Nowa oferta posiłków za 10 $ Burger King to totalna kradzież

Okrągły znak Burger King wystający z boku budynku, z okrągłym napisem BK w tle Matthew Horwood/Getty Images

Dom Whopper to znowu. Po podarowaniu światu oferty takie jak Oferta na przekąskę za niską cenę 2 USD, Burger King rozpętuje okazję. Zrób to posiłek za 10 USD. Oferta w sam raz na sezon rozdawania. Świadome kosztów pary w uczestniczących lokalizacjach mogą się cieszyć, ponieważ posiłek jest idealny dla dwóch osób.


Winni zjada donosi, że Burger King Nowa, ograniczona czasowo oferta obejmuje dwie małe frytki, dwa małe drinki i do wyboru dwa dowolne: Whopper, Original Chicken Sandwich, Big Fish Sandwich lub dziewięcioczęściowe zamówienie Chicken Fries. Nie martw się, jeśli planujesz samodzielnie naprawić fast food: oferta 2 za 5 USD Mix n' Match będzie nadal dostępna, co daje gościom ten sam wybór spośród dwóch dowolnych przystawek z tej samej listy, ale bez frytek lub Soda. (Ale czy to nawet fast food, jeśli nie dostaniesz? frytki ?) Jeśli nie masz zamiaru nagrodzić się tą ofertą, możesz być bardziej entuzjastycznie nastawiony do nagradzania zabawnych wysiłków online Burger Kinga, który stał się królem trollingu o tematyce wołowej.Dlaczego po prostu nie mamy dość sprytnych kampanii Burger Kinga

Mężczyzna i kobieta jedzą Whoppersy w dwumetrowych papierowych BK Crowns Świergot

Czy to odpowiadanie na opinie rywala narzekania na Facebooku lub rozdawanie darmowych Whoppersów fanom, którzy odwiedzają „nawiedzone” lokalizacje swoich wrogów z fast foodów, Burger King nigdy nie rezygnuje z możliwości trollowania konkurencji. W tym zabawnym trollingu jest coś, co sprawia, że ​​chcesz być jego częścią — zwłaszcza, gdy obserwatorzy sieci na Twitterze mają do czynienia z nieodpartym upraszanie jak upuszczanie „najstraszniejszych miejsc na Halloween”.
Fani uwielbiają nawet żart Burger Kinga, gdy są częścią puenty! W 2019 roku Burger King uruchomił kampanię na Twitterze Bait, aby ponownie uruchomić swoje frytki z ciasta lejkowego, które polegały na polubieniu kilku tweetów wpływowych z 2009 i 2010 roku, w których frytki z ciasta lejkowego znajdowały się w menu. Jak w zegarku, zakłopotani influencerzy zaczęli tweetować o upodobaniach Burger Kinga i zdobyli dużo uwagi dla marki i jej deseru (poprzez Złożony ).

Nie każda kampania wiąże się z obniżaniem konkurencji. Według Poczta w Nowym Jorku , lokalizacje Burger King w Niemczech wprowadziły przerośniętą wersję ich słynnej papierowej korony zrób to sam, która była wystarczająco duża, aby zachęcić do ogromnego dystansu społecznego. Ich odpowiednik ćwierkać ? „Dystansuj się, ale spraw, by to było modne” Niezależnie od tego, czy odpowiadasz na beztroskie ukłucie na Twitterze, czy składasz dwumetrową papierową koronę, wydaje się, że sztuczki kampanii Burger Kinga mogą być po prostu zabawą w klubie dla dzieci, której potrzebujemy w naszym dorosłym życiu .


Kategorie Jak Zabawa Restauracje