Alton Brown właśnie opublikował niespodziankę dla fanów dobrego jedzenia E

Alton Brown opiera pięść na brodzie Noam Galai/Getty Images

Fani serii „Good Eats” Altona Browna mają szczęście: szef kuchni celebryty Świergot zeszłej nocy, aby ogłosić wydanie dwóch nowych odcinków „Good Eats: The Return”, które zostaną wyemitowane dziś o 22:00. na Food Network. Niespodzianka będzie następować po sezonowej premierze długo oczekiwanego programu Browna „Chopped: Maniacal Baskets” Altona.


Brown podzielił się ekscytującymi wiadomościami w krótkim, nagranym przez siebie filmie — nakręconym za kulisami na wolnym miejscu Dobre jedzenie zestaw. Jego popularna seria „Good Eats: The Return” została wyemitowana prawie dwa lata temu, z nakładem 12 odcinków, które rozpoczęły się w 2019 roku, za IMDb . Sezon 1 zakończył się w grudniu, ale fani musieli czekać prawie cały rok na wieści o sequelu. Brown potwierdził, że „Good Eats” ma rozpocząć drugi sezon w sierpniu ubiegłego roku Facebook i uraczył fanów testem smakowym w październiku, z godzinnym odcinkiem o tematyce Halloween (przez Sieć spożywcza ). Od tego czasu jednak Brown w większości milczał na temat drugiego sezonu, a ogłoszenie zeszłej nocy oznacza koniec ośmiomiesięcznego okresu oczekiwania dla fanów „Good Eats”.substytut liścia curry

„Maniakalne” wprowadzenie nowych pokazów Alton Brown Brown

Alton Brown przemawia na scenie Ilya S. Savenok/Getty Images

Promocja innego popularnego programu Food Network firmy Brown, ” Posiekane: Maniakalne Kosze Altona ”, zaczął się około miesiąc temu (via Sieć spożywcza ), a jego wieczorny post na Twitterze wydawał się początkowo być najnowszą reklamą sezonowej premiery długoletniego programu turnieju kulinarnego (w którym Brown występuje jako gościnny sędzia od 2012 roku, za IMDb ). Ale nie tylko dzisiejsza premiera „Chopped” zostanie przeładowana dwoma nowymi odcinkami „Good Eats: The Return”, ale z brzmienia tego wszystkiego, nadchodzące odcinki „Chopped” na najbliższe cztery tygodnie będą połączone z nowym „The Return”. raty. Fani „maniakalnego” szefa kuchni powinni przygotować się na miesięczną przejażdżkę.
waga kurczaka costco rotisserie

Promując drugi sezon, Brown użył dobrego słowa o usłudze strumieniowej Discovery, firmy macierzystej Food Network, Discovery+, której członkowie, według Browna, mieli już okazję zobaczyć nowe treści Browna „Chopped” i „Good Eats”. Jeśli chodzi o resztę z nas, impreza rozpocznie się dziś wieczorem w Food Network o godzinie 21:00.