Najlepsze wegańskie zamienniki sera, które można znaleźć w całej żywności

kobieta przechodząca obok znaku Whole Foods Saul Loeb/Getty Images

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś sera wegańskiego, prawdopodobnie wiesz, że nie wszystkie sery bezmleczne są pyszne. Niektóre wegańskie substytuty sera nie smakują nawet blisko prawdziwego, ale najlepsze alternatywy, jakie można znaleźć w Whole Foods, są warte swojej ceny i trafiają w sedno. Niezależnie od tego, czy chcesz strzępy, plastry, pasty do smarowania, czy ser na deski wędlin, istnieje wiele dobrych opcji do wyboru (za pośrednictwem MAPA ).


Ponieważ weganizm stał się coraz bardziej popularny, dostępnych jest coraz więcej rodzajów bezmlecznych substytutów sera. Marki takie jak Daiya, Follow Your Heart i Tree Line znajdują się wśród półek wypełnionych alternatywnymi produktami serowymi. Daiya pozostaje popularną odmianą, ale według niektórych zjadaczy ma tendencję do niedoskonałości pod względem smaku i aromatu. Follow Your Heart i Tree Line to dobre produkty według wielu niemlecznych wielbicieli, którzy je kochają, ale oba są często drogie, chyba że są w sprzedaży (przez Średni ).Najlepsze wegańskie sery Whole Foods

worek Whole Foods 365 alternatywnych strzępków sera Całej żywności

Kolejną marką jest własna marka Whole Foods 365. W ramach linii Whole Foods 365 istnieje wiele różnych alternatyw serów, takich jak między innymi plastry sera cheddar i gouda czy wiórki mozzarelli. Linia serów roślinnych 365 jest tak popularna, ponieważ, cóż, produkty (które nie zawierają oleju palmowego) składają się na wybór serów bezmlecznych, które ludzie naprawdę chcą jeść. Dlaczego?
Oprócz tego, że smak i konsystencja są na miejscu jako alternatywa dla sera (na przykład smakuje i zachowuje się jak prawdziwy ser po upieczeniu), jest jeszcze jeden pozytyw dla marki alternatywnych serów Whole Foods. I ta część jest dość ważna: cena nie jest wręcz szokująca. Wiele wegańskich serów jest kosztownych, a niektóre marki kosztują od 5 do 6 USD za marne 10 plasterków. Na szczęście marka Whole Foods 365 jest znacznie bardziej opłacalna dla konsumentów unikających sera. Zarówno strzępy, jak i plastry kosztują około 4 USD za opakowanie, więc jest to miły krok w porównaniu z głównymi konkurentami (poprzez Wiadomości o warzywach ). Zwłaszcza, że ​​tak wielu próbników twierdzi, że wolałoby zjeść obiad na tym bezmlecznym serze każdego dnia od innych.
Kategorie Nazwy Opinie Wskazówki