Popsicles Boozy Bud Light, o których ludzie nie mogą przestać mówić

Bud Light Freeze-A-Ritas Ritas

Jeśli kochałeś lody na lodzie Fla-Vor-Ice, to pokochasz wersję dla dorosłych z alkoholem, która Pączek światła świeżo ogłoszone. Nowe Lodowe Sople Margarity Freeze-A-Rita trafią na półki w maju, w sam raz na ciepłą pogodę, picie przy basenie i obchody Cinco de Mayo (co jest „dniem nieco kulturowo odpowiednim”, ponieważ Moje przepisy to tak dobrze). Nowy popsicle to w zasadzie nowy sposób na cieszenie się popularnymi napojami Bud Light Rita.


Jeśli jeszcze nie byłeś świadomy, kolekcja napojów Rita firmy Bud Light jest w rzeczywistości pierwszym spinoffem z oryginalnego piwa Bud Light Lime. Najnowszym dodatkiem do spinoffów jest wersja popsicle o smaku limonki i truskawek Ritas w puszkach. Chociaż inne smaki nie są jeszcze w formie popsicle, jest całkiem możliwe, że zadebiutują w nadchodzących latach, jeśli pierwsza adaptacja będzie hitem.Jak Freeze-A-Ritas łączy się z puszkowanymi Ritasami Bud Light

Bud Light Freeze-A-Ritas Ritas

Nowe Freeze-A-Ritas to coś, czym należy się ekscytować, ponieważ alkoholowe popsicles mierzą przyzwoicie w porównaniu do napojów Rita w puszkach. Sople zawierają 8 procent objętości alkoholu, czyli tyle samo, ile można znaleźć w puszce Lime-A-Rita lub Straw-Ber-Rita (przez Wiadomości WFSB ).
Główna różnica polega na tym, że zamrożone lody są tylko jedną czwartą wielkości puszek Rita. Minusem jest to, że każdy loda ma tylko dwie uncje płynu, więc musisz zjeść około czterech sopli, aby uzyskać taki sam efekt, jak z jednej puszki.

Każde opakowanie sopli Freeze-A-Rita Frozen Margarita Icicles zawiera 12 opakowań na loda, w tym sześć limonek Lime-A-Rita i sześć loda Straw-Ber-Rita, więc każde opakowanie będzie również zawierało kombinację obu smaków, a nie jednego lub drugiego.Oprócz Freeze-A-Ritas firmy Bud Light, istnieje kilka innych marek, które w tym roku wypuszczają mrożone alkoholowe popsicles, w tym inne opcje, takie jak Sliq Spirited Ice i alkoholowy mix ice pop w Costco. Bez względu na to, jakie są twoje preferencje, są szanse, że tego lata wszyscy będziemy cieszyć się jakąś formą mrożonego alkoholowego przysmaku.