Absolutnie najlepsze dni na zakupy w Costco, aby uniknąć tłumów

 Kilku klientów Costco w alejkach Jiujiuer/Shutterstock Chase Shustack


Jesteś w środku Koszto w piątek wieczorem. Sklep jest wypełniony po brzegi i nie mamy na myśli, że kilka osób kręci się po alejkach. Mówimy, że sklep jest absolutnie pełen ludzi. Czy wszyscy wpadli na ten sam świetny pomysł, aby w tym czasie pójść na zakupy w tym Costco? Nie wiesz i nie masz czasu się nad tym zastanowić, biorąc pod uwagę, że przeciskasz się przez tłum kupujących. Food court jest wypełniony po brzegi, zabrakło im już precli i pizzy, a krążą plotki, że ukochana kombinacja hot dogów i napojów gazowanych za 1,50 USD wkrótce też zniknie. To darmowy dla wszystkich, z dużymi zakupami będącymi nagrodą wagi ciężkiej.Nie jest tajemnicą, że Costco jest popularnym miejscem do robienia zakupów, z 2,3 mln transakcji sprzedaży dziennie tylko w 2015 r., a 100 mln osób było posiadaczami kart (przez Costco ). Przy tak dużej liczbie klientów i członków stwierdzenie, że sklep może być dość zatłoczony, byłoby niedopowiedzeniem. Sklepy są czasami tak zatłoczone, że cierpliwość ludzi zaczyna spadać tak nisko, jak ceny hurtowe w Costco i mogą wystąpić walki, tak było w przypadku dwóch klientów walczących o ciasta w sklepie w Teksasie (poprzez Aktualności KTSM ). Jak uniknąć tych tłumów i robić zakupy w spokoju?
Kupuj od wtorku do czwartku po południu

Graham Drew Fotografia/Shutterstock

Być może nie jest to kwestia przetrwania najsilniejszych, gdy wybierasz się do Costco, ale raczej wybór odpowiedniego czasu na zakupy. Według Wieśniak! Finanse , najlepszy czas na zakupy w Costco to od wtorku do czwartku po południu. Powodem tego jest to, że unikasz popołudniowego „pośpiechu” klientów, dając sobie tylko chwilę czasu na zakupy, zanim nadejdzie wieczorny pośpiech. lub co najmniej godzinę później) i godzinę lub dwie przed zamknięciem sklepu. Daje to dużo miejsca do przeglądania i robienia zakupów w wolnym czasie (według Yahoo! Finance).Jeśli nie martwisz się tak dużą ilością osób, jak czasem, jest jeszcze jedna sztuczka, którą możesz zrobić, aby przejść nawet przez zatłoczoną kolejkę do kasy bez marnowania zbyt wiele czasu. Według jednego Reddit użytkownik, powinieneś ułożyć wszystkie produkty w koszyku z widocznymi wszystkimi kodami kreskowymi, dzięki czemu kasjerowi łatwiej będzie zeskanować produkty, niż grzebać w każdym produkcie w celu znalezienia kodu kreskowego.

Oczywiście, możesz być po prostu człowiekiem i cieszyć się towarzystwem innych klientów podczas zakupów. Dopóki nie wdajesz się w żadne bójki o kolejki do kasy lub produkty na półkach, możesz robić zakupy, jak tylko chcesz.