Antonia Lofaso ujawnia prawdę o sędziowaniu Kuchni Cutthroat - Exclusive

Antonia Lofaso na Guy Steve Jennings/Getty Images

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​wszystkie te konkursowe pokazy kulinarne są tak zabawne, jest dreszczyk emocji, że nigdy nie wiadomo dokładnie, jak daleko mogą się posunąć kucharze, aby zaimponować jurorom. Food Network's Kuchnia rzeźnika , który dosłownie opiera się na tym właśnie pytaniu, jeszcze bardziej podnosi napięcie, zachęcając konkurentów do wzajemnego osłabiania się poprzez gadaninę, wojny licytacyjne i starannie zaplanowane (choć często dość głupie) akty sabotażu. W tym sensie „Cutthroat Kitchen” można postrzegać jako rodzaj humorystycznego skrzyżowania „Food Network” Posiekanych ” i „Survivor” ABC.


Przez większość czasu Antonia Lofaso i jej koledzy sędziowie „Cutthroat Kitchen” myślą jak, no cóż, sędziowie, a nie konkurenci; chociaż jest jeden godny uwagi wyjątek, którym Lofaso podzielił się z Mashed podczas ekskluzywnego wywiadu.Ocenianie Cutthroat Kitchen nie jest tak „rzeźbiarskie”, jak mogłoby się wydawać

Antonia Lofaso na szczycie szefa kuchni Charles Eshelman/Getty Images

Jedna prawda o ocenianiu „Cutthroat Kitchen”, według Antonii Lofaso, jest taka, że ​​praktycznie niemożliwe jest oddzielenie tego, co robisz jako sędzia, od tego, co pamiętasz jako konkurent – ​​ale to dobra rzecz. Lofaso jako weteranka konkursów kulinarnych rywalizowała w programach takich jak „ Najlepszy szef kuchni , '' Turniej Mistrzów , '' Guy's Food Games ” i „Posiekane” m.in IMDb ). Posiadanie tego doświadczenia jako konkurenta dało Lofaso „wiele współczucia i empatii we wszystkim, co robią [konkurenci]”.
Chociaż można by oczekiwać, że sędziowie konkursów kulinarnych – zwłaszcza ci z „Cutthroat Kitchen” – skupią się na „tylko daniu”, Lofaso czasami rozważa również inne rzeczy, które składają się na większy obraz. „Jestem bardziej skłonny postawić się na ich miejscu, ponieważ byłem na ich miejscu. I popełniłem wielkie błędy, miałem wielkie porażki i niesamowite sukcesy. A więc, żeby móc im to również powiedzieć.

Z tego powodu Lofaso zaleca, aby zanim szef kuchni pomyśli o rozpoczęciu sędziowania, dobrze byłoby najpierw wziąć udział w zawodach. „Myślę, że stajesz się o wiele bardziej dynamicznym sędzią, kiedy jesteś na ich miejscu”, powiedział Lofaso Mashed podczas ekskluzywnego wywiadu. 'I możesz być jak: 'Boże, wiem, do czego dążyłeś. Widziałem to. Znałem determinację. Czas ci umknął.Ocenianie Cutthroat Kitchen wymaga pewnej otwartości

Antonia Lofaso i Guy Fieri prowadzą restaurację Reboot Steve Jennings/Getty Images

„Cutthroat Kitchen” słynie z tego, że stawia niektóre z dziwniejszych wyzwań Food Network, więc wyniki są zaskakująco często tak dziwne, jak to tylko możliwe. Na przykład Antonia Lofaso wspomina czasy, gdy wyzwaniem szefa kuchni Erica Greenspana było wymyślenie dania zawierającego składniki, których nie wolno mu było mieszać. „Wszystko trzeba było podawać osobno” – wyjaśnił Lofaso Mashedowi. W przypadku koktajlu z owoców morza Greenspana „miał małże, a potem posiekane szalotki i zioła, potem ocet, a potem keczup”, ale to Lofaso miksował wszystko razem. Podczas gdy inny sędzia mógł uznać tę koncepcję – bez winy Greenspana – za zbyt wiele pracy, Lofaso uznał prezentację i doświadczenie za fantastyczne. „Wszystko było tak doskonale zorganizowane. ... A ja na to: „O mój Boże. To świetna zabawa”.

Aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest Antonia Lofaso jako sędzia, włącz „Cutthroat Kitchen” na Sieć spożywcza . Możesz także zobaczyć Lofaso w akcji, współorganizowaną przez Guy Fieri LendingTree's Restaurant Reboot, która jest transmitowana na ponad 20 platformach, w tym LiveXLive, YouTube, Twitch, TikTok, Twitter, Facet na Facebooku strona i ChłopakiRestauracjaReboot.com .


Kategorie Inny przepisy porady