Zły Whopper vs. Wściekły Whopper: Jaka jest różnica?

Burger King Naomi Baker/Getty Images

Każda warta swojej soli sieć fast foodów nieustannie stara się ewoluować, aby odpowiedzieć na potrzeby wiecznie głodnej publiczności. Czasami skutkuje to okresowo sprzedawanymi kultowymi przedmiotami, takimi jak McRib lub natychmiastowe klasyki, takie jak Kanapka z kurczakiem Popeyesa? . Innym razem kończą z produktem, który natychmiast udaje się obrzydzić Internet z dowolnego powodu.


Burger King miał dużo takie wpadki w swojej historii , ale jedną rzeczą, w której burgerowy gigant rzadko się myli, jest ich podpis Whopper i jego różne ograniczone czasowo warianty . Dwa ze szczególnie atrakcyjnych wersji burgerowego giganta na temat Whoppera to Angry Whopper i Angriest Whopper, oba mają pikantność. Ale który z nich jest królem przypraw Burger Kinga? Jasne, ich nazwy sugerują, że Angriest Whopper ma więcej mocy, ale ze względu na ich okresowo dostępny charakter, trudno jest dokonać porównania obok siebie, aby to ustalić. Tak więc, z akademickiego zainteresowania, przejdźmy do sedna sprawy. Angry Whopper vs Angries Whopper: Jaka jest różnica?To wszystko jest w bułce

Wściekły Whopper i Wściekły Whopper Instagram, Instagram

Tak jak Thriller mówi nam, Wściekły Whopper jest w zasadzie twoim przeciętnym Whopperem, dostrojonym z kilkoma kluczowymi składnikami, które uzasadniają jego agresywną nazwę. Burger zawiera zwykłe elementy Whoppera, takie jak charakterystyczny grillowany na ogniu kotlet wołowy Burger Kinga, sałatę, pomidor i majonez, a także ser, gruby bekon, chrupiące płatki cebuli, papryczki jalapeño i specjalny, pikantny „sos wściekły”. Istnieją również pewne różnice lokalne – in Meksykański Burger King , ser to pikantnie wyglądające manchego, a australijskie Głodne Walety (lokalna master franczyza dla Burger Kinga) oferuje swoją wersję z topionym amerykańskim serem. W międzyczasie, Thriller Zauważa, że ​​Angriest Whopper jest w zasadzie taki sam, ale podkręcony do 11. Tutaj samą bułkę zastępuje się specjalną czerwoną, w której ostry sos jest podawany w samym chlebie. Wszystkie inne pikantne elementy oczywiście nadal pozostają.
Ponieważ dodatki do dwóch hamburgerów są mniej więcej takie same, tak naprawdę sprowadza się to do tego, czy podoba ci się pomysł z dodatkowym posmakiem przypraw w postaci gorącej bułki z sosem, czy wolisz tę klasyczną.