Chip Gaines właśnie wydał książkę. Oto, co musisz wiedzieć

Chip Gaines uśmiechnięty Jonathan Ferrey / Getty Images

Chip Gaines i jego żona, Joanna Gaines , byli zajęci w tych dniach, uruchamiając nie tylko ponowne uruchomienie ich popularnego programu remontowego domu Poprawka , ale także cała sieć telewizyjna o nazwie Sieć Magnolia . Kilka miesięcy temu wprowadzili nawet nową kolekcję kuchni (przez Ona wie ). Choć to wszystko musi być wymagające, Chip zdołał zaznaczyć jeszcze jedną ważną pozycję na swojej liście rzeczy do zrobienia: swoją najnowszą książkę, Bez bólu, bez zysków , wyszło 16 marca. Jest to druga książka opublikowana z nazwiskiem Gainesa i szorstkim, przystojnym wizerunkiem na okładce. Jego Capital Gaines: Inteligentne rzeczy, których nauczyłem się robiąc głupie rzeczy został opublikowany w 2017 roku (przez Forbes ). (Chip i Joanna są również współautorami bestsellera Historia Magnolii , wydanej w 2016 roku. I byłoby niedbale, gdybyśmy nie wspomnieli o popularnej książce kucharskiej Joanny, Stół magnoliowy ).


Najnowsza książka Chipa Gainesa skupia się na „sieciowaniu” — ale nie na stereotypie wyprzedzania w biznesie „strzelania z automatu” swojej wizytówki do wszystkich w pokoju (poprzez Forbes ). Ten rodzaj networkingu, o którym mówi Gaines, jest o wiele trudniejszy i bardziej satysfakcjonujący. Nową książkę Gainesa najlepiej podsumowałoby to jedno zdanie z notki zamieszczonej na Amazonka : „Chodzi o to, jak znaleźć grupę prawdziwych ludzi, którzy staną przy tobie, gdy bije ci tyłek, którzy wierzą, że autentyczny ludzki związek jest ważniejszy niż jakakolwiek inna ziemska rzecz i którzy stawiają na siebie nawzajem zamiast na status quo. 'Chip Gaines pisze o konfrontacji z porażką i byciu wiernym sobie

Pokrycie Chip Gaines Instagram

Nowa książka Chipa Gainesa, Bez bólu, bez zysków, dotyka tematów znalezionych w jego pierwszej książce, Zyski kapitałowe . Jako Amazonka notka opisuje, Bez bólu, bez zysków instruuje czytelników o podejmowaniu ryzyka i akceptowaniu niepowodzeń. Brzmi to bardzo podobnie do tego, jak opisał Gaines Zyski kapitałowe do Forbes : „Nie pozwól, aby strach przed porażką powstrzymał cię od tego pościgu. Wiem, że nie byłbym tam, gdzie jestem dzisiaj, gdybym nie zaryzykował.
Obie książki dotyczą również autentyczności. Jego pierwsza książka dotyczyła znajdowania i podążania za swoim powołaniem. „Myślę, że wszyscy jesteśmy tutaj z jakiegoś powodu” – powiedział Gaines Forbes . A w jednej z pereł mądrości Gaines spada na końcu każdego rozdziału Bez bólu, bez zysków , pisze: „Życie w zgodzie z samym sobą jest nie do negocjacji” (poprzez Tygodnik Wydawców ).

Uważamy, że Chip Gaines musi utrzymać te ważkie tematy w przyszłych publikacjach – oczywiście kontynuując wpisywanie jego nazwiska w tytule. Może jego następna książka mogłaby być could Zyski i straty , pouczające spojrzenie na jego życiowe niepowodzenia. Co powiesz na Nic nie ryzykujesz, nic nie zyskujesz ? Zbyt niezręcznie. Obserwując trajektorię kariery Chipa Gainesa, uważamy, że nie może zabraknąć tego przyszłego tytułu książki: Zyskuje jeszcze większy sukces .


Kategorie Jak fakty Zabawa