Marki mleka czekoladowego od najgorszego do najlepszego

Szklanka mleka czekoladowego ze słomką

Jeśli uwielbiasz mleko czekoladowe, masz Jamajczycy podziękować . Miejscowi na wyspie robili podobny napój w XV wieku, a mężczyzna o nazwisku Sir Hans Sloane wrócił do Europy z Jamajki w 1700 roku z kakao, mlekiem i wiedzą, jak zmieszać oba składniki. Mleko czekoladowe szybko zyskało na znaczeniu. W dzisiejszych czasach możesz udać się do lokalnego sklepu spożywczego i znaleźć wiele różnych marek w sekcji nabiału.


Chociaż większość mleka czekoladowego wygląda tak samo, smak i konsystencja mogą się znacznie różnić. Jeśli wybierzesz odpowiednią markę, Twoje kubki smakowe będą Ci wdzięczne, gdy będziesz celebrować bogatą, czekoladową dobroć tego napoju. Jeśli jednak wybierzesz źle, rozczarowanie, które poczujesz, może zrujnować cały dzień.Nie zostawiaj swojej przyszłości przypadkowi. W tym rankingu wymieniliśmy marki mleka czekoladowego, zaczynając od marek, które zasługują na to, by znaleźć się na dnie beczki.
16. Nesquik Czekoladowe Mleko Niskotłuszczowe

Nesquik Czekoladowe Mleko Niskotłuszczowe Facebook

Kiedy dorastałeś, jest naprawdę duża szansa, że ​​Nesquik Chocolate Lowfat Milk było pierwszym mlekiem czekoladowym, którego doświadczyłeś. Te rzeczy są dostępne od ponad 70 lat , a wszyscy widzieli Quicky, uśmiechniętego królika z kreskówek, który jest maskotką Nesquika. Wtedy prawdopodobnie uwielbiałeś ten napój. Jeśli jednak dzisiaj spróbujesz tego czekoladowego mleka, będziesz rozczarowany.

Nesquik Chocolate Lowfat Milk ma przytłaczającą ilość słodyczy. Zamiast smakować jak mleko czekoladowe, smakuje jak mleko z cukrem. Kiedy dorastałeś, napicie się słodkiego drinka było prawdziwą przyjemnością. Ale teraz, gdy jesteś dorosła i interesuje Cię bogate, pyszne czekoladowe mleko, zdasz sobie sprawę, że ten napój nie jest tym, czego szukasz.Co gorsza, Nesquik Chocolate Lowfat Milk ma dziwną konsystencję. Kiedy jest w twoich ustach, pomyślisz, że maleńkie ziarenka piasku jakoś dostały się do twojego napoju. Przekaż ten ziarnisty, przeładowany cukrem śmieci. Przepraszam, Szybki.

15. Mleko czekoladowe o doskonałej wartości

Mleko czekoladowe o doskonałej wartości Świergot

Chociaż zdecydowanie istnieją przedmioty o świetnej wartości, których nie powinieneś kupować, to jednak nie zawsze sprawa z tą marką Walmart. Czasami można znaleźć przedmioty o świetnej wartości, które są, cóż, mają świetną wartość i zapewniają imponującą kwotę za wydane pieniądze. Niestety nie jest to prawdą w przypadku mleka czekoladowego Great Value. Te rzeczy są po prostu złe i należy ich unikać.Podobnie jak Nesquik Chocolate Lowfat Milk, marka mleka czekoladowego w sklepie Walmart jest zbyt słodka. Chociaż nie jest tak słodka jak wersja Nesquika, jest blisko. Dobrą wiadomością jest to, że mleko czekoladowe Great Value nie ma żadnej ziarnistości. Zła wiadomość jest taka, że ​​jest naprawdę cienka.

Najwyższej klasy mleko czekoladowe ma ponętną gęstość. Wersja Great Value jest prawie jak woda. Co jest z tym nie tak? Częścią problemu jest to, że Walmart używa jeden procent mleko. Używanie mleka o niskiej zawartości tłuszczu zwykle skutkuje brakiem gęstości — i na pewno tak jest w przypadku tych produktów.

14. Czekoladowe mleko Hershey

Hershey Instagram

Hershey's jest znany z tego, że jest ekspertem od czekolady. Oni mają długa historia produkcji jednych z najlepszych wyrobów czekoladowych na świecie. Jeśli zobaczysz na etykiecie słowo „Hershey's”, prawie zawsze możesz być pewien, że czeka Cię smakołyk. Co zaskakujące, ta zasada nie ma zastosowania, jeśli chodzi o mleko czekoladowe Hershey.

Nawet jeśli jesteś miłośnikiem czekolady, który nigdy nie ma wystarczającej ilości czekolady w ustach, będziesz przytłoczony ilością czekolady w tym napoju. Najwyraźniej Hershey chciała pogłębić swoją wiedzę na temat czekolady, ale przesadziła. Na łyk lub dwa to mleko czekoladowe jest w porządku. Ale to nie trwa długo.

Mleko czekoladowe, które jest zbyt czekoladowe? To brzmi, jakby to było niemożliwe, ale kup Hershey's Chocolate Milk, a zobaczysz, że smak jest po prostu zbyt mocny. Jeśli chcesz się nim cieszyć, dodaj sporą ilość pełnego mleka. Jeszcze lepiej, podnieś coś lepszego.

13. Migdałowa Bryza Czekoladowe Migdałowo

Migdałowa Bryza Czekolada Migdałowo Facebook

Jeśli chodzi o mleko migdałowe, Almond Breeze jest jeden z dwóch marki, którym zawsze możesz zaufać. Nie ma nic złego w jakości produktów — i dotyczy to Almond Breeze Chocolate Almondmilk. Te rzeczy to najlepsze czekoladowe mleko migdałowe, jakie możesz znaleźć. To powiedziawszy, nie powinieneś tego kupować.

Problem nie dotyczy migdałowej bryzy — problem tkwi w mleku migdałowym. Chociaż mleko migdałowe jest trochę gęstsze niż woda, nadal jest naprawdę cienki . Nie ma również naturalnie gładkiej konsystencji, jak inne rodzaje mleka bezmlecznego. Jedyną dobrą cechą, jaką mleko migdałowe może się pochwalić, jeśli chodzi o mleko czekoladowe, jest to, że mleko migdałowe świetnie nadaje się do tego, aby nie przeszkadzać. Mleko migdałowe można dodać do czegokolwiek i chętnie będzie ono pełnić rolę pomocniczą, co jest głównym powodem, dla którego jest to najbardziej popularny mleko niemleczne.

Almond Breeze Chocolate Almondmilk ma satysfakcjonujący czekoladowy smak. Niestety brak gładkości i fakt, że jest tak cienkie, sprawia, że ​​nie można polecić tego czekoladowego mleka.

12. Pełne mleko czekoladowe TruMoo

TruMoo Czekoladowe Pełne Mleko Facebook

Jak sama nazwa wskazuje, TruMoo Chocolate Całe Mleko jest wytwarzane z całe mleko . Rezultatem jest mleko czekoladowe, które jest wystarczająco gęste i kremowe. Jeśli chodzi o konsystencję tego napoju, nie ma w nim absolutnie nic złego. W rzeczywistości jego konsystencja jest tak przyjemna, jak każde mleko czekoladowe w tym rankingu.

To tragicznie koniec pozytywnych atrybutów czekolady TruMoo z pełnego mleka. Wypij łyk tego płynu i nie zajmie ci dużo czasu, aby dowiedzieć się, co jest tak bardzo nie tak. To może wyglądać i działać jak mleko czekoladowe, ale smakuje bardziej jak woda niż mleko czekoladowe. Jest całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek czekoladowej dobroci. Kiedy jest w ustach, możesz posmakować odrobiny czekolady – ale za mało.

O ile aspektem mleka czekoladowego, który lubisz najmniej, jest czekolada, wybierz coś innego niż TruMoo Chocolate Whole Milk.

11. Kirkland Signature Organiczna czekolada o obniżonej zawartości tłuszczu

Kirkland Signature Organiczna czekolada mleczna o obniżonej zawartości tłuszczu Facebook

Znalezienie produktów Kirkland Signature w Costco, które są faktycznie lepsze od produktów markowych, jest w rzeczywistości proste do zrobienia . W razie wątpliwości oszczędzanie pieniędzy i korzystanie z Kirkland Signature to zazwyczaj naprawdę bezpieczny pomysł. W najgorszym przypadku produkt, który kupujesz, będzie zwykle równy temu, co otrzymasz, wybierając markę. Rozczarowujące, organiczne mleko czekoladowe o obniżonej zawartości tłuszczu Kirkland Signature nie spełnia tych oczekiwań. To mleko czekoladowe jest zdecydowanie poniżej średniej.

najlepsza laska fil a przedmioty

Konsystencja mleka to pierwszy problem, choć nie jest to zbyt wielkim zaskoczeniem, ponieważ używa mleka o obniżonej zawartości tłuszczu, a nie pełnego mleka. Druga kwestia to główny powód, dla którego nie kupiłbyś tego po raz drugi. Chociaż jest bardziej czekoladowy niż TruMoo Chocolate Whole Milk, czekoladowy smak wciąż jest rozczarowujący. W rzeczywistości smak mleka jest silniejszy niż smak czekolady.

Jeszcze bardziej rozczarowujący jest fakt, że wiemy, iż Costco jest w stanie wytwarzać wspaniałe wyroby czekoladowe. Ich All American Chocolate Cake był jednym z najlepszych deserów czekoladowych wszechczasów. Chociaż jest teraz przerwane , to ciasto było marzeniem miłośnika czekolady.

10. Mleko sojowe z jedwabiu czekoladowego

Jedwabne Mleko Sojowe Czekoladowe Facebook

Jeśli kiedykolwiek jadłeś mleko sojowe, wiesz, że jest jedwabiste, a konsystencja wyjątkowo gładka. Nawet jeśli to niskotłuszczowy , mleko sojowe jest również gęstsze niż mleko migdałowe. Z tych powodów nie dziwi fakt, że Silk Chocolate Soymilk jest lepszy niż Almond Breeze Chocolate Almondmilk. Jedwabistość i gładkość przykują Twoją uwagę. Dodaj smakowity smak czekolady, a przekonasz się, że dokonałeś genialnego wyboru mleka czekoladowego.

Niestety, ten napędzany czekoladą pociąg wykolei się, zanim dotrze do miejsca docelowego. Posmak jest przyczyną wykolejenia. Przede wszystkim ma mocny posmak soi, który nie pozwala rozkoszować się czekoladową magią. Nawet jeśli nie masz nic przeciwko smakowi soi, posmak ma również fałszywą słodycz, która jest odpychająca. To Cię zaskoczy, zwłaszcza że nie ma na liście sztucznych słodzików w składnikach .

9. Whole Foods 365 Mleko czekoladowe

Whole Foods 365 Mleko Czekoladowe Świergot

Whole Foods ma wiele wspaniałych produktów mlecznych i nabiałowych, które powinieneś kupić w tym mleko organiczne, różne opcje mleka bezmlecznego i jogurt wytwarzany z mleka migdałowego. Oznacza to, że ich mleko czekoladowe również powinno być doskonałe, prawda? Niestety tak nie jest. Whole Foods 365 Chocolate Milk jest przeciętne, ale nie ma w tym nic godnego uwagi.

To mleko czekoladowe ma bogaty smak czekolady, ale używa niskotłuszczowy mleko, więc jego konsystencja jest trochę rozczarowująca. Jeśli jesteś spragniony, te rzeczy są dobrym wyborem, ponieważ możesz je szybko przełknąć. W przeciwnym razie czytaj dalej ten ranking i wybierz markę, która znajduje się wyżej na liście.

Whole Foods 365 Chocolate Milk również traci kilka punktów ze względu na zawyżoną cenę. Whole Foods otrzymał przydomek Cała wypłata ze względu na udowodniony fakt, że ich produkty zwykle kosztują więcej. Ten napój jest przyzwoity i nie spowoduje zmarszczenia brwi – ale też nie jest godny polecenia.

8. Horizon Organiczne niskotłuszczowe mleko czekoladowe

Horizon Organiczne niskotłuszczowe mleko czekoladowe Instagram

Pierwsze mleko czekoladowe na tej liście, które jest bezpiecznie powyżej średniej, to Horizon Organic Low Fat Chocolate Milk. Jeśli szukasz organicznego mleka czekoladowego, które ma ostateczna lista składników i nie skąpi, jeśli chodzi o konsystencję lub smak, te rzeczy mogą być dla Ciebie. Horyzont został w czołówce ruchu ekologicznego mleka od ponad 25 lat, który pomoże ci lepiej spać w nocy, jeśli kupujesz go dla dziecka, które nie ma wystarczającej ilości mleka czekoladowego.

Jeśli szukasz ekologicznej opcji, która jest również bogata w białko, sprawdź Horizon Organic High Protein Milk Chocolate Milk. To ma 12 gramów białka na porcję i tylko pięć gramów tłuszczu. W porównaniu z innym mlekiem czekoladowym, to z dodatkiem białka ma nieco gorszy posmak. To powiedziawszy, kompromis polegający na uzyskaniu większej ilości białka sprawia, że ​​jest to kuszący wybór.

7. Ronnybrook Creamline Czekoladowe Mleko

Ronnybrook Creamline Czekoladowe Mleko Facebook

Ronnybrook z siedzibą w Ancramdale w stanie Nowy Jork oferuje różnorodne najwyższej jakości produkty mleczne, w tym masło, lody, jogurt, a nawet kwaśna śmietana . Choć ich ceny nie są dla wybrednych, luksusowa jakość ich produktów nigdy nie przestanie zadziwiać. Na przykład Ronnybrook Egg Nog jest jednym z najlepszych kupiony w sklepie ajerkoniak które można znaleźć w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Ich ajerkoniak jest gęsty, a smak doskonały.

Chociaż Ronnybrook Creamline Chocolate Milk jest dobre, nie jest dla wszystkich i nie jest na każdą okazję. Ten produkt jest dla tych, którzy kochają ekstra kremowe mleko czekoladowe. Gdyby to mleko czekoladowe było gęstsze, należałoby je zaklasyfikować jako budyń czekoladowy. Ten napój jest świetnym wyborem, jeśli chcesz napełnić szklankę i powoli popijać ją w ciągu godziny. Ale jeśli masz mało czasu, grubość może rzeczywiście stać się irytująca.

6. Czekolada do napojów owsianych

Owsianka Czekolada Napojowa Facebook

Oatly to niezależna firma ze Szwecji to już od lat 90. Jednak ich produkty dotarły do ​​Ameryki dopiero w 2016 roku. Jak można się domyślić, firma Oatly specjalizuje się w wytwarzaniu produktów z owsa. Te produkty obejmują wszystko, od lodów z solonym karmelem po latte i od jogurtu truskawkowego po pastę pomidorową z bazylią.

Jeśli chodzi o ich mleko czekoladowe, Oatly zapewnia. W rzeczywistości Oatly Oat Drink Chocolate to najlepsze bezmleczne mleko czekoladowe, jakie można znaleźć w całym kraju. Tak, składa się głównie z owies i woda — ale to spektakularne, biorąc pod uwagę, że w grę nie wchodzi żadna mleczarnia. W przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej Almond Breeze Chocolate Almondmilk i Silk Chocolate Soymilk, te rzeczy są bogate, gęste, gładkie i satysfakcjonująco czekoladowe.

Jeśli chcesz mleka, które jest bezmleczne, wolne od soi i przyjazne dla wegan, dosłownie nigdy nie natkniesz się na coś lepszego. To mleko czekoladowe jest tak zaskakująco dobre, że prawie niemożliwe jest stwierdzenie, że nie jest zrobione z pełnego mleka.

5. Napój czekoladowy Yoo-hoo

Yoo-hoo Czekoladowy Napój Facebook

Wprawdzie, Yoo-hoo Czekoladowy Napój bycie w pierwszej piątce tego rankingu mleka czekoladowego może wywołać trochę kontrowersji. Zgodnie z prawem nie może reklamować się jako mleko czekoladowe, ponieważ w rzeczywistości nie ma w nim mleka. Yoo-hoo jest również postrzegany przez wielu jako napój dla dzieci lub osób z niedorozwiniętym podniebieniem. Jednak biorąc pod uwagę sam smak, ten produkt jest doskonały. Oficjalnie nie jest to mleko czekoladowe, ale Twoje kubki smakowe nie będą narzekać na tę technikę.

Kluczem do Yoo-hoo jest upewnienie się, że jest naprawdę zimno. Jeśli pozwolisz temu napojowi czekoladowemu zbliżyć się do temperatury bliskiej temperaturze pokojowej, smak szybko opadnie. W najlepszym razie Yoo-hoo jest słodkie (ale nie za słodkie), a jego czekoladowej dobroci po prostu nie można odmówić.

Chociaż w tym napoju nie ma mleka, należy zauważyć, że jest nie bezmleczne . Zawiera w sobie składniki pochodzące z mleka, w tym serwatkę i kazeinian sodu.

4. Darigold Old Fashioned Czekoladowe Mleko

Darigold Old Fashioned Czekoladowe Mleko Instagram

Darigold Old Fashioned Chocolate Milk jest tak dobre, że może konkurować ze wszystkim, co robiła Twoja babcia. Jeśli kiedykolwiek delektowałeś się domowym mlekiem czekoladowym na farmie, te rzeczy przyniosą ci wspomnienia. Twierdzi, że jest ekstra kremowy i bogaty, i z pewnością spełnia tę obietnicę.

Chociaż wcześniej wspomniane Ronnybrook Creamline Chocolate Milk przesadziło pod względem kremowości, nie stanowi to problemu w przypadku tego mleka czekoladowego wyprodukowanego przez Darigold. Bogactwo też jest na idealnym poziomie. Jedynym minusem jest to, że to mleko czekoladowe ma mdły posmak, zamiast wzmacniać jego czekoladowe właściwości.

Mleko czekoladowe Darigold Old Fashioned jest wykonane z prawdziwego kakao i nie zawiera żadnego wysoko fruktozowy syrop kukurydziany w tym. Jako firma, Darigold ma długą historię doskonałości, która sięga ponad 100 lat . Podczas gdy ich produkty były dostępne tylko na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku, teraz można je znaleźć we wszystkich zakątkach kraju.

3. Mleko czekoladowe Fairlife

Mleko Czekoladowe Fairlife Facebook

Najlepsze mleko czekoladowe o obniżonej zawartości tłuszczu to Fairlife Chocolate Milk i nie jest to nawet zaciekły konkurs. Ten materiał jest zrobiony z 2% mleka, które zostało that ultrafiltrowane . O dziwo, mimo że nie zawiera pełnego mleka, jest gęste i jedwabiście gładkie w ustach. Ten napój nie tylko ma mniej tłuszczu niż tradycyjne mleko czekoladowe, ale również ma połowa cukru , więcej wapnia i więcej białka. W rzeczywistości zawiera więcej białka na porcję (13 gramów) niż wspomniane powyżej organiczne wysokobiałkowe mleko czekoladowe o obniżonej zawartości tłuszczu Horizon.

Jeśli chodzi o czekoladowość, Fairlife Chocolate Milk jest również świetnym pomysłem. Jego czekoladowy smak jest na tyle głęboki i bogaty, że Twoje oczy przewracają się z ekstazy. Posmak również jest imponujący.

Produkt Fairlife znalazłby się jeszcze wyżej w tym rankingu — jednak niektórzy klienci stracili zaufanie do firmy w 2019 r., kiedy rzekomo znęcanie się nad zwierzętami zostało złapane na taśmie w jednej z ich gospodarstw mlecznych.

2. Czekoladowe pełne mleko Trader Joe

Kupiec Joe Facebook

Niektóre produkty Tradera Joe są tak dobre, że zostały opracowane kultowe obserwacje . Połącz ich rozsądne ceny z wysoką jakością produktów i to zjawisko nie powinno nikogo dziwić. Trader Joe's Chocolate Whole Milk może nie ma jeszcze kultu, ale z pewnością na niego zasługuje.

Tam, gdzie napój Trader Joe błyszczy najjaśniej, jest jego konsystencja. Gęstość mleka czekoladowego podnieci Twój język, a jego gładkość pokryje szczęściem gardło. Chociaż jego czekoladowy smak zajmuje tylne siedzenie, wciąż jest fantastyczny. Miłośnicy czekolady nie zawahają się dać temu czekoladowemu mleku dwa kciuki w górę. Uwzględnij jego cenę, a ten napój jest bardzo, bardzo blisko zasłużenia na pierwsze miejsce na tej liście.

Nawet jeśli nie masz ochoty tworzyć kultu, powinieneś przynajmniej dodać Trader Joe's Chocolate Whole Milk do listy produktów tego sklepu powinieneś spróbować zanim znajdziesz się sześć stóp pod ziemią.

1. Promised Land Midnight Czekoladowe Pełne Mleko

Promised Land Midnight Czekolada Pełne Mleko Facebook

Promised Land Midnight Chocolate Whole Milk jest tak dobry, że zszokuje Twoje zmysły i wywróci do góry nogami cały Twój kochający czekoladę świat. Dopóki tego nie wypijesz, nawet nie zdasz sobie sprawy, że mleko czekoladowe może smakować tak dobrze. Wystarczy jeden łyk, a Ty również dołączysz do hałaśliwego chóru lojalistów, którzy nazywają ten napój Najlepsze z najlepszych .

Chociaż to mleko czekoladowe jest droższe niż marka w sklepie Trader Joe, Twoje kubki smakowe uznają to za wartą inwestycję. Dekadencki to najlepsze słowo, aby wyjaśnić, jak smakuje Promised Land Midnight Chocolate Whole Milk. Ten napój jest bogaty, czekoladowy i głęboko pyszny od pierwszego wejścia w usta, aż do ostatniej chwili posmaku. Mleko czekoladowe jest tak smaczne, że jego gęstość i konsystencja są również nieskazitelne, gubi się podczas tasowania. Kup go raz, a już nigdy więcej nie zadowolisz się inną marką.