Najniższa kaloryczność w menu Chick-Fil-A może Cię zaskoczyć

Dwie różne kanapki z kurczakiem Chick-fil-A z frytkami waflowymi Instagram

Jeśli jesteś częścią Laska-fil-A oddany śledzeniu, są szanse, że zatrzymasz się w sieci fast foodów co najmniej kilka razy w miesiącu, jeśli nie co tydzień (a może nawet więcej). Ich idealne kanapki z kurczakiem sprawiają, że ludzie wracają, inspirując do cierpliwości, by czekać tak długo? drive-thru linia. Podczas gdy ci, którzy chcą ograniczyć niektóre kalorie, mogą pomyśleć, że fast food jest niedostępny, Chick-fil-A ma w rzeczywistości kilka pozycji menu, które pozwalają osobom świadomym kalorii nadal tam jeść.


W łańcuchu kurczaków dostępnych jest wiele opcji, które można wykorzystać w diecie niskokalorycznej. Jednakże Menu sałatkowe Chick-fil-A naprawdę nie jest to najlepsze miejsce, w którym można się odwrócić. Łatwo w to uwierzyć sałatki to zdrowa opcja, która nie zmniejszy wielu kalorii, ale jeśli faktycznie zsumujesz wszystko, co znajduje się na wierzchu sałatek typu fast food, możesz mieć niegrzeczne przebudzenie. Na przykład oryginalna kanapka z kurczakiem tej sieci zawiera 440 kalorii, zgodnie z Pisklę-fil-A menu , podczas gdy ich Sałatka Targowa to najmniej kaloryczna sałatka z 310 kaloriami. Do czasu dodania opcjonalnych dodatków, które są dołączone do zamówienia, takich jak muesli, orzechów i dressingu, dodaje to dodatkowe 360 ​​kalorii do posiłku, dzięki czemu sałatka ma łącznie 670 kalorii.Przystawka o najniższej kaloryczności to w rzeczywistości bryłki

Grillowane bryłki Chick-fil-A w filiżance Instagram

Pozycja w menu Chick-fil-A o najniższej ilości kalorii to w rzeczywistości ich nuggetsy z kurczaka. Nie, nie smażone nuggetsy niektórzy z was mogą wytrwać w nadziei. To nagie Grilled Nuggets, czyli grillowane kawałki kurczaka, które są zaskakująco dobre, nawet jeśli wyglądają trochę dziwnie dla tych, którzy dorastali, jedząc smażony rodzaj. Kurczak na te nuggetsy jest marynowany, a w połączeniu z sosem nie są wcale mdłe (przez Thriller ). Według menu Chick-fil-A, te nagie bryłki mają tylko 130 kalorii i można je nawet zanurzać w sosach, jednocześnie utrzymując tę ​​liczbę na stosunkowo niskim poziomie. Przy 25 kaloriach, Zesty Buffalo Sauce jest najlepszą opcją. Słodko-pikantny sos Sriracha, sos grillowy i sos miodowo-musztardowy zawierają od 45 do 50 kalorii; ale trzymaj się z dala od Sos Chick-fil-A , Garden Herb Ranch Sauce i Sos Polinezyjski, które mają ponad 100 kalorii.
Aby zakończyć posiłek, wybierz kubek z owocami (60 kalorii), Kale Crunch Side (120 kalorii), Chicken Noodle Soup (120 kalorii) lub Sałatkę (160 kalorii). Każdy z nich utrzyma Twój posiłek poniżej 300 kalorii, o ile będziesz jeść zwykłe bryłki. Chociaż może to być zaskakujące, że nuggetsy są najlepszą opcją w menu, przynajmniej możesz zjeść Chick-fil-A bez przesadzania. Nie zabraknie też opcji.