Najlepszy sposób na podgrzanie kurczaka z rożna Costco

Kurczak z rożna Costco Facebook

Postój w lokalnym Costco może przynieść wiele interesujących rzeczy — piżamy, domki dla pszczół lub 72-funtowe koła Parmigiano-Reggiano (tak naprawdę). Ale zdecydowanie najlepszy i najbardziej apetyczny wynik czeka na Ciebie z tyłu sklepu: gorący, pyszny kurczak z rożna Costco. Jeden doskonale upieczony ptak kosztuje niewiarygodnie rozsądne 4,99 USD i smakuje jak kurczakowe niebo. Soczysty, delikatny i pełen smaku, jest w nim milion rzeczy, które można pokochać, z których nie najmniej ważnym jest uczucie spełnienia, jakie daje przygotowanie posiłku na skróty dzięki temu przyjaznemu dla rodziny klejnotowi pieczonemu na rożnie.


To wygoda w pigułce, z wyjątkiem jednego nieznośnego małego problemu. Gdy zdobędziesz swój Kurczak z rożna Costco do domu i przechowuj go w lodówce do czasu posiłku, jaki jest najlepszy sposób na podgrzanie go bez poświęcania wilgoci, konsystencji i smaku? Teraz zakłada się, że rzeczywiście udajesz się do domu ze swoim kurczakiem – nikt nie może kwestionować uroku pożerania go w samochodzie na parkingu Costco. Ale jeśli udało ci się utrzymać ptaka w nienaruszonym stanie i bezpiecznie schować go w lodówce, porozmawiajmy o tym, co dalej.Starbucks Starbucks kawa na zimno?

Odrobina płynu (i piekarnik) to najlepszy sposób na podgrzanie kurczaka z rożna Costco

Kurczak z rożna Costco

Nasz cel w tej odgrzewającej misji jest jasny: nie zrujnować ptaka. Kuchenka mikrofalowa to najszybszy sposób na odwodnione, gumiaste mięso i ogólnie smutek z kurczaka , więc unikaj takiego podejścia. Tak jak Świerk zjada wyjaśnia, mięso gotowane na rożnie samopodlewa się podczas powolnego pieczenia, dzięki czemu mięso jest ładne i soczyste. Ten rodzaj ciepłego, delikatnego środowiska gotowania jest tym, co chcemy odtworzyć. Jest mało prawdopodobne, że ktokolwiek z nas ma w domu obrotowy rożen, chociaż jak tylko Costco zacznie je sprzedawać, kupimy jeden.
Tak więc, aby przywrócić temu kurczakowi jego pierwotną złotą chwałę, naszym następnym najlepszym wyborem jest piekarnik — plus trochę płynu, aby zmiękczyć ciepło. Wystarczy umieścić kurczaka z rożna Costco w naczyniu do pieczenia i wlać tyle bulionu, aby uzyskać 1/4 cala w górę boków naczynia. Przenieś naczynie do piekarnika o temperaturze 400 stopni i piecz, aż wywar zacznie bulgotać, a kurczak się nagrzeje. Ta metoda zapewni, że Twój kurczak pozostanie delikatny, soczysty i godny apetytu.

Możesz również użyć frytownicy do odgrzania kurczaka z rożna Costco

Kurczak z rożna Costco Instagram

Jeśli masz frytownicę, prawdopodobnie już wygrywasz w grze w odgrzewanie, ponieważ nie musisz myśleć o przywracaniu resztek do życia. Według południowe życie , Twój kurczak z rożna rozgrzeje się we frytownicy w ciągu trzech do czterech minut w temperaturze 350 stopni. Nie tylko oznacza to, że raj dla kurczaków jest już za chwilę, ale twój ptak wynurzy się ze skórą tak chrupiącą, jak długi dzień.Kurczak z rożna Costco lub CRC, jak pieszczotliwie określa się go przez prawie 18 000 obserwujących na Facebook , trafia na półki cudownie opaloną i chrupiącą skórką, ale z czasem nieuchronnie staje się mokra. Aby przywrócić skórze ptaka chrupiącą chrupkość i zachować smaczne mięso, wybierz frytkownicę. Przyspieszona cyrkulacja powietrza we frytownicy powietrznej jest tym, co daje efekt smażenia w głębokim tłuszczu, zgodnie z, Smak domu .

przywołanie wołowiny z Walmart

Tak czy inaczej, te metody zapewnią maksymalną przyjemność z podgrzanego kurczaka z rożna Costco.


Kategorie Jak Telewizja Zabawa