Amaury Guichon zostawił TikToka z zachwytem czekoladowym stołem do piłkarzyków

 Amaury Guichon uśmiecha się Netflixa Zofia Ło


Jeśli kochasz reality TV i czekoladę, to „Szkoła czekolady” prowadzona przez Amaury Guichona może być na twojej liście obserwowanych. Jeden powód Reddit uwielbia „Szkołę Czekolady” za to, że nikt nie zostaje wyeliminowany. Zamiast tego uczestnicy mogą kontynuować naukę i doskonalić swoje rzemiosło. Ale innym fascynującym elementem serialu jest Guichon, cukiernik, który czyni cuda z czekoladą, używając jej do tworzenia hiperrealistycznych obiektów. Instagram był zahipnotyzowany wiolonczelą Guichona wykonaną z czekolady , a ostatnio opublikował kolejny film przedstawiający jego pracę z czekoladą.Na cześć Mistrzostw Świata, Guichon opublikował TikToka gdzie robi stół do piłkarzyków w całości z czekolady. Film jest przyspieszoną wersją pełnego procesu, a dbałość o szczegóły jest niesamowita. Cały stół jest wykonany z czekolady, a następnie pomalowany na jasnożółty kolor. Każdy gracz w piłkarzyki jest starannie wykonany w formie, a następnie pomalowany. I oczywiście piłki wykonane są z czekolady. Najbardziej imponujące w tym wszystkim jest to, że stół do piłkarzyków jest funkcjonalny — na końcu filmu Guichon pokazuje swoje umiejętności gry w piłkarzyki, zanim włoży sobie do ust czekoladową piłkę.
Oto, co TikTok miał do powiedzenia na temat czekoladowego stołu do piłkarzyków Amaury'ego Guichona

 Amaury Guichon's chocolate foosball table Instagram

Nie jesteś przekonany, że to czekolada? Na pierwszy rzut oka ktoś mógł absolutnie pomyśleć, że patrzy na zwykły stół do piłkarzyków, a górny komentarz do niego Piłkarzyki TikTok Amaury'ego Guichona wydaje się zgadzać: „Mój mózg nie akceptuje tego, że to jest w pełni czekoladowe”. Inna osoba była zachwycona i skomentowała: „To jedna z najlepszych kreacji z czekolady, jakie u niego widziałam. Ten facet to kulinarny geniusz!” Jeden pod wrażeniem widza wydawał się myśleć, że Guichon był drugim przyjściem Willy'ego Wonki, podczas gdy inny twierdził, że mistrz czekolady jest inżynierem.Niektórzy użytkownicy TikTok zastanawiali się, co dzieje się z całą tą czekoladą, a @chefreactions podpisało duet reakcji z „nie jadłby po prostu z szacunku”. To konto, które ma wielu zwolenników na TikToku, było wielokrotnie proszone o reakcję na stół do piłkarzyków Guichona i oceniło czekoladowe arcydzieło „miliard na 10”.

To nie pierwszy raz, kiedy Guichon zwrócił uwagę TikToka. Jego filmy mają miliony wyświetleń, a w zeszłym roku Amaury Guichon zaskoczył TikToka swoimi czekoladowy dziadek do orzechów perkusista . Chociaż nie wszyscy możemy tworzyć tak realistyczne kreacje z czekolady, możesz łatwo poprawić pracę z czekoladą we własnej kuchni. Dowiedz się więcej o dlaczego należy unikać szybkich zmian temperatury podczas pracy z czekoladą oraz najlepsza metoda siekania czekolady na Twoje wypieki.


Kategorie Jak Bez Kategorii jak