Co się stało z Creation Nation po Shark Tank?

  creation nation kakao na kokosy energetyczne pakiety bite mix Facebook Molly Clark
Jako dziecko, które zajmowało się alergie pokarmowe i ograniczenia dietetyczne podczas dorastania w rodzinach zastępczych, Karen Nation, założycielka Creation Nation i certyfikowana specjalistka od żywienia sportowców, wie, jak ważna jest zdrowa, dobrze zbilansowana przekąska. Dlatego w 2014 roku założyła Creation Nation, tworząc proteinowe przekąski, które możesz zrobić we własnej kuchni, które są inną opcją dla tych, którzy zazwyczaj wybierają tradycyjne batony proteinowe, które nazywa „nic, ale gloryfikowane”. batony ' (przez Blog o czołgach rekinów ).
„Więc zamiast zadowalać się drogimi batonami i przekąskami, które smakują blah, są bogate w cukry, konserwanty i kiepskiej jakości składniki, zacząłem zamiast tego robić własne” – pisze Nation. Strona internetowa Creation Nation . Produkt Creation Nation umożliwia konsumentom wytwarzanie własnych batonów proteinowych bez pieczenia w różnych smakach, dodając do mieszanki płyn, tłuszcz i, w razie potrzeby, słodzik. Przekąski mogą być wegańskie, paleo, bezglutenowe i przyjazne dla keto (przez Youtube ).

Nation poszła przed rekinami „Shark Tank” w sezonie 12, prosząc o inwestycję 300 000 USD za 12% udziałów w swojej marce (poprzez Podsumowanie czołgu Shark ).Creation Nation odszedł od rekinów w kierunku sukcesu

Instagram

Kiedy Karen Nation weszła na scenę Shark Tank, aby zaprezentować swój biznes kulek proteinowych i batonów domowej roboty, stwierdziła, że ​​„Creation Nation prowadzi rewolucję w zakresie przekąsek dla majsterkowiczów”, zachęcając Sharks do wskoczenia na pokład. Nation powiedział Sharksowi, że produkt Creation Nation był wtedy w około 500 sklepach w całym kraju, a biznes był „prawie na granicy rentowności”, jeśli chodzi o zyski. Nation powiedział Sharksowi, że wystąpił problem z firmą zajmującą się pakowaniem, ale został on rozwiązany. Potknęła się, gdy zapytano ją o zyski, i ostatecznie odeszła bez umowy (poprzez Youtube ).Dziś, według Strona internetowa Creation Nation produkt wciąż jest na rynku w sześciu smakach: miksy ciasteczek Oatmeal Cocoa Bliss i Coconut Vanilla Bliss, Whey Hip Chocolate Chip oraz miksy batonów proteinowych Peas Love & Cocoa oraz Kakao do energetycznych mieszanek kokosowych i owsianych Yes Chocolate Chip. Stworzenie Naród jest sprzedane w sklepach w Kalifornii, Arizonie, Teksasie i Michigan, a także na Amazonka .

Wielkie nagrody, tajni inwestorzy i pyszne przepisy

Instagram

Po pojawieniu się w programie, w 2016 roku Creation Nation zdobyło nagrodę Best New Category Development w konkursie Nagrody dla sportowców i żywienia sportowego . I okazuje się, że Karen Nation nie potrzebowała żadnych pieniędzy od rekinów, ponieważ według Kinoholik , anonimowy inwestor przekazał Creation Nation 500 000 dolarów w 2018 r., po czym produkt stał się bardziej widoczny w Internecie i sklepach ze zdrową żywnością, m.in. Rozkwit rynku .

Pod koniec 2018 roku Creation Nation wygrało konkurs produktowy NOSH Live Pitch Slam 5, podczas którego, według Instagram , Pete Speranza, poprzednio zatrudniony w General Mills, powiedział, że „kreatywność i personalizacja firmy nie mają sobie równych”.

Karen Nation często zabiera się do Creation Nation Instagram konto do udostępniania nowych przepisów, np. na kulki proteinowe z mieszanki szlakowej , mrożone batony proteinowe mokka , i nawet pierniki aby Twoje wakacje były jaśniejsze i zdrowsze. Fani dzielą się swoimi przemyśleniami w komentarzach pod postami, np. @Thewritereats który napisał: „Co za łatwy sposób na zrobienie zdrowych smakołyków” i @kakao.linia który wtrącił: „Mmm, tyle pyszności”.