Kraty, których Jon Taffer nie mógł uratować

Jon Taffer siedzący przy barze Najważniejsza sieć

Jon Taffer ratuje bary, które są na skraju zamknięcia w jego reality show Ratunek w barze . Do tej pory uratował 188 barów w całych Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy 94 z nich utrzymało się na powierzchni, 84 zamknęło swoje drzwi. Uratowanie baru wymaga ogromnego nakładu pracy — od przeprojektowanie menu, wnętrza i logo do doboru wyposażenia i, co ważniejsze, zmiany nastawienia tych, którzy je prowadzą.


Bary dostają drugą szansę i nowe życie. W przypadku niektórych zmiany utrzymują się, a sprzedaż gwałtownie rośnie. Ale w przypadku innych drzwi i tak się zamykają. Taffer śledzi postępy każdego uratowanego baru za pomocą aplikacji na swoim telefonie. Kiedy niektórzy zamykają się pomimo jego wysiłków, nie przeszkadza mu to, mówi BroBible . Mówi: „Rozmawiasz z facetem, który kupuje i sprzedaje restauracje i bary bez związku z nimi. Nie żyją i nie oddychają. Nie mają krwi. To biznes. Otaczają go cegły i zaprawa.kanapka rybna typu fast food?

Oto lista niektórych barów, które nie mogły przetrwać nawet po pomocy Taffera.
Jon Taffer zmienia nazwę klubu ze striptizem

Jon Taffer z rękami w powietrzu Facebook

Weber's Place w Reseda w Kalifornii był klubem ze striptizem, zanim przedsiębiorca Kervin Clinton kupił go w 2007 roku i przekształcił w miejsce skupiające się na muzyce na żywo. Nie zarabiał wystarczająco dużo pieniędzy, a ponadto wydawał się tracić więcej z powodu kradzieży przez własnych pracowników. Clinton miał tysiące dolarów długu, kiedy wezwał pomoc Jona Taffera.

Taffer po raz pierwszy zdjął wystrój, który pozostał z czasów, gdy bar był klubem ze striptizem, jak gigantyczne czerwone usta otwierające się na kuchnię. Założył również system telewizji przemysłowej, aby Clinton mógł w każdej chwili mieć oko na swoich pracowników przez telefon. Chciał, aby bar stracił swoją tożsamość jako miejsce z muzyką na żywo, ponieważ najlepsze miejsca z muzyką na żywo, takie jak Troubadour, znajdowały się zaledwie kilka przecznic dalej na Bulwarze Zachodzącego Słońca. Zamiast tego Taffer wprowadził motyw karaibski jako odę do korzeni Clintona i przemianował miejsce na Weber's Rum Bar and Grill (poprzez Przegląd gazety ).Wydawało się, że wszystko skończyło się dobrze dla Clinton. Ale poprzeczka nie była w stanie utrzymać standardów wyznaczonych przez Taffera. Według Aktualizacje dotyczące ratowania barów , klienci skarżyli się na słabą obsługę i niemożność uzyskania większości rzeczy wymienionych w menu. Rok po emisji odcinka w 2012 roku bar został zamknięty w 2013 roku.

Od baru motocyklowego do baru whisky

Jon Taffer krzyczy Facebook

Angel's Sports Bar w Corona w Kalifornii tracił 4 tysiące dolarów miesięcznie, zanim Jon Taffer i jego ekipa przybyli go ratować w 2011 roku. Bar znajdował się obok klubu ze striptizem o tej samej nazwie. Budynek był nieprzyjemny, wnętrze brudne. Jakość jedzenia była zła — pizza była podawana na tacy mrożonej pizzy. Co więcej, maszyna do obsługi kart kredytowych nie działała, a wypłata z bankomatu przy barze kosztowała klienta o 6 USD więcej. Ponieważ zaspokajał potrzeby dużej społeczności rowerowej, widok motocykli zaparkowanych przed barem był powszechny. Według badań, jak Taffer wskazany w Ratunek w barze Odcinek, gdyby trzy lub więcej motocykli znajdowało się poza barem, 65% kobiet powyżej 34. roku życia nie weszłoby.Taffer przemianował bar na whisky i zmienił nazwę na Racks Billiards i Bourbon. Wyremontował wnętrze, tak aby zawierał strefę wypoczynkową i stoły bilardowe oraz stworzył terminal do obsługi kart kredytowych. Aby uniknąć widoku rowerów z przodu baru, umieścił tablicę „zakaz parkowania” (przez Przegląd gazety ).

Ocena baru na Yelp była średnia, a bar utrzymywał się na powierzchni do sierpnia 2015 r., kiedy to poza jego terenem doszło do incydentu dźgnięcia nożem. To ograniczyło ruch i ostatecznie bar został zamknięty. W 2019 roku budynek zniszczył pożar — o dziwo nie był to wypadek, powiedział Straż Pożarna Corona .

Historyczny klub gejowski zyskuje nowy wygląd

Jon Taffer z podniesioną ręką Facebook

Założony w 1977 roku Gipsy był pierwszym klubem nocnym dla gejów w Las Vegas. Pomimo swojej historii, klub miał 2 miliony dolarów długu, kiedy Jon Taffer przybył go uratować w 2013 roku. Taffer odkrył, że miejsce tkwiło w przeszłości, z długimi pokazami drag, które były przestarzałe i spowolniły biznes w barze. Ale co ważniejsze, właściciel Paul San Filipo miał słabe umiejętności zarządzania i lekceważący stosunek do swoich pracowników (poprzez: Najważniejsza sieć ).

Taffer zdał sobie sprawę, że miejsce to potrzebuje zupełnie nowej koncepcji, jeśli ma połączyć się ze współczesnym tłumem Las Vegas. Przeprojektował wnętrze, aby nadać mu klimat Florida South Beach z lat 50-tych. Zdjął starą cygańską tablicę z nazwiskami i przemianował miejsce na SBLV Ultra Lounge. 45-minutowy pokaz drag został zastąpiony krótszymi występami, które obejmowały inne formy tańca, choreografowane przez Dominique'a Kelly'ego, który współpracował z takimi gwiazdami jak Taylor Swift i Miley Cyrus. Nowa koncepcja sprawiła, że ​​klienci nie pozostawali na długo z dala od baru, zapewniając tym samym wyższą sprzedaż.

Wydawało się, że wszyscy, z wyjątkiem właściciela Filipo, uwielbiają to miejsce. Filipo nie lubił tego tak bardzo, że nigdy nie pojawił się na ponownym uruchomieniu, a trzy dni później on Zamknij to , obiecując, że wszystko zostanie wkrótce przerobione i otwarte. W 2020 r. budynek został zrównany z ziemią, według KNPR .

Jon Taffer walczy z problemem karaluchów

Fasada baru Headhunters Head

Z karaluchami w butelkach, kobietami tańczącymi w skąpych ubraniach i żałosnymi występami na scenie, Jon Taffer nazwał Headhunters w Austin w Teksasie, najgorszy bar, jaki widział w swojej 35-letniej karierze konsultanta barowego. Do góry spraw dołożyła postawa właściciela Steve'a Ricciego, który odmówił wzięcia odpowiedzialności za brak higieny w miejscu (poprzez Najważniejsza sieć ).

Były inżynier, Ricci zainwestował całe oszczędności swojego życia, aby założyć Headhunters jako „tiki bar i klub muzyczny o tematyce fetyszowej”. Choć w początkowych latach dobrze sobie radził, ponieważ w okolicach Red River District w Austin pojawiało się coraz więcej barów z muzyką na żywo, Headhunters nie udało się zdobyć żadnych dobrych zespołów. Od bycia myśliwym, teraz był zwierzakiem — żerowanym przez konkurencję wokół.

W ramach akcji ratunkowej w 2012 r. Taffer zlecił fachowcom przeprowadzenie odkażania miejsca i oczyszczenia formy. Dostał pracowników na listę płac po tym, jak odkrył (szokująco), że zabrali do domu tylko wieczorne napiwki. Koncepcję baru zmieniono na steampunk, a nazwę na Metal and Lace.

Podczas gdy Ricci uwielbiał nowy wygląd, jak widać w odcinku, Przegląd gazety informuje, że zmiany trwały tylko przez chwilę. Bar stał się brudny, z karaluchami i tak dalej. Co gorsza, personelowi nigdy nie płacono. W 2014 roku, dwa lata po uratowaniu, Ricci musiał zamknąć bar (via Kronika Austina ).

Bar z problemem tożsamości dociera do Jona Taffera

Jon Taffer krzyczy Facebook

Zanim Jon Taffer przyszedł mu z pomocą, ten bar w Huntington w stanie Nowy Jork nosił dwie nazwy — Artful Dodger i Radio. Jeśli chodzi o historię, według Wiadomości o długich wyspach , kiedy właściciel Mike Conforti zauważył gwałtowny spadek sprzedaży, zatrudnił promotora klubu nocnego Briana Gordona, który zmienił nazwę tego miejsca, zmieniając jego nazwę na Radio. Wprowadził także noclegi na 18 i więcej lat, skierowane do młodszej klienteli. Jednak nigdy nie dawali napiwków, nigdy nie wydawali dużo pieniędzy i stwarzali potencjalne ryzyko, że bar zostanie pozwany za podawanie alkoholu nieletnim. Poza tym bar miał poważne problemy z komarami i muszkami owocowymi, a wielu klientów znalazło małe robaki unoszące się w ich napojach (poprzez Najważniejsza sieć ).

W ramach akcji ratunkowej przeprowadzonej przez Jona Taffera w 2014 r. bar został oczyszczony i odkażony, barmani zostali przeszkoleni przez doświadczonego miksologa, a 18-letnie noce zostały odwołane. Taffer zamienił dość ciemny i obskurny budynek w tajemniczą knajpę o nazwie Autobody P i Q. Po akcji ratunkowej sprzedaż wzrosła o 30%. Jednak wypadek pożaru w znajdującej się obok pralni samoobsługowej uszkodził większość budynku w latach 2015. . Powstali z popiołów w 2016 roku, by w 2018 roku zamknąć swoje drzwi na stałe Aktualności , kupił go pracujący tam barman. Pozbył się przerażającej koncepcji i nazwał ją Repeal XVIII.

Opowieść o dwóch właścicielach

Jon Taffer wygląda na zdezorientowanego Facebook

W tym barze, co zabawne, było zamieszanie co do tego, kto naprawdę jest właścicielem tego baru. Sean Colwell założył The Sandbar Brewery and Grill — bar o tematyce plażowej, który miał własne boisko do siatkówki w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk — w sierpniu 2017 roku. W tym celu pożyczył 60 000 dolarów od Mike'a Martineza i jego zespołu inwestorów, ale nigdy nie zapłacił to z powrotem. Chociaż Colwell był nieugięty, że jest właścicielem procentu w barze, w konfrontacji nie miał dowodu, by pokazać Jonowi Tafferowi, że ma (poprzez Najważniejsza sieć ).

Dla Taffera stało się jasne, że bar traci pieniądze głównie z powodu słabych umiejętności zarządzania Colwella. Został zwolniony, a reszta personelu została przeszkolona przez miksolog Amy Koffsky i szefa kuchni Jasona Santosa. Przestrzeń została przemianowana na Playa Island Bar i przerobiona w taki sposób, że każdy element wystroju krzyczał plażę. Menu koktajlowe zawierało mrożone napoje w dużym formacie i galaretki, które można było dzielić, skierowane do grup ludzi, którzy zebrali się razem, aby zagrać w siatkówkę na sąsiednim boisku.

Sześć tygodni po uratowaniu sztabki przez Taffera w sierpniu 2019 r. wydawało się, że radzi sobie dobrze, odnotowując stały wzrost sprzedaży. Jednak według Aktualizacje dotyczące ratowania barów , pasek powrócił do swojej starej nazwy po przeprowadzeniu ankiety w mediach społecznościowych. Chociaż nie jest jasne, dlaczego, bar został zamknięty w listopadzie tego samego roku.

John Taffer radzi sobie ze złym zarządzaniem

Jon Taffer wygląda na zaskoczonego Facebook

Ale House w Nowej Anglii był zadłużony na prawie milion dolarów, zanim Jon Taffer i jego zespół uratowali go w 2019 roku. Właścicielka Tara Cook była bardzo zdesperowana, aby przywrócić ją na właściwe tory, w przeciwnym razie mogłaby stracić bar, dom i ciężarówkę , powiedziała Tafferowi w odcinku. Pomimo tego, że znajdował się w okolicy z dobrym rynkiem, w Palm Harbor na Florydzie, bar nie zarabiał żadnych pieniędzy (poprzez Najważniejsza sieć ).

Problemem było złe zarządzanie. Pracownicy skarżyli się, że kierownik zaatakował ich werbalnie. Taffer zadbał o to, prosząc Cooka o postawienie kierownikowi ultimatum.

Taffer opracował nową koncepcję tego miejsca, utrzymując piwo jako główną atrakcję. Zmienił jego nazwę na Das Brauhaus i przerobił wnętrze, aby wyglądało jak niemiecki piwiarni. Wielokrotnie nagradzana miksolog Mia Mastriani i szef kuchni Michael Ferraro zostali sprowadzeni do szkolenia personelu. W menu znalazł się koktajl piwny i burger piwno-serowy.

Po akcji ratunkowej pasek otrzymał pozytywne recenzje na Yelpie, a sprzedaż wzrosła o 39 procent. Jednak Cook postanowiła zamknąć bar w Dzień Matki w tym samym roku, ponieważ trudno jej było zarządzać miejscem podczas rozwodu i bycia samotną mamą z dwójką dzieci (poprzez Aktualizacje dotyczące ratowania barów ).

John Taffer zmienia nazwę przestarzałego klubu muzycznego

Jon Taffer rozmawia z Lonie Walker Facebook

Lonie Walker uruchomiła Underground Wonder Bar w 1989 roku w Chicago jako miejsce muzyki na żywo, gdzie sama występowała cztery wieczory w tygodniu. Choć przez pierwsze 21 lat działał z powodzeniem, w 2011 roku zostali zmuszeni do przeniesienia się w inne miejsce po sprzedaży budynku, w którym się znajdowali. W nowej i zamożnej lokalizacji dzielnicy North River czynsz był astronomicznie wyższy. Walker stwierdziła, że ​​nie jest w stanie zarządzać czynszem i miała ponad 500 000 dolarów długu.

Ustawiona na jej drodze, Walker nadal występowała w barze, nie zdając sobie sprawy, że jej muzyka jest przestarzała i nie robi wiele dobrego dla biznesu. Kiedy Jon Taffer wyjawił prawdę, Walker nie przyjął tego dobrze, a nawet sprzeciwił się wszelkim zmianom sugerowanym przez Taffera. Największym wyzwaniem Taffera było przekonanie Walkera, że ​​muzyka nie działa, wystrój był niewyszukany, a menu (w tym mrożona pizza) było kiepskie (poprzez Najważniejsza sieć ).

Walker w końcu wszedł na pokład, zanim Taffer odnowił wnętrza i zmienił nazwę na Clear Bar.

Zmiany trwały tylko przez chwilę. Nazwa Clear Bar została usunięta, a Walker wrócił do występów w barze wkrótce po uratowaniu (przez Informacje o DNA ). Nadal nie była w stanie opłacić miesięcznego czynszu w wysokości 18 000 dolarów miesięcznie i musiała blisko w 2017 roku – trzy lata po akcji ratunkowej.

Brak doświadczenia oznacza problemy tego paska

Jon Taffer wygląda na zszokowany Facebook

Adam Shorter porzucił karierę w finansach, aby zająć się biznesem barowym w nadziei, że zarobi więcej pieniędzy, aby pomóc swojej rodzinie, w tym rachunki medyczne siostry. Sprzedał swój dom i wykorzystał wszystkie pieniądze z emerytury jako początkową inwestycję i zatrudnił członków rodziny w nowo otwartym Island Bar and Grill w Blue Island w stanie Illinois. Choć wydawało się to słodkim rodzinnym romansem, jedynym problemem i dość ważnym jednym było to, że żaden z nich nie miał żadnego wcześniejszego doświadczenia w branży restauracyjnej (poprzez Najważniejsza sieć ).

Chociaż Shorter wiedział, że niektórzy z jego pracowników kosztują jego bar dużo pieniędzy, nie mógł się zmusić do ich zwolnienia, dopóki Jon Taffer i jego zespół nie interweniowali w 2016 roku. Shorter odłożył swoje sentymenty na bok i odpuścił kilka. To był ważny krok, jeśli chciał zarobić pieniądze i spłacić 400.000 dolarów długu. Miejsce zostało przeprojektowane, aby nadać szykowny klimat śródmieścia, a nazwę zmieniono na Island Lounge.

Sześć tygodni po ponownym uruchomieniu bar odnotował 10% wzrost sprzedaży. Jednak dwa lata później doszło do strzelaniny poza barem, w której uczestniczył jeden z bramkarzy. Z tego powodu cofnięto im licencję i zostali zmuszeni do zamknięcia działalności, donosi CBS Chicago .

Koncepcja 2 w 1, która nie przetrwała

Jon Taffer z planami Facebook

Lickety Split w Filadelfii miał 110 000 dolarów długu i groziło zamknięcie w ciągu kilku miesięcy, kiedy Jon Taffer i jego zespół zostali poproszeni o uratowanie go. Taffer znalazł właściciela Toma Gaylorda, byłego detektywa, pijanego i lekceważącego dla swoich pracowników. Bar, choć położony w doskonałej lokalizacji, wypełnionej dużym tłumem turystów, miał kiepskie jedzenie i napoje. Ich piwa były przechowywane w znacznie wyższej temperaturze niż powinny. Lodówka była wypełniona starym ciastem do pizzy, surowym kurczakiem i kiełbasą, która zaczęła śmierdzieć.

Taffer przebudował wnętrza, zmieniając dwupiętrową przestrzeń w dwie różne koncepcje. Niższy poziom nazywał się Domniemana Pizza i Bar i zawierał pizzerię tuż przy oknie. Górny poziom nazywał się 2nd State Lounge i miał zupełnie inaczej wyglądające menu. Przedstawił również Gaylorda lekarzowi, który specjalizował się w stresie pourazowym, aby pomóc mu w jego problemie z piciem (przez Najważniejsza sieć ).

Podczas gdy odcinek miał szczęśliwe zakończenie, pasek nie. Większość dekoracji w domniemanej pizzy została zdjęta wkrótce po akcji ratunkowej. Górny poziom został przekształcony w przestrzeń do rozrywki na żywo (poprzez Pytający z Filadelfii ). Rok po uratowaniu Taffera, w 2015 roku, miejsce zamknięto. Teraz na jego miejscu stoi restauracja/bar o nazwie Milkboy, Przegląd gazety raporty.

Upadek pijanego właściciela

Jon Taffer wygląda na zły Facebook

Dirty Rooster w Antiochii w stanie Illinois widział entuzjastów żeglarstwa latem i skuterów śnieżnych zimą, dzięki dostępowi do jeziora Marie. Ale pomimo tego, że miejsce tętniło życiem prawie przez cały rok, traciło nawet 4000 dolarów miesięcznie. Jon Taffer przyszedł na ratunek barowi po telefonie od współwłaściciela baru, Roba Hoffmana. Hoffman był współwłaścicielem baru wraz z dwoma innymi. Chociaż był głęboko przywiązany do baru (nawet mieszkał tuż nad nim), Hoffman miał problem z piciem (poprzez Najważniejsza sieć ).

Kiedy był pijany, rozdawał klientom darmowe drinki, co kosztowało bar dużo pieniędzy. Taffer połączył Hoffmana z doradcą i dał mu drugą szansę, aby udowodnić, że potrafi zarządzać barem. Zmieniono koncepcję baru, aby odzwierciedlić miejsce spotkań nad jeziorem. Zmieniono nazwę Lake Marie Lodge, a matowe szare ściany wewnątrz zostały zmienione tak, aby wyglądały jak wykonane z drewna. Platforma promocyjna w kształcie łodzi została ustawiona tuż przy wejściu, aby przyciągnąć tłum. Nieco ponad miesiąc po uratowaniu Taffera sprzedaż żywności i napojów w barze wzrosła o 70%.

składniki musującej wody gazowanej

Jednak w końcu Hoffman wrócił do swoich dawnych sposobów, donosi Przegląd gazety . Bar pozbył się specjalnych koktajli, które personel został przeszkolony do robienia, a także otrzymał kilka negatywnych recenzji Google na temat obsługi, mebli i jakości napojów. Bar jest zamknięty na stałe. Na jego miejscu stoi sklep z przynętami i sprzętem wędkarskim.

John Taffer kontra death metal

Jon Taffer krzyczy Facebook

Niegdyś meksykańska restauracja Rocky Point Cantina w Tempe w Arizonie została przekształcona w bar i restaurację o tematyce kubańskiej o nazwie Havana Cabana. Jon Taffer został poproszony o uratowanie tego miejsca po tym, jak właściciele Fran i Mary Massimiano zadłużyli się na 1,5 miliona dolarów i stracili 10 000 dolarów miesięcznie (poprzez Najważniejsza sieć ).

Miejsce to, przed interwencją Taffera, było przestrzenią koncertową dla zespołów heavy death metalowych i otwierało się tylko wtedy, gdy była rezerwacja na koncert. Dużo miejsca do siedzenia i cały bar był niewykorzystany. Taffer sprowadził trzech nowych barmanów, dwóch dodatkowych kucharzy i nowego menedżera, aby przywrócić lokal na właściwe tory. Podczas gdy odnowiona przestrzeń dodała dużo koloru i przyciągnęła większy tłum, przynosząc rodzinie Massimiano 6000 dolarów miesięcznie, doprowadziło to również do ich upadku.

Według Phoenix Nowe czasy , bar nigdy nie otrzymał pozwolenia na zmianę nazwy. Kiedy zarząd starał się ubiegać o pozwolenie na rozrywkę na żywo w Havana Cabana, okazało się, że miejsce to nie miało pozwolenia na początek. Wszystkie występy zaplanowane na miejscu musiały zostać odwołane, a miejsce ostatecznie zamknęło swoje podwoje dwa miesiące po akcji ratunkowej.