Urocza droga Jacques Pépin i jego żona Gloria Met

Jacques Pépin całuje swoją żonę Glorię Facebook

5 grudnia pojawiła się smutna wiadomość, że żona słynnego francuskiego szefa kuchni Jacques Pepin , Gloria, zmarła w wieku 83 lat. Chociaż Pépin niewątpliwie jest w chmurze żalu po stracie żony w wieku 54 lat, on i inni również myślą o szczęśliwszych dniach, które dzieliła para (poprzez Ludzie ).


Jacques i Gloria Pépin pobrali się w 1966 roku, a rok później urodziła się ich córka Claudine. „Przez cały ten czas upewniali się, że co wieczór siadają przy stole na kolację, delektując się posiłkiem i kieliszkiem wina, celowo potwierdzając swoje małżeństwo i miłość”. oświadczenie zamieszczone na Facebooku który został wydany po odejściu Glorii. Ale zanim para się pobrała, spotkali się w sposób, który naszym zdaniem jest prawdopodobnie najsłodszy z możliwych. Najwyraźniej to Gloria ścigała Jacquesa, a on nie ułatwiał jej przyciągnięcia jego uwagi.Jacques i Gloria Pépin spotkali się na stokach narciarskich

Jacques i Gloria Pepin Facebook

Według wywiadu udzielonego przez Glorię PBS American Masters Master , „podniosła go na stoku narciarskim”. Jacques był instruktorem narciarstwa w Hunter Mountain w Nowym Jorku, podczas gdy Gloria była w rzeczywistości patrolem narciarskim w okolicy. Choć sama była świetną narciarką, zapisała się na lekcję, aby spędzić czas z Jacquesem.
– Miał niezłą bułkę – wspomina ze śmiechem Gloria. „Miał długie baki i nie byłem pewien, czy jest hetero czy gejem, bo był taki przystojny, ale powiedziałem, że spróbuję”. Powiedziała, że ​​czuła, że ​​jest lepszą narciarką, ale on był nieugięty i stwierdził, że podczas pierwszej lekcji jej występ jest wiele nie tak. Ponieważ jazda na nartach Glorii nie umknęła jego krytycznemu oku, zarezerwowała drugą lekcję. W końcu Jacques zaprosił ją do swojego mieszkania, gdzie ugotował obiad na ich drugą randkę. „I było cudownie, ale to wszystko pochodziło od Howarda Johnsona. Nie wiedziałam, że właśnie odgrzał tę wołowinę po burgundzku, a potem w końcu dowiedziałam się, kim jest i co robi” – powiedziała Gloria.

binging z dziecinnym imieniemKategorie telewizja jak Opinie