Co się stało z Heidi Ho po Shark Tank?

Dia Dipasupil/Getty Images Katy Kanada
„Shark Tank”, program zorientowany na biznes, który wystawia początkujących przedsiębiorców na próbę, będzie miał swoją premierę 23 września na antenie ABC. witryna sieci . Program przedstawia panel potentatów biznesowych, którzy oceniają i potencjalnie finansują pomysły biznesowe przedstawione im przez wynalazców. Sędziowie lub rekiny, do których należą Lori Greiner, Marc Cuban i Keven O'Leary, zaoferowali 100 milionów dolarów w umowach wybranej grupie przedsiębiorczych kandydatów, którzy wchodzą do zbiornika. Ostateczną grą dla sędziów jest uzyskanie zwrotu z inwestycji.
Od premiery w 2009 roku seria ABC zdobyła uznanie krytyków, w tym Emmy i kilka nagród Critics' Choice Awards (za IMDb ). Jednak zawodnicy, którzy odnoszą sukces w programie, niekoniecznie dobrze się rozwijają, gdy kamery się psują, per Mentalna nić.

Wręcz przeciwnie, Squatty Potty, Scrub Daddy i Bombas są jedne z najlepszych wynalazków z „Shark Tank ”, w niektórych przypadkach stając się nawet podstawowym artykułem gospodarstwa domowego. Inny mniej znany produkt z programu odniósł cichy sukces w ponad 500 sklepach spożywczych.Najszybsza transakcja w historii Shark Tank

Świergot

Chociaż nie każdy produkt przedstawiony sędziom „Shark Tank” jest home runem, wiele z nich prosperuje długo po emisji programu. Heidi Lovig założyła Heidi Ho w 2011 roku i przyniosła ją do „Shark Tank” w 2014 roku (per SEOAves ). Produkt obiecywał całą pyszność zwykłego sera, ale w wegański , bezglutenowa, bezsojowa forma. Substytut sera, który jest obecnie powszechnie dostępny, występuje w kilku smakach, w tym wędzonym, pikantnym i jagodowym.Lovig zaoferował rekinom 25% udziałów w Heidi Ho za inwestycję 125 000 USD (przez Youtube ). Namówiła sędziów, wyjaśniając, że Amerykanie spożywają średnio 33 funty sera rocznie. Powiedziała, że ​​Heidi Ho zapewnia nieodparty smak sera bez niefortunnych wad zdrowotnych. Opowiedziała o swojej własnej podróży do zdrowia i długiej drodze, jaką przebyła, aby znaleźć żywność, która sprawi, że jej ciało będzie zdrowe. Lovig powiedziała również, że chce zwalczyć lukę na rynku sera wegańskiego, Biznewské zgłoszone.

Po minimalnych tam i z powrotem, Lori Greiner zainwestowała pełną kwotę w Lovig's ser wegański substytut w zamian za 30% udziałów. To była najszybsza transakcja, jaką kiedykolwiek zawarto w serialu.

Droga Heidi Ho do sławy wegańskiego sera

Świergot

Po zdobyciu inwestora w „Shark Tank”, Heidi Ho doświadczyła korzystnego awansu do statusu gwiazdy wegańskiego sera. Produkt hit Całej żywności półki w Portland po transakcji „Shark Tank” (per SEOAves ). Sklep internetowy Vegan Essentials sprzedaje również substytuty sera Heidi Ho, które uzyskały 4 gwiazdki.

Na Amazonka , niektóre produkty Heidi Ho są dostępne, w tym Organic Creamy Chia Cheeze, który otrzymał 3 gwiazdki. Wielu recenzentów lubi smak substytutu sera, ale twierdzą, że tak naprawdę nie przypomina sera. „Ten produkt jest niesamowity jako substytut dipu / sera, ale ostrzegam ludzi, że nie jest to tak naprawdę podobny do samego sera” – napisał jeden z recenzentów, który zostawił cztery gwiazdki. „Konsystencja jest zbliżona do hummusu, a smak jest pikantny, tak prosty”. Inny pozostawił podobny komentarz i przyznał mu tylko dwie gwiazdki. „Chociaż jest to przyjemny, lekki dip do warzyw, w żaden sposób nie przypomina sera. Nie oczekuj żadnego smaku serowego”.

Po „Shark Tank” sprzedaż Heidi Ho wzrosła z 140 000 do 750 000 dolarów w ciągu czterech miesięcy. Od 2020 roku SEOAves informuje, że firma została wyceniona na 8 milionów dolarów.