Fabryka serników ma się dobrze pomimo starych plotek o zamknięciu na zawsze

Restauracja Fabryka Serników

Trzymaj się swojego fettuccini Alfredo i swojego Godiwa sernik czekoladowy — jeśli jesteś fanem Fabryka serników , to mamy dla Ciebie kilka wiadomości.


W październiku 2020 r. zaczęły krążyć plotki, że ukochany Włoch-spełnia-wszystko, o czym można marzyć, restauracja będzie zamykać swoje drzwi, a internet – jak większość rzeczy w dzisiejszych czasach – działał wraz z nim. Biorąc pod uwagę niesamowity wpływ pandemii koronawirusa na przemysł spożywczy, jest to wiarygodna myśl; Datassential informuje, że ponad 10% amerykańskich restauracji musiało zostać zamkniętych z powodu finansowych skutków pandemii (poprzez Nation's Restaurant News ).Fani sieci zabrali się na Facebook i Twitter, aby podzielić się swoją pociechą, że ich ukochana Fabryka Serników będzie kolejną statystyką. Użytkownik Twittera @ maraimani przyłączył się do burzy w mediach społecznościowych, pisząc „Więc zamknięcie fabryki serników ??? Co mam [sic] zrobić bez mojego sernika cytrynowo-malinowego”, a kończąc na bardzo trafnym – i uzasadnionym – „Nienawidzę roku 2020”.
najlepsze piwo imbirowe dla moskiewskiego muła

Firma Cheesecake Factory dobiega końca, ale nie ta, o której myślisz

RockSugar Kuchnia Azji Południowo-Wschodniej Instagram

Według Snopy , nie ma co się stresować — pomimo podobno bliskości, The Cheesecake Factory nigdzie się nie wybiera. Gabrielle Gaines, rzecznik firmy, również potwierdziła status restauracji Daily Caller News Foundation, wyjaśniając, że „nie ma w tym absolutnie żadnej prawdy” i że „Fabryka serników nie planuje zamykać żadnych lokalizacji” (poprzez Sprawdź swój fakt ).

Źródło zamieszania? The Cheesecake Factory Inc. — spółka-matka popularnej sieci restauracji, która prowadzi kilka innych małych sieci w Stanach Zjednoczonych — ogłosiła w październiku 2020 r., że inna restauracja z jej portfolio zakończy działalność. Wieśniak poinformował, że RockSugar Southeast Asian Kitchen z Los Angeles zostanie zamknięty w artykule zatytułowanym „Fabryka serników zamyka ten biznes na dobre”, a niektórzy zagorzali fani serników wpadli w panikę przed przeczytaniem całej historii. Biorąc to pod uwagę, czy naprawdę możemy ich winić? Życie bez wypełnionych nachos z The Cheesecake Factory brzmi w końcu jak coś, na co warto się wpaść w panikę.Fabryka Serników jest przygotowana na ponowne rozkwitu biznesu

Fabryka serników

Ponieważ pandemia koronawirusa zmniejsza wpływ na branżę restauracyjną, The Cheesecake Factory w rzeczywistości robi coś zupełnie przeciwnego niż zamykanie – zamiast tego kwitnie łańcuch syntezy jądrowej.

czy chickfila jest dla ciebie zła?

Restauracja udostępniony jego zaskakujący sukces finansowy w roku fiskalnym 2020 na początku tego roku, a same liczby wystarczą, aby utrzymać drzwi otwarte na przyszłe wieczory randkowe. Pomimo ograniczeń pandemii koronawirusa, restauracja odnotowała w czwartym kwartale łączny przychód w wysokości 554,6 miliona dolarów, który był tylko niższy z 694 milionów dolarów rok wcześniej – nieźle, biorąc pod uwagę okoliczności!W ostatnich Aktualizacja z czerwca 2021 r. , The Cheesecake Factory podzielili się również tym, że są podekscytowani, że wkrótce wrócą do pełnej działalności, zwłaszcza że więcej pracowników i gości zostanie w pełni zaszczepionych. Sieć wdrożyła nawet zupełnie nowe systemy oczyszczania, aby chronić klientów, więc możesz być spokojny: Twoje ulubione miejsce na kolację z fusion z pewnością zostanie.
Kategorie fakty telewizja Opinie