Fani Chick-Fil-A wariują na temat tej zmiany nazwy lemoniady

Budynek Chick-fil-A i parking Kevin C. Cox/Getty Images

Wielu fanów Chick-fil-A uwielbia tę popularną sieć nie tylko za świetną obsługę klienta i chrupiący kurczak , ale za smaczne i orzeźwiające sezonowe napoje. Jeden z ich najpopularniejszych napojów, połączenie ich lemoniada i słodką herbatę, właśnie zmienił nazwę. Sieć właśnie ogłosiła, że ​​napój będzie teraz oficjalnie nazywany Sunjoy.


Podczas gdy wiele osób nieoficjalnie określiło to jako an Arnold Palmer , klasyczny napój przyrządzany z mrożonej herbaty i lemoniady może również odnosić się do napoju zawierającego niesłodzoną mrożoną herbatę. Znak towarowy Chick-fil-A Sunjoy tylko wydaje się odnosić do mieszanki słodzonej herbaty i lemoniady. Przed zmianą nazwy napoje nazywano po prostu lemoniadą herbacianą (via Drut z kurczaka ). Jednak nadal istniało pewne zamieszanie wokół tego, jak klienci powinni nazwać napój, gdy składali zamówienie, a niektórzy nazywali go „pół na pół” lub zamawiali zwykłego „Arnolda Palmera”, ale chcieli, aby ich napój był zrobiony z niesłodzona herbata, która w Chick-fil-A jest czasami nazywana „chudym Arnoldem”, według Reddit użytkownik u / narooskone.Chick-fil-A może teraz sprzedawać napój pod oficjalną nazwą marki

Chick-fil-A Sunjoy ze słomką Laska-fil-A

Mamy nadzieję, że nowa nazwa napoju raz na zawsze wyeliminuje wszelkie zamieszanie w zamówieniach. Wiadomość o zmianie nazwy przyciąga spojrzenia w Internecie i wielu Laska-fil-A fani i pracownicy wydają się uważać to za coś dobrego. „Oznaczają to jako an oficjalna pozycja menu menu abyśmy mogli je poprawnie porcjować, podawać konsekwentnie i móc wytwarzać je zbiorczo ”- zasugerował użytkownik Reddit u/ChrisRen796 Reddit . „Chodzi o stworzenie rozpoznawalności marki. Lubić „mrożony” ”, zgodził się inny użytkownik Reddita.
Pracownik Chick-fil-A szczegółowo omówił logikę zmiany nazwy, wyjaśniając, że „pracownicy nie powinni używać nazwiska Arnold Palmer w odniesieniu do napoju. Jest to napój poza menu, który można łatwo wprowadzić do rejestru, ale nie jest reklamowany. Reklamując go pod marką CFA, mogą umieścić go w menu i zarobić więcej pieniędzy, zachęcając więcej osób do zamawiania go”.

Jedno jest pewne: bez względu na to, jak się nazywa, wielu fanów Chick-fil-A uwielbia słodką, orzeźwiającą mieszankę herbaty i lemoniady, więc wydaje się, że pozostanie popularna, bez względu na nazwę wymienioną w menu.