Skrzydełka z kurczaka są bardziej pożywne, niż myślisz

Skrzydełka kurczaka

Kiedy chcesz świętować dzień meczu lub po prostu chcesz zabawnego posiłku wieczorem na mieście, skrzydełka kurczaka może sprawić, że każda uroczystość będzie odpowiednia. Liczby nie kłamią — według Poczta w Nowym Jorku , do 2017 roku Amerykanie pożerali średnio 290 skrzydeł rocznie i od tego czasu liczby te nie spadły. Jeśli chodzi o znalezienie zdrowych skrzydełek z kurczaka, popularne sieci, takie jak Hooters i WingHouse, mogą wydawać się najgorszą opcją, jeśli chcesz trzymać się prostego i wąskiego planu żywieniowego. Ale nie poddawaj się ten wynalazek Buffalo w stanie Nowy Jork , ponieważ skrzydełka z kurczaka zawierają niespodzianki żywieniowe, które mogą sprawić, że każdy wróci na drugą rundę.


Znalezienie nowych przepisów na wykorzystanie skrzydełek z kurczaka może być zniechęcające, zwłaszcza jeśli nie mamy ochoty wyłamywać się z frytkownicy. Czasy się zmieniają i okazuje się, że nawet jeśli zdecydujesz się na ubijanie klasycznych chrupiących skrzydełek w domu, każda porcja zawiera mnóstwo składników odżywczych. Według Drób amerykański , skrzydełka prawie nie zawierają węglowodanów i mają wysoki poziom białko . Samo mięso zawiera duże ilości witamin A, E, D i K oraz szeroką gamę ważnych minerałów, takich jak żelazo i wapń.Mając tyle dobroci w małym skrzydle, teraz musisz tylko dowiedzieć się, jak je ugotować, aby uzyskać maksymalne korzyści.
scott discick restauracja w nowym jorku

Jak uzyskać najwięcej wartości odżywczych ze skrzydełka kurczaka?

Skrzydełka kurczaka

Możesz założyć, że potrzebujesz jednej strony dressingu z sera pleśniowego, aby prawidłowo cieszyć się klasycznym skrzydełkiem, a każdy smażony kęs musi być pokryty lepkim, ostrym sosem . Ale według Żyj silnie , możesz zebrać optymalną ilość składników odżywczych ze skrzydełek kurczaka, wybierając gotowanie na parze, pieczenie w piekarniku lub grillowanie, aby wydobyć ich pełny potencjał. Jeśli chcesz zmniejszyć jeszcze więcej tłuszczu, Drób amerykański zaleca również usunięcie skóry, aby skrzydełka z kurczaka były jak najbardziej zdrowe.

Bez względu na to, jak lubisz jeść skrzydełka z kurczaka, możesz zagwarantować, że zgarniesz całkiem spore nagrody z tego talerza dobroci z kurczaka. Składniki odżywcze w każdym kęsie mogą również pomóc złagodzić objawy zapalenia stawów, cukrzycy i dny moczanowej, jednocześnie potencjalnie pomagając w leczeniu depresja , poprawiając zdrowie skóry, zwiększając odporność i nie tylko (poprzez Drób amerykański ).Nic tak nie balansuje między smakiem a zdrowiem jak dobre, staromodne skrzydełko z kurczaka. Jeśli nie pozwalałeś sobie na chwilę, daj temu jedzeniu jeszcze jedną szansę — nie zawiodą.