Co się stało z posiłkami z epoki lodowcowej po Shark Tank?

  Paczki posiłków z epoki lodowcowej Instagram Khyati Dand


kiedy powstał Denny?

Mrożone i zdrowe to dwa słowa, które rzadko znajdziesz razem. Podczas gdy gotowe mrożone posiłki są niezaprzeczalnie wygodne, wszystko, co jest kupowane w sklepie, a które w ciągu kilku minut przechodzi od mrozu do gorącego, ma złą reputację, ponieważ nie jest szczególnie zdrowe. Pewny zamrożone jedzenie , na przykład mają niezdrowe poziomy tłuszczów, cukru i sodu, które stanowią dużą część zalecanego dziennego spożycia (poprzez NY Post ). Spożywana w nadmiarze ta przetworzona żywność może prowadzić do otyłości, cukrzycy, nadciśnienia i chorób serca.Ale nie wszystkie mrożonki są złe. Według Bardzo dobrze pasuje , zamrażanie nie obniża wartości odżywczych żywności, więc wszystko zależy od tego, jak pożywna jest żywność przed zamrożeniem. Przy odpowiednich posiłkach nie ma powodu, dla którego coś zamrożonego nie może być zdrowe. Tak więc, kiedy Nick Massie wszedł do pokoju „Shark Tank” w odcinku 2 sezonu 8, z interesem pakowanych mrożonych posiłków, które były zdrowe, wydawało się, że Massie trafiła w dziesiątkę (poprzez Blog o czołgach rekinów ). Podczas gdy posiłki Massie's Ice Age Meals spełniały wszystkie wymagania w dziale żywienia i smaku, rekiny nie podskakiwały, aby wejść na pokład zdrowego biznesu mrożonych posiłków.
Wycena Nicka Massiego nie pasowała do rekinów

  Pudełko posiłków z epoki lodowcowej Instagram

Mrożonki Ice Age Meals miały jeden kluczowy punkt: skupiały się na wszystkim, co zdrowe. Biorąc pod uwagę fakt, że Nick Massie był zarówno entuzjastą fitness, jak i sam kucharzem, posiłki przygotowywano z ekologiczne mięsa i warzywa i były wystarczająco pożywne, aby były odpowiednie również dla sportowców (poprzez: Blog o czołgach rekinów ). Według strona internetowa firmy , Ice Age Meals mają zbilansowane makra, są przeznaczone zarówno dla zdrowych osób jedzących, jak i dla wyczynowych sportowców i są wolne od wszystkiego, co sprawia, że ​​mrożonki mają złą reputację: konserwantów, dodanych cukrów i rafinowanych zbóż.Robert Irvine Gail Kim

W momencie pojawienia się w „Shark Tank” Massie sprzedawał już około 5000 posiłków tygodniowo, zarobił w poprzednim roku 1,5 miliona dolarów i miał 7-dolarową marżę na posiłek. To wszystko, co rekin zazwyczaj lubi słyszeć! Ale był jeden ogromny problem: wycena posiłków z epoki lodowcowej na 10 milionów dolarów nie pasowała do rekinów. Nie pomogło również to, że poproszony o uzasadnienie wyceny, Massie powiedział rekinom, aby w niego uwierzyły, zamiast podawać im liczby, które potwierdzają jego wygórowaną wycenę. Jeden po drugim, Mark Cuban, Kevin O'Leary, Lori Greiner, Raymond John i Robert Herjavec wszyscy odpadli, pozostawiając Massie bez żadnej umowy na stole.

Ice Age Mes radzi sobie całkiem nieźle

  Paczki posiłków z epoki lodowcowej InstagramNie jest niczym niezwykłym, że przedsiębiorca wychodzi z „Shark Tank” bez umowy. Ale nie jest też niczym niezwykłym, że przedsiębiorca odnosi sukces, mimo że nie ma wsparcia rekina. W rzeczywistości wielu przedsiębiorców zgłosiło gwałtowny wzrost sprzedaży po wyemitowaniu ich odcinków na ekranie. Co jest znane jako efekt „Czołg rekina” , również wydaje się, że uderzył w Massie i jego posiłki z epoki lodowcowej.

candice wielka brytyjska pieczeń

Według Blog o czołgach rekinów , Ice Age Meals odnotowało sprzedaż w wysokości 100 000 USD w ciągu trzech godzin od emisji odcinka, a firma zarobiła w tym miesiącu milion dolarów. Posiłki z epoki lodowcowej powstały prawie w ciągu miesiąca, a zarobienie ich zajęło cały rok, zanim pojawiły się w serialu.

Ice Age Meals nadal sprzedaje zdrowe mrożone posiłki przez jego strona internetowa . Kupujący mogą za jednym razem kupić 12, 16, 30 lub 60 posiłków i mają do wyboru ponad 40 mrożonych posiłków. Teraz wydaje się, że Ice Age Meals sprzedaje również przyprawy, sosy i różne rodzaje suszonych przekąsek. Od 2022 r. BizzBucket donosi, że posiłki z epoki lodowcowej nie tylko nadal działają, ale wydają się przynosić od 3 do 4 milionów dolarów dochodu każdego roku.