Co odróżnia herbatę energetyczną Yerba Mate od innych napojów energetycznych — na wyłączność

 POZNAJ Smaki Herbal Mate Energy Tea EKSPERT Olivia Bria


Kiedy szukasz zastrzyku kofeiny, który napój wybierasz jako pierwszy? Jeśli jesteś jednym z siedmiu na dziesięciu Amerykanów, którzy piją nieco ponad trzy filiżanki kawy dziennie, to Starbucks lub Pączki Dunkin bieg jest prawdopodobnie twoją odpowiedzią (poprzez Krajowe Stowarzyszenie Kawy ). Jednak w dzisiejszych czasach napoje energetyczne robią prawdziwe postępy, ponieważ na rynku pojawiają się nowe produkty. Jedną z takich marek jest YACHAK Organic, który nie tylko zapewnia zastrzyk energii, ale także dostarcza napój roślinny.W ciągu ekskluzywny wywiad z SN Przedstawicielka YACHAK Julie Raheja-Perera zdradziła, co sprawia, że ​​Herbata Energetyczna Yerba Mate jest tak wyjątkowa. Obecnie marka oferuje portfolio smakowe składające się z jeżyn, marakui, ultimate mint, berry red i berry blue. YACHAK Organic pozyskuje Yerba mate z amazońskiego lasu deszczowego — a dokładniej z Paragwaju, Urugwaju i południowej Brazylii. Yerba mate to roślina ostrokrzewu używana od wieków do produkcji herbaty jako naturalnej kofeiny, ale co tak naprawdę sprawia, że ​​ten napój energetyczny pochodzący z niej jest tak wyjątkowy?
YACHAK jest w 100% organiczny

 YACHAK Berry Blue Yerba Mate Herbata Energetyczna EKSPERT

Według Julie Raheja-Perera, produkt YACHAK różni się od innych na półkach ze względu na organiczne składniki i kofeina równowartość. Wyjaśniła: „W każdej puszce o pojemności 16 uncji znajduje się 165 mg kofeiny, co w przybliżeniu odpowiada ilości kofeiny znajdującej się w 1,5 filiżance kawy. Jednak w przeciwieństwie do wielu tradycyjnych napojów energetycznych, 100% składników dostarczających energię w YACHAK jest pochodzenia roślinnego. ”. Firma posiada certyfikat USDA Organic, używa cukru trzcinowego z certyfikatem Fair Trade i nie zawiera GMO.Wraz ze składnikami pozyskiwanymi ekologicznie, Raheja-Perera dodał, że misja YACHAK Organic również odróżnia je od konkurencji. Firma, której współwłaścicielami są Pepsi-Co i Unilever, nawiązała współpracę z Zasadzone jedno drzewo w 2021 r. „przywrócić prawie 300 akrów terenów zielonych w amazońskiej dżungli, sadząc 280 668 sadzonek drzew”. Celem jest zasadzenie ponad 500 000 drzew do 2024 r., a ponowne zalesianie pomoże ponad 16 zagrożonym i wrażliwym gatunkom (według strona internetowa firmy ). Gdyby tylko każda firma była tak świadoma ekologicznie!

Oprócz współpracy z YACHAK Organic One Tree Planted, firma współpracowała ostatnio również z fotografem National Geographic, Ami Vitale, nad The Amazon Assignment. Ten konkurs przyciąga jednego szczęśliwego fotografa do amazońskiego lasu deszczowego, który dokumentuje projekt ponownego zalesiania – i oczywiście zapewnia im roczny zapas herbaty energetycznej Yerba Mate.Zmierzać do Witryna Amazon Assignment aby dowiedzieć się więcej o partnerstwie lub Strona Instagrama Ami Vitale aby być na bieżąco z jej najnowszymi projektami. Kasy Strona internetowa YACHAK Organic aby zobaczyć ich produkty.