Buffalo Wild Wings właśnie dodało nowe smaki. Oto, co musisz wiedzieć

Witryna sklepu Buffalo Wild Wings Earl Gibson Iii/Getty Images

Jeśli jesteś Buffalo Dzikie Skrzydła fanem, są szanse, że jesteś bardzo podekscytowany, gdy wypuszczają nowy smak ze swojego „Laboratorium sosów”, a może nawet miło wspominasz (i dziwne pragnienie) niektórych z ich dawno minionych sosów przypomnianych przez Reddit : pamiętacie Chipolte Cherry Sting, Mayan Midnight Molé, Smoldering Santa Fe, Spicy Strawberry Sriracha i Wicked Wasabi? (B-Dubowie są wyraźnie wielkimi fanami aliteracji, a także kreatywnych kombinacji smaków.) Cóż, upewnij się, że zasznurowałeś buty naprawdę ciasno, zanim zaczniesz czytać dalej, w przeciwnym razie twoje skarpetki mogą zostać zrzucone z nóg.


Tej jesieni BWW wypuściło nie jeden, nie dwa, ale cztery nowe smaki skrzydeł! Zgodnie z ich ogłoszeniem wysłanym do Świergot 8 września najnowszymi dodatkami do ich oferty sosów będą Lemon Pepper, Pizza, Orange Chicken i Carolina Reaper. Wow! Przy tak wielu różnych opcjach do wyboru, który z tych pysznie brzmiących smaków chciałbyś wypróbować jako pierwszy?Szczegóły dotyczące nowych smaków Buffalo Wild Wings

Buffalo Wild Wings nowe smaki Świergot

Jedzenie marki opisują sos Lemon Pepper jako nieco inne podejście do suchej pasty Lemon Pepper, którą Buffalo Wild Wings już oferuje, z dodatkiem masła, aby był, no cóż, soczysty. Sos do pizzy to kolejna nowa odmiana istniejącego wcześniej sosu skrzydełkowego, którym jest parmezan czosnkowy tej sieci. Ubierają go odrobiną pudru pomidorowego i bazylii i voilà! Smak pizzy. Orange Chicken to coś zupełnie nowego, B-Dubs spin na popularnej chińsko-amerykańskiej potrawie (i Element menu podpisu Panda Express ) o słodkim cytrusowym smaku z dodatkiem soi i odrobiną pieprznego ciepła. Zabawną rzeczą w Orange Chicken Wings jest to, że do każdego zamówienia dołączane jest darmowe ciasteczko z wróżbą!
Jeśli nie chcesz Gorące uczestniku, nie chcesz przegapić Carolina Reaper, ponieważ ten nowy sos znajduje się teraz na szczycie listy jako najgorętsza opcja BWW. Być może przeżyłeś oba te Dziki sos i pocieranie Desert Heat , ale czy masz to, czego potrzeba, aby stawić czoła temu nowemu sosowi przyrządzonemu z jednego z nich? najgorętsze papryki świata ?

Kolejne dobre wieści od Buffalo Wild Wings

Skrzydełka do pizzy Buffalo Wild Wings Facebook

Według sondażu Buffalo Wild Wings na Twitterze 30 procent respondentów nie boi się Żniwiarza, ale w rzeczywistości nie może się doczekać, aby go wypróbować. Drugim najbardziej pożądanym smakiem jest Lemon Pepper, a 28,4 procent ankietowanych wybrało go jako swój wybór. Orange Chicken był blisko trzeci, zdobywając 24,9 procent głosów. Na ostatnim miejscu znajdują się niezbyt wyczekiwane skrzydełka Pizza, a tylko 16,6 procent użytkowników Twittera twierdzi, że byłby to ich ulubiony z czterech nowych smaków. To faktycznie działa dobrze, ponieważ (zgodnie z Foodbeast ) Skrzydełka Pizza to jedyna oferta „ograniczona czasowo” w gronie. Zgadza się, pozostałe trzy nowe smaki to stałe dodatki do menu Buffalo Wild Wings!Aha, a B-Dubs zapewnił ci ochronę nawet, jeśli nie jesz mięsa. Kolejnym nowym dodatkiem do menu, który można zamówić z dowolnym z tych nowych sosów (lub ze starymi), są skrzydełka kalafiora. Chociaż w ich naturalnym stanie mogą nie brzmieć zbyt ekscytująco, prawdopodobnie mógłbyś usmażyć tekturę w głębokim tłuszczu i posmarować go w jednym z pysznych sosów skrzydełkowych BWW i byłoby cholernie smaczne. A jeśli masz ochotę na jeszcze jedną dobrą wiadomość (zanim wyruszysz w pogoń za skarpetkami), Jedzenie marki mówi, że Buffalo Wild Wings oferuje bezpłatną dostawę zamówień online do końca września! Chyba wiemy, co wszyscy jedzą dziś na kolację.