Barilla szykuje się do narodowego miesiąca makaronów w wielkim stylu

 Różne kształty makaronu Morska fala/Shutterstock Katy Kanada


Włosi mają bastion węglowodanów. Pizza, chleb, a przede wszystkim makaron , mają kluczowe znaczenie dla kuchni tego kraju. Założona w 1877 roku w Parmie we Włoszech firma Barilla została uznana za markę numer jeden makaronów na świecie według Dzwon Włochy , stanowiąc ponad 40% rynku włoskiego i 25% rynku amerykańskiego na podstawowe artykuły ze spiżarni.Makaron to jeden z najczęściej eksportowanych produktów na świecie. Sami Włosi zjadają około 26 kilogramów (ponad 57 funtów) rocznie na mieszkańca. Barilla może mieć włoskie korzenie, ale firma jest rozpowszechniona w wielu innych krajach, od Japonii po Holandię. Wiadomo, że Barilla praktycznie stała się synonimem samego makaronu, per Świetny Włoscy szefowie kuchni .
Marka dobrze wypadła na liście SN popularne marki makaronów w rankingu od najgorszego do najlepszego , a lista wymienia różnorodność kształtów Barilli jako kilka powodów, dla których jest to najlepsze miejsce. Z Krajowym Miesiącem Makaronu na horyzoncie, ten gigant makaronu prezentuje swoje liczne oferty z czymś nowym dla miłośników węglowodanów na całym świecie.

Barilla rozdaje niebieskie pudełka beaucoup

 Zestaw sezonowy makaronu Barilla BarillaSean Evans gorące!

1 października to początek Narodowy Miesiąc Makaronu w Stanach Zjednoczonych, a Barilla planuje odpowiednio świętować. Chociaż Amerykanie jedzą tylko około jednej trzeciej ilości makaronu, którą Włosi odkładają każdego roku, nadal wydają średnio 20 funtów na osobę, według Podziel się makaronem . Barilla chce zapłacić rachunek za niektóre z tych talerzy. Jesienią marka rozda mnóstwo makaronów w Pakiecie Sezonowym Makaronu Barilla, zgodnie z informacja prasowa .

Każdy zestaw zawiera dwa pudełka makaronu Barilla na każdy tydzień Miesiąca Makaronów, co daje łącznie osiem różnych kształty makaronu . Zestaw zawiera również przybory kuchenne, które pomogą Ci przygotować makaron, inspiracje do przepisów i kilka zaleceń, jak najlepiej wykorzystać resztki. Będzie dostępny od południa 26 września na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” o godz www.BarillaPastaSeason.com , do wyczerpania zapasów.