Burger King właśnie zastąpił ofertę Mix 'N Match. Oto dlaczego możesz być nieszczęśliwy

samochody w Burger King Naomi Baker/Getty Images

Jeśli jesteś łowcą okazji, może nie spodobać Ci się najnowsza zmiana w menu rabatowym Burger Kinga. Burger King właśnie upuścił pakiet Mix 'n Match za 5 USD i zastąpił go ofertą „BOGO + 1 USD”: Kup jeden, zdobądź jeden za dolara (przez Żuć bum ). W starym Mix 'n Match, możesz zamówić dowolne dwa elementy z czterech w menu BK za 5 USD: Whopper , kanapka z kurczakiem, kanapka z rybą lub dziewięcioczęściowe frytki z kurczaka. Dzięki nowemu BOGO + 1 USD kup dowolny z tych czterech przedmiotów – lub Impossible Whopper – w normalnej cenie i zdobądź drugi przedmiot z listy za 1 USD.


Anthony Bourdain części nieznany strumień

Zarówno stary Mix 'n Match, jak i nowy BOGO + 1 $ w Burger King brzmią jak dobre oferty. Ale jako Żuć bum zaznaczył, że stary Mix 'n Match był lepszym rozwiązaniem. Wychodzimy z cen wymienionych na Ceny menu fast food , zamówienie frytek z kurczaka w Whopperze spadło z 5 USD w ramach starej umowy do 7,79 USD w BOGO + 1 USD. (Frytki z kurczaka kosztują 6,79 USD.)Burger King dodał Impossible Whopper do swoich przecenionych menu

Burger King drive-thru Bloomberg/Getty Images

Ta zmiana z dobrej oferty na niezbyt dobrą ofertę może być częścią trendu. Sieci fast foodów nie dyskontowały swoich menu tak głęboko, jak kiedyś. Insider biznesowy ogłosił śmierć starego dobrego menu w dolarach kilka lat temu, stwierdzając, że sieci zaczęły tracić pieniądze przy każdej sprzedaży w tym przedziale cenowym. Nowa fala zniżek w fast foodach to pakiet, ponieważ Insider biznesowy wskazany.
recenzja steków i serów w metrze

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników Burger Kinga i mięsa roślinnego: The Niemożliwy Whopper został właśnie dodany do dwóch sieci za 10 USD na posiłek, zgodnie z Żuć bum . Sam Impossible Whopper kosztuje 7,29 USD za Ceny menu fast food .

Burger King i inne sieci rezerwują wiele swoich najlepszych ofert na swoje aplikacje mobilne. Burger King ma obecnie kilka ofert specjalnych dla początkujących użytkowników aplikacji, zgodnie z Strona internetowa BK . Zwykli użytkownicy aplikacji mogą zdobywać „Królewskie profity” – zebrać wystarczającą liczbę Crown Points, a następnie wymienić je na darmowe jedzenie (przez Burger King ). Sieci fast foodów chcą, abyś korzystał z ich aplikacji, ponieważ przyspieszają one przepływ klientów w restauracji i zachęcają do powtórnych zakupów (poprzez: QSR ). Aplikacje dla fast foodów dostarczają również sieciom szczegółowych informacji o klientach, czasami nawet śledząc ich lokalizację przez cały czas (poprzez Zmień tabelę ).