Pozycje menu Applebee's, których nawet personel nie zje

sklep applebees Scott Olson/Getty Images

Nie ma znaczenia, jak wysokiej klasy jesteś, nawet jeśli wolisz martini wstrząśnięte, a nie mieszane. Niewielu może oprzeć się urokowi aplikacji za pół ceny, gdy dzień powoli dobiega końca. Dzięki kuszącym obietnicom napojów za jedną złotówkę, Applebee's słusznie zdobyła swój udział w świecie niedrogich sieci restauracji od czasu otwarcia swojej pierwszej lokalizacji w 1980 roku (poprzez Applebee's ).


Podczas gdy wiele restauracji dostosowuje swoje menu do prostoty, koncentrując się na rodzaju kuchni, Applebee's , reklamowany jako „Neighborhood Bar and Grill”, ma menu, które czyta się jak listę wszystkich amerykańskich przysmaków z pralni, wraz z mnóstwem smażonych przysmaków. Kiedy poruszasz się po potencjalnym polu minowym wyboru menu, które może potencjalnie skutkować zamrożeniem przystawki lub rozczarowującą przystawką, co tak naprawdę powinieneś zamówić?Chociaż sieć restauracji przez lata była nieco słaba, jak na przykład ten były kucharz, który według ich, Post na Reddicie , nazywa to „mikrobees” za rzekome użycie mikrofal przez sieć do gotowania cery w pobliżu wszystkiego, co znajduje się w menu. Jednak Applebee's w rzeczywistości ma urządzenia inne niż kuchenka mikrofalowa i zmywarka. Musisz tylko wiedzieć, czego unikać. Wylewamy herbatę na dania, których pracownicy Applebee's nawet nie zjedzą, abyście byli lepiej poinformowani przed następną wizytą.
Personel Applebee's nie poleca napojów dolarowych

drinki dolarowe siedzące na blacie w applebees Facebook

Jest piątek wieczorem i chcesz odpocząć ze swoją ekipą przy kilku koktajlach po ciężkim tygodniu pracy. Byliśmy tam, zaufaj nam. Problem w tym, że masz tydzień do wypłaty. Oznacza to, że szukasz niedrogiego, ale zabawnego drinka, w którym nie będziesz sam w domu popijać szklankę Dwa uchwyty dolców . Dzięki wprowadzeniu przez Applebee koktajlu miesiąca za 1 $, możesz uchronić się przed obrzydzeniem do siebie i brzuchem aż do stołu barowego lub restauracyjnego, z koktajlem w ręku. Te napoje, podawane w 10-uncjowych kubkach, zmieniają się co miesiąc i są znane z tego, że zaspokajają sezon, a nawet święta. Pewnego maja zobaczyłem świąteczną Margaritę dla Cinco De Mayo, donosi Para winorośli , podczas gdy z okazji Mardi Gras wystrzelili huragan dolara (via Pyszne ). Niech dobre czasy się toczą, prawda? Ech, nie tak bardzo.

W czym problem z tymi napojami? Wydaje się, że są niczym więcej jak bombami cukrowymi z minimalną ilością alkoholu. Produkowane masowo w dosłownym wiadrze według Poczta Huffington , te napoje łączą niskiej jakości alkohol z galonami taniego miksera. Kiedy jeden z użytkowników Reddit zapytał, jaka jest różnica między herbatą Long Island Iced Tea za 1 USD a zwykłą, były pracownik poinformował, że „napoje o regularnej cenie rzeczywiście zawierają alkohol. Na tym polega różnica. Upadek mikrofonu. Przepraszam, że narażam cię na wybuch, Applebee's, ale jak inne napoje mieszane , drinki za dolara są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe.Personel ostrzega przed smażonymi potrawami Applebee's?

Mieszać danie z Applebee Facebook

Czy jesteś tym wybrednym klientem, który zawsze zadręcza kelnera prośbami i modyfikacjami? Cóż, drogi wybredny zjadaczu, możesz chcieć uniknąć tego rodzaju dania podczas następnej wizyty. W wątku Reddit, w którym obecni i byli pracownicy rzucają wszystko, jeden pracownik Applebee's dał nam dobry powód, aby nigdy nie zamawiać niczego smażonego. Według tego użytkownika, wiele produktów w Applebee's jest gotowanych, a nawet pakowanych, co uniemożliwia klientowi dokonanie jakichkolwiek podmian. Wyjaśniają, że „nie można usunąć niektórych składników, np. papryki z frytek”.

Pracownicy wyjaśniają, że chociaż mogliby ręcznie usunąć niepożądane warzywo z mieszanki, z pewnością nie byłoby to efektywne czasowo. Oprócz zarządzania czasem może to również powodować problemy, jeśli chodzi o potrzeby żywieniowe klienta i obawy dotyczące alergii. Morał tej historii jest taki, że jeśli uważasz, że dany posiłek jest paczkowany i może zawierać coś, co chcesz zmodyfikować, idź dalej.Talerz żeberek Applebee nie jest aż tak apetyczny, mówi personel

Półmisek z polędwicy jabłoni Facebook

Podczas gdy Applebee's serwuje mnóstwo smażonych smakołyków w postaci skrzydełek bez kości i paluszków mozzarelli, to restauracja Riblets umieściła je na mapie. Ten kultowy faworyt, często oferowany w ramach promocji „wszystko, co możesz, zawiera soczyste kawałki wieprzowiny, wycięte z końcówek żeberek, które następnie pokrywane są słodkim sosem barbecue. W komplecie z kremową sałatką coleslaw i frytkami, może to brzmieć jak dobry pomysł dla głodnego gościa, ale możesz pomyśleć jeszcze raz.

Według Insider biznesowy , ten styl kroju może mieć mniejszą kość niż tradycyjne żebra. Co gorsza, porcja mięsa, którą otrzymujesz z każdego kawałka, jest również znacznie mniejsza niż w przypadku innych opcji. Chociaż może nie być tak wielkim problemem, jeśli Applebee's prowadzi promocję „jesz, ile możesz”, to jeśli płacisz z własnej kieszeni za jedną porcję, prawdopodobnie odejdziesz z burczeniem w brzuchu. Jeden z byłych pracowników mówi Biznes Wtajemniczony „Jeżeli którykolwiek klient wykazałby zainteresowanie półmiskiem z żeberkami, zdecydowanie sugerowałbym zamiast tego pół lub pełną półkę z oryginalnymi żebrami”. W gorącym łańcuchu dyskutującym o tych kawałkach wieprzowiny na Reddicie jeden użytkownik, który był byłym pracownikiem śmiało skomentował że „Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom jeść Applebee's”. Zauważono punkt. Czasami są rzeczy, które po prostu nigdy nie powinien zamawiać w Applebee's .

Personel Applebee unika niczego w niskokalorycznym menu

chili limonka kurczak jabłkowy Facebook

Liczenie kalorii sprawia, że ​​zwykle rozkoszne zadanie wychodzenia na kolację może być pozbawione wszelkiej zabawy. Wiele sieci restauracji szybko dostosowało się do potrzeb żywieniowych swoich klientów, gotowych wskoczyć na pokład, próbując przyciągnąć klientów. To, co kiedyś było niemożliwe do zrobienia lata temu, jest teraz możliwe, ponieważ osoby na diecie mogą z łatwością zjeść obiad dzięki wielu miejscom oferującym teraz wybór wyraźnie oznaczonych produktów tylko dla nich. Tak więc, aby powitać dietetyków próbujących stracić kilka dodatkowych, Applebee's wprowadziło nowe niskokaloryczne menu w 2012 roku (poprzez Foodbeast ).

Dzięki temu menu poniżej 550 kalorii goście uwierzyli, że nadal mogą mieć ten sam wspaniały smak przy znacznie mniejszym poczuciu winy. Osoby dbające o zdrowie mogą w końcu pozwolić sobie na skwierczącego kurczaka z chili w limonce lub nawet pieczoną polędwicę czosnkową, jak sugerowały reklamy. Jednak według Czerwona książka , jeden z pracowników ujawnił, że nie wszystkie oferty mają w rzeczywistości mniej niż 550 kalorii. Potrawy są obliczane za pomocą Obserwatorzy wagi system punktowy, prawdopodobnie nieefektywna metoda, która oznacza, że ​​niektóre produkty mają znacznie ponad deklarowaną liczbę kalorii. Co więcej, tylko dlatego, że produkt jest mniej kaloryczny, nie oznacza to, że nie może zmaksymalizować dziennego przydziału tłuszczów i soli. Jeden były pracownik Applebee's jot OK na Reddit wątek że „większość z nich jest naładowana tak dużą ilością tłuszczu i sodu, że zabije cię, patrząc na to zabawnie”.

Applebee's Quesadilla Burger nie jest ulubieńcem personelu?

Jabłko Quesadilla Burger Facebook

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć uniknąć burgera przy zamawianiu. Oprócz możliwości, że niedoświadczony lub niedbały kucharz ugotuje je w niejadalny, dobrze wysmażony hokej, burgery restauracyjne są często pełne pustych kalorii, tłuszczów nasyconych i sodu. Czasami może to być również mylące. Jako potwór z mashupu, Applebee's Quesadilla Burger jest zaskakującą hybrydą. Czy to burger? Czy to quesadilla? W rzeczywistości jest to jedno i drugie, a twoja talia za to zapłaci. Według Wiadomości CBS , to danie przyniesie Ci oszałamiające 1240 kalorii, 103 gramy tłuszczu i 3530 miligramów sodu. Jezu. Na samą myśl o tym doświadczamy palpitacji serca.

Jeśli zamierzamy w takim stopniu ryzykować swoje zdrowie, lepiej, żeby to, co wkładamy do ust, było smakowite jak z innego świata. Jeden użytkownik i pracownik Reddita stwierdza, że ​​burger jest po prostu „w porządku. Moim szczerym zdaniem pięciu facetów robi lepszego burgera. Kolejna proklamacja s że to „najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem z Applebee's”. Być może powinieneś rozważyć udanie się w inne miejsce, gdy pojawi się kolejny głód burgera.

Puree ziemniaczane nie trafiają do ulubionych przez personel Applebee's

Jabłko Facebook

Kawałek tłuczonych ziemniaków brzmi dość niewinnie, prawda? Do licha, nie jesteśmy nawet tak święci niż ty, żeby od czasu do czasu cieszyć się tłuczonymi ziemniakami. Ale czy jemy poza domem, czy nie oczekujemy, że coś tak prostego jak tłuczone ziemniaki będzie przyrządzane od zera? Czy prosimy za dużo? Uważamy, że nie, ponieważ jest niewiele drogocennych składników, które trafiają do bardzo prostego dania. Jednak może tak nie być w przypadku strony tłuczonych ziemniaków dostępnych w Applebee's.

Jeden z byłych kucharzy liniowych wyjaśnił dalej Reddit że ze względu na samą ilość wstępnie ugotowanych i paczkowanych produktów pracownicy nazwaliby to „mikropszczołami”. Inny pracownik wyjaśnił: „miejsce, w którym pracowałem, zmieniło się z robienia tłuczonych ziemniaków od podstaw i zacząłem używać mrożonych, gotowych tłuczonych ziemniaków z czerwoną skórką w torbie”. Jeśli koniecznie musisz mieć tłuczone ziemniaki razem z polędwicą, mamy to. Ale zostałeś ostrzeżony. To nie jest dobre jedzenie, jeśli wyjdzie z plastikowej torby w kuchni.

Applebee's Steak nie jest zalecany

Stek z polędwicy wołowej Applebee Facebook

Zawsze jesteśmy gotowi na dobry stek. Kiedy wysokiej jakości kawałek mięsa jest ugotowany do perfekcji, nie może nie sprawić, że kubki smakowe będą śpiewać w harmonii, gdy będziesz cieszyć się każdym ostatnim kęsem. Ale kiedy nijaki kawałek wołowiny jest niewłaściwie ugotowany, pozostawia wiele wyobraźni, nie wspominając o dość rozczarowanej kolacji. Chociaż możesz sam dość łatwo ugotować smaczny stek, prawdą jest również, że czasami chcesz zostawić pracę innym. Ale czy powinieneś zamówić stek z Applebee's?

W wątku Reddit omawiającym ten element menu Applebee, jeden użytkownik Zauważa, że ​​stek był w jakiś sposób „niedogotowany i spalony” w tym samym czasie. Rzeczywistość sprawiła, że ​​było to jeszcze bardziej przerażające, gdy inny użytkownik zdał sobie sprawę, że smutna sałatka ze stekiem kosztuje ponad 22 USD. Były członek personelu, który nazywa siebie byłym „kierownikiem Crapplebee”, wyjaśnił : „Szczerze, to mięso spalone w zamrażarce, pakowane próżniowo, nasycone sztucznymi kolorami mięso. Płacisz 20 dolarów za przystawkę, 2 przystawki i napoje; dostajesz to, za co płacisz. Niezależnie od tego, że ta sałatka kosztuje 22 USD, skądś pochodzą marże i Applebees zawodzi . Jeśli nadal zadajesz sobie pytanie „Gdzie jest wołowina?”, po prostu udaj się do jednej z tych restauracji serwujących steki, która serwuje wysokiej jakości steki godne twoich ciężko zarobionych dolarów.

Chipsy są zaskakującym kciukiem personelu w Applebee's

chipsy z Applebees z dipem i salsą Facebook

Frytki i dip to bezpieczny zakład, gdy szukasz przystawki, która z pewnością zadowoli każdego, o ile obiecasz nie maczać podwójnie . To podstawa na wielu imprezach, chipsy to niedrogi sposób na spędzenie wieczoru. Ale nie ma absolutnie żadnego powodu, abyś kiedykolwiek zamawiał je podczas posiłków, ponieważ sama marża ceny wystarczy, aby wyrzucić nas za drzwi. Applebee's twierdzi, że ich frytki są świeżo przygotowywane na miejscu z białej kukurydzy, ale nadal smakują tak samo, jak standardowa torebka z frytkami, którą można kupić w każdym sklepie spożywczym.

5 facetów hot dogi

W poście na Reddicie od kucharza Applebee's jeden z użytkowników zadaje pytanie, która pozycja menu jest najbardziej niewłaściwie wycenioną ofertą. Pracownik nie waha się i stwierdza po prostu , „Chipsy LOL”. Jeśli masz ochotę na żetony i koniecznie musisz to mieć, czy możemy zasugerować połączenie żetonów z czymś innym niż ich standardowa salsa w słoikach? Ich dip ze szpinaku i karczochów jest w rzeczywistości całkiem przyzwoity i pozostaje bezpiecznym zakładem z ich listy przystawek.

Ciasto z lawy Applebee's nie jest ulubieńcem personelu?

lody jabłkowe bita czekolada lawa Facebook

Czy masz niesamowitą moc słodyczy? Nie jesteś sam. Jest coś fundamentalnie i całkowicie satysfakcjonującego w kończeniu posiłku odrobiną słodyczy. Albo dużo. Nigdy nie unikaliśmy okazjonalnej gałki lodów lub pysznego kawałka domowego sernika. W ankiecie udostępnionej w dniu Restauracja Biznes , około 70 procent ludzi je na deser przynajmniej raz w tygodniu. Biorąc pod uwagę ten trend konsumencki, Applebee's jest oczywiście na pokładzie, aby zaspokoić każde nasze pragnienie deserów.

Ich karmelowe jabłkowe blondie jest całkiem legalne, jeśli chodzi o standardowe oferty deserów w sieciówkach, ale wyobraźmy sobie, że dzisiaj masz ochotę na coś z odmiany czekolady. Potrójny topnienie czekolady brzmi jak bezpieczny zakład, prawda? To ciasto czekoladowe wypełnione krówkami i posypane białą i ciemną czekoladą, a nawet zawiera gałkę lodów z boku. Niestety dla ciebie nie jest to świeżo upieczony produkt, który wyskakuje z piekarnika na stół. W Czerwona książka W wywiadzie z byłym pracownikiem okazuje się, że po otrzymaniu zamówienia pracownik Applebee's wyciąga z chłodni gotowe, roztopione ciasto lawowe i po prostu podgrzewa smakołyk w mikrofalówce. Uważamy, że na ostatni kurs przeniesiemy naszą firmę gdzie indziej.

Pracownicy Applebee's tak naprawdę nie polecają produktów bezglutenowych?

bezglutenowa bułka jabłkowa i frytki Facebook

Bezglutenowy to termin często używany w branży dietetycznej, ale dla wielu osób nietolerancja glutenu jest krytyczna. Osoby z celiakią lub innymi problemami z nietolerancją glutenu muszą zwracać szczególną uwagę na swoje pożywienie, aby żyć długo i zdrowo. Poruszanie się po opcjach bezglutenowych w menu może okazać się trudnym wyzwaniem. Poza tym, że przedmiot musi być wolny od glutenu, nie można go również gotować w tej samej frytkownicy lub grillu. Jeden błąd z zanieczyszczeniem krzyżowym, a to może być wielką odpowiedzialnością dla każdej restauracji. Problemy z alergiami to nie żarty, zwłaszcza w biznesie restauracyjnym.

Na blogu Znajdź mnie bezglutenowe , który omawia wyzwania związane z jedzeniem na diecie bezglutenowej, wielu czytelników zabrało się na forum, aby porozmawiać o tym, jak okropne są oferty bezglutenowe w Applebee's. Jeden użytkownik twierdzi : „Powiedzieli nam, że pozbyli się własnej frytownicy. Nie potrafili też powiedzieć, czy mięso jest bezpieczne, nawet bez bułek. Wydawało się, że nie mają pojęcia o radzeniu sobie z alergiami pokarmowymi, a kierownik wydawał się zirytowany ” Inny czytelnik ostrzegł : „Porozmawiaj z kierownikiem o swojej alergii. W przeciwnym razie nie jestem pewien, czy są w stanie zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu. Koniec Reddit , jeden z pracowników potwierdził podejrzenia innych gości, gdy napisali, że „frytki smażone są na tym samym oleju, co wszystko inne, więc uważaj na to”.

Personel Applebee naprawdę nie może polecić orientalnej sałatki z kurczakiem?

applebees z bliska azjatycka sałatka z kurczaka Facebook

Nowy rok, nowy ty, prawda? Tak więc wrzucasz swoje postanowienia na wyższy bieg i w końcu stracisz te uparte kilogramy. Oczywiście nie ma powodu, by odmawiać sobie przyjemności jedzenia poza domem, więc przysięgasz sobie, że zamówisz tylko sałatkę. Orientalna Sałatka Z Kurczaka jest od dawna podstawą menu Applebee's, więc możesz założyć, że jest bezpieczna. Niestety zawiera więcej kalorii niż standardowy burger, a jego dwoma głównymi składnikami są cukier i tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka? Tak. Ten przywróci Ci zdumiewające 1560 kalorii, według Applebee's samo.

Jeden pracownik restauracji pisze dalej? Reddit twierdził, że „teraz pracuję w Applebees i obrzydza mnie, gdy ludzie zamawiają 2 ekstra orientalne sosy. [Oni] są jak 300 kalorii na 4 uncje kokilek”. Inne Dalej stwierdza: „Moja siostra tam pracowała – powiedziała mi, że to jedna z najmniej zdrowych rzeczy, jakie można zamówić w menu ze względu na sos sałatkowy. A potem opowiadała mi, jak ludzie zamawiają dodatkowy sos, a potem poklepują się po plecach za to, że są zdrowi i zamawiają sałatkę. Jeśli chcesz uniknąć przytycia pięciu funtów w jednym posiłku, za wszelką cenę unikaj tej pozornie zdrowej sałatki.

Nawet paluszki serowe Applebee's nie są najsmaczniejsze

smażone paluszki sera mozzarella z marynatą Facebook

Kto nie lubi idealnie usmażonego sera mozzarella? Poczekamy. W najlepszej wersji tego dania, ooey, lepki, roztopiony ser mozzarella jest zatopiony w aromatycznej bułce tartej i perfekcyjnie chrupiący we frytownicy. Następnie podaje się go z dodatkiem sosu marinara. Brzmi prawie nie do zepsucia, prawda? Cóż, Applebee's nie jest dokładnie znane ze świeżo przygotowanych potraw. Podobnie jak inne smażone dania, te przychodzą do restauracji z fabryki jako raczej smutne zamrożone kawałki sera i panierka. Użytkownik włączony Kora wyjaśnia: „Tego typu „zwykłych” restauracji nazywam „gotowanymi fabrycznie”. Większość żywności kupowanej w sieciówkach jest gotowana w fabryce i odgrzewana w sklepie”.

Ogólna zasada przy podejmowaniu decyzji o zamówieniu może być podsumowana przez pracownika Applebee's piszącego na Reddit , który stwierdza, że ​​„większość wszystkiego, co wychodzi z frytownicy, trafia do niej zamrożona”.