Chipsy ziemniaczane Aldi, które wygrały weekend Święta Pracy

  Alejka z żetonami w Aldi Joni Hanebutt/Shutterstock Naomi Kennedy


Święto Pracy to trochę słodko-gorzkie święto, kiedy się nad tym zastanowić. Świętowanie amerykańskich robotników nie tylko obiecuje trzydniowy weekend i krótki tydzień pracy, ale także daje zielone światło wielu ludziom na rozpoczęcie przygotowań do jesieni, a zatem prawdopodobnie zapewnia duży zastrzyk serotoniny dla 56% Amerykanów którzy twierdzili w ankiecie One Poll 2020, że czuli się najszczęśliwsi w sezonie podglądania liści (poprzez: Ludzie ). I choć cieszy nas to jesiennych miłośników tego kraju, w wakacjach pojawia się również cień smutku, który dla wielu jest ostatnim hukiem na sezon grillowy do przyszłego roku. Takie jak, PortfelHub donosi, że w miniony weekend oczekiwano, że ponad 150 milionów Amerykanów będzie gospodarzem lub udziałem w kulinarnej imprezie upamiętniającej ostatnie dni lata.Jak zapewne wiecie, żarcie z grilla jest jednoznaczną gwiazdą każdego gotowania, zwłaszcza ostatniego w tym sezonie. Jednak prawdopodobnie wiesz również, że wydarzenie to nie jest tylko jednoosobowym pokazem, a przystawki i przekąski odgrywają tak samo ważną rolę w przygotowaniu grilla z okazji Święta Pracy, o którym przyjaciele i rodzina będą rozmawiać przez wiele miesięcy. kończy się. Mac i ser, Sałatka ziemniaczana , i kukurydza w kolbie to tylko niektóre z ulubionych dodatków fanów do burgerów i psów. W tym roku wydaje się, że kilka torebek chipsów ziemniaczanych Aldi również pomogło wygrać weekend.
Te wyjątkowe smaki chipsów to wygrana dla klientów Aldi

Instagram

Przy inflacji żywności najgorsze od ponad 40 lat wielu konsumentów mogło zwrócić się do Kropka aby zaopatrzyć się w ich gotowanie z okazji Święta Pracy w tym roku. Jednak niskie ceny tej sieci to nie wszystko, co klienci znaleźli podczas zbierania artykułów do grillowania w zeszłym tygodniu – na półkach pojawiły się również wyjątkowe produkty, takie jak ranczo z piklami i naładowane faliste chipsy ziemniaczane o smaku bekonu i cheddaru, które Aldi ma obsesję na Instagramiemer @ theamazingaldi niedawno podkreślony. „Szczęśliwego Święta Pracy! Oto kilka rzeczy, które możesz dzisiaj uczcić” – napisali Poczta wczoraj, w którym znalazła się przekąska marki Clancy's w cenie 1,89 USD za torbę (przez Kropka ).Kilku fanów Aldi wydawało się zgadzać, że duet chipsów to obowiązkowy element grilla. „Uwielbiam bekon”, skomentowała jedna osoba, a użytkownik @rainroo44 nazwał chipsy piklowe „pysznymi”. YouTuber Tami Dunn również wysoko ocenił przekąski, a nawet przyznał smakowi boczku i cheddarowi pięć punktów na pięć. Dunn zauważył również, że chipsy z marynaty mogą być interesującym dodatkiem do Kubańska Kanapka .

Nie miałeś okazji odebrać tych żetonów na obchody Święta Pracy? Nie martw się, możesz mieć jeszcze czas. Na Strona internetowa Aldi , oba smaki są częścią znalezisk Aldi w sieci w tygodniu od 31 sierpnia do 6 września. Jeśli będziesz działać szybko, nadal możesz zdobyć torbę dla siebie.