Antonia Lofaso opowiada o swoim związku z Guy Fieri - Exclusive

Antonia Lofaso uczestniczy w wydarzeniu J Carter Rinaldi/Getty Images

Kiedy dowiedzieliśmy się, że sławna szefowa kuchni, restauratorka i autorka książek kucharskich, Antonia Lofaso, będzie współorganizować „Restaurant Reboot” LendingTree z Chłopak , wiedzieliśmy, że musi być ciekawa historia. Z pewnością Lofaso, który jest szefem kuchni i właścicielem trzech restauracji w Los Angeles, a także gościł na ekranach telewizorów „Top Chef”, „Chopped” i „Cutthroat Kitchen”, jest dla wielu znajomą twarzą. Ale Guy Fieri jest w swojej własnej kategorii. Gospodarz niezwykle popularnego „Diners, Dive-ins and Dives” to megagwiazda o mocy miliona watów, która niedawno podpisała bezprecedensową umowę o wartości 80 milionów dolarów z Food Network.


Jak się okazuje, Lofaso i Fieri mają długą historię jako koledzy, a także prawdziwą przyjaźń. I ta kombinacja jest przynajmniej częściowo odpowiedzialna za to, że „Restart restauracji” jest tak magicznym doświadczeniem (oczywiście nie zaszkodziło, że założeniem wydarzenia telewizyjnego było rozdanie 300 000 dolarów w grantach 11 zasłużonym restauratorom). Ich przyjaźń z pewnością nadała osobisty charakter filmowi dokumentalnemu Fieri 2020 „Restaurant Hustle 2020: All on the Line”, który śledził czterech szefów kuchni, w tym Lofaso, jak radzili sobie z realiami pandemii. Podczas ekskluzywnego wywiadu z Mashed , Antonia Lofaso opowiedziała nam o swoim związku z Fieri.Lofaso i Fieri też są przyjaciółmi poza ekranem

Antonia Lofaso i Guy Fieri prowadzą restaurację Reboot Steve Jennings/Getty Images

– Facet i ja – zawsze pracowaliśmy razem – wyjaśniła Antonia Lofaso. 'Zrobiłem ' Guy's Food Games ' i 'Guy's Ranch' i mamy niesamowitą współpracę zawodową, a także przyjaźń. Obejmuje to czas spędzony poza kamerą ze swoimi rodzinami. „Spędziłem z nim dużo czasu Żona [faceta]] i jego dzieci i spędza czas z moją córką. ... Lubimy spędzać ze sobą czas”.
Tak powstało „Restaurant Hustle”. Pomysł na dokument zaczął się od niewinnego FaceTimingu Lofaso przez Guya Fieri podczas kręcenia materiału promocyjnego do „Turnieju Mistrzów”. Chodziło o to, że Fieri złapała Lofaso w szczególnie wrażliwym momencie w pierwszych dniach zamknięcia. - A teraz pamiętaj, teraz pakuję zakupy i mamy minimalny personel - wyjaśnił Lofaso. – Właśnie zacząłem płakać.

anthony bourdain azja argento

Fieri natychmiast zadzwonił do Lofaso z powrotem na prywatną linię, aby zapytać, co się stało. Otworzyła się przed Fieri o bólu związanym z możliwością wynajęcia 500 pracowników w swoich restauracjach. Następnego dnia Fieri zorganizowała spotkanie telefoniczne z Lofaso i Courtney White, prezesem Food Network, Maneetem Chauhanem, Marcusem Samuelssonem i Christian Petroni . To właśnie podczas tego spotkania Fieri rozbił „Restaurant Hustle”, który miał podążać za szefami kuchni, gdy poruszali się po niezbadanym terytorium pandemii. Było zielone światło.Antonia Lofaso i Guy Fieri dzielą wzajemne zaufanie i szacunek

Guy Fieri, kolejny szef kuchni Eric Greenspan i Antonia Lofaso rozmawiają na panelu podczas ponownego uruchamiania restauracji Steve Jennings/Getty Images

Gdyby nie wzajemne zaufanie i szacunek, którymi dzielą się Antonia Lofaso i Guy Fieri, trudno sobie wyobrazić, jak mogłoby wyglądać „Restaurant Hustle”. W końcu musiało to być emocjonalne przeżycie. Ale według Lofaso: „Facet widział 15 kroków do przodu”. Początkowo zastanawiała się, jak może uczestniczyć, walcząc o utrzymanie restauracji, ale Fieri był w stanie ją przekonać. „Nie rozumiesz, jakie to będzie potężne, aby cały świat to zobaczył” – wspominał Lofaso, który mówił jej Fieri. „Ludzie będą czuć się wspierani, a my zbierzemy wszystkie te pieniądze. A ludzie będą się czuć, jakby nie byli tam sami.

Lofaso jest oczywiście dumna z tego, że była częścią filmu dokumentalnego, ale także z całej pracy, którą ona i jej pracownicy wykonali dla społeczności. „Jestem bardzo szczęśliwy, że zaufałem [Guyowi] i to zrobiłem” – powiedział Lofaso Mashed.Aby zobaczyć Lofaso w akcji współprowadzącego „Restaurant Reboot” LendingTree z Guy Fieri, możesz obejrzeć to na Facet na Facebooku stronę lub możesz odwiedzić ChłopakiRestauracjaReboot.com aby dowiedzieć się, jak oglądać go na różnych platformach.