Brytyjski książę z fast foodów William Loves

 Książę William w garniturze z szerokim uśmiechem 360b/Shutterstock Ree Winter


Jest wiele rzeczy, których nie wyobrażamy sobie, by robili członkowie rodziny królewskiej; wydaje się, że nie obowiązują ich zasady życia codziennego. Jednak fani śledzą ich życie z fascynacją. A kiedy jeden z członków rodziny królewskiej, taki jak książę William, robi coś, co reszta populacji robi regularnie, są całkowicie zachwyceni (za Czas ).Fast food to coś, co zwykle kojarzymy z masami. Trudno sobie wyobrazić, by ludzie zamożni — zwłaszcza ci, którzy mają osobistych kucharzy — oddawali się takim jak McDonald's czy KFC. Ale według CNBC , miliarderzy Mark Zuckerberg, Warren Buffet i Bill Gates od czasu do czasu oddają się pod Złotymi Łukami. Mimo to w grę może wchodzić czynnik nostalgii — te potrawy są nie tylko wygodne, ale także często kojarzą się ze wspomnieniami z dzieciństwa i są formą wygodnego jedzenia. Smithsonian .
Jednak jeśli chodzi o rodziny królewskie, nie wyobrażamy sobie, by ich dzieciństwo było wypełnione wspomnieniami tych punktów gastronomicznych. Najprawdopodobniej są im przedstawiane w inny sposób. W filmie dokumentalnym „Piłka nożna, książę William i nasze zdrowie psychiczne” (via Kosmopolityczny ), książę William ujawnił, że jest fanem niektórych fast foodów, które zostały mu przedstawione przez funkcjonariusza ochrony.

Książę William lubi kurczaka peri-peri

easyknotcocco/ShutterstockNando to restauracja z kurczakiem w stylu portugalskim z ponad 1000 lokali na całym świecie. Zamiast panierowanego i smażonego w głębokim tłuszczu kurczaka, który można znaleźć w fast-foodach, takich jak KFC lub Papież , jest grillowany na ogniu i polany sosem peri-peri. Klienci są pytani o preferowany poziom ciepła i mogą wybierać spośród bardzo gorących, gorących, średnich lub cytrynowo-ziołowych.

Według Kosmopolityczny , w swoim filmie dokumentalnym o zdrowiu psychicznym, książę William rozmawiał z pracownikiem Nando, który zapytał księcia, czy lubi restaurację. „Lubię Nando, każdy lubi Nando” – odpowiada. „Właściwie to policjant, który jest ze mną znowu [dzisiaj], jest tym, który daje mi Nando przez cały czas”.Spośród 1000 lokalizacji sieci, 453 z nich znajduje się w Wielkiej Brytanii, według Skrobanie Bohatera . Jest więc zrozumiałe, że jest popularny wśród księcia i innych ważnych Brytyjczyków, w tym Ed Sheeran oraz David Beckham .