyemitowano. To dlatego, że „sok” był synonimem „nasienia i moczu”. WTF.

Wyzwanie rozpoczęło się rzutem podkowy w tarczę z ponumerowanymi pierścieniami. Niezależnie od numeru pierścienia, w który wylądował rzut, rywale wypili tę liczbę w uncjach jednego lub drugiego mocz lub nasienie osła . I to było dokładnie tak samo wywołujące wymioty, jak się wydaje (chociaż szczerze, jak mogłoby to nie być?). Przerażony Joe Rogan patrzył, jak zawodnicy połykają płyny w gardle, które po zakończeniu mogli zwymiotować z powrotem do wiader.

Segment był tak obrzydliwy, że w rzeczywistości był katalizatorem odwołania programu za drugim razem. Po raz pierwszy za niską oglądalność po latach na antenie, a po tym, jak w końcu powrócił do telewizji sieciowej, widzowie zeskoczyłem z mody po wytrzymaniu ekstrawagancji z piciem płynów. Czy nie?