Co się stało z procą do sałatek po zbiorniku z rekinami?

  Chusta do sałatek mini na desce do krojenia Facebook Julia Mullaney


Sałatki nie muszą być nudne — możesz je urozmaicić czymś tak prostym jak an niesamowity domowy sos . Lub, w przypadku założycielki Salad Sling, Jill Visit, możesz nawet dodać trochę emocji do czyszczenia i suszenia tych liściastych warzyw.jaki jest tajemniczy smak airheadów

Wizyta wykonana jej wygląd „Shark Tank” w 2021 roku w 12. sezonie serialu, w którym poszukiwała 100 000 USD inwestycji za 20% udziałów w swojej firmie. Przed inwestorami zaprezentowała swój produkt: ścierkę z mikrofibry, która szybko wysuszyła wszelkiego rodzaju sałaty. Zamiast myć spinner do sałatek, po prostu umieść warzywa na środku szmatki, a następnie połącz wszystkie krawędzie i „zawieś” szmatkę na ramieniu w ruchu wirowym, aby pomóc wysuszyć warzywa. Sędziowie uznali, że pomysł jest fajny, ale niestety z różnych powodów żaden z rekinów nie chciał ugryźć. Blog o czołgach rekinów . Wizyta odeszła bez zawierania umowy. Więc gdzie jest teraz Chusta do Sałat?
Chusta do sałatek nadal działa

Facebook

Jeśli chodzi o najlepsze produkty spożywcze na „Shark Tank”, większość inwestorów programu poszukuje nie tylko inteligentnego pomysłu, ale także marki, którą można zbudować. Częścią problemu z firmą Jill Visit było to, że miała tylko jeden produkt i nie było jasnego obrazu tego, jak skalować go jako markę. Dodatkowo, chociaż była to alternatywa dla spinnera do sałatek, spinnery nie powodowały wyraźnego problemu dla konsumentów ( Lifehacker nawet zaleca ich używanie). Jednak szybko przesuń się ponad rok od pojawienia się Visit na wystawie, a produkt nadal jest bardzo na sprzedaż – ale nie wygląda na to, żeby marka rozszerzyła się poza oryginalny produkt do suszenia zieleni.Zgodnie z jego stronie internetowej Salad Sling oferuje dwa produkty: oryginał oraz Chusta do sałatek mini. Oryginał ma 30 cali na 30 cali i kosztuje 20 USD, podczas gdy mini ma 19 cali na 19 cali i kosztuje 15 USD. Witryna ma również opcję „pakuj i oszczędzaj”, która daje klientom 25% zniżki na zakup, jeśli kupią oba rozmiary jednocześnie.

Salad Sling pojawiła się gdzie indziej

FacebookOprócz tego, że jest do kupienia na swojej stronie internetowej, Chusta do sałatek jest również dostępna pod adresem Niezwykłe towary – strona internetowa znana ze sprzedaży unikalnych produktów, od zabawnych elementów dekoracyjnych po produkty, które rozwiązują konkretny problem (takie jak: czyszcząca sałata ). Jest tylko jedna recenzja, trzygwiazdkowa ocena, nazywająca ją „mokrym ręcznikiem”.

Oprócz reklamy „Shark Tank”, Salad Sling pojawiła się w innych mediach. New York Times napisał o produkcie i Strateg włączyła go do serii produktów, które redaktorzy kupili w 2019 roku. Oznacza to, że Salad Sling był na radarach ludzi na długo przed pojawieniem się Jill Visit przed kamerami „Shark Tank”.

Czy czerwony homar zamyka 2020 rok

Dzisiaj Salad Sling ma nieco ponad 500 Instagram obserwujących i około 240 Facebook lubi. SN nie mógł znaleźć żadnych danych dotyczących sprzedaży produktu ani tego, czy jego sprzedaż poprawiła się od czasu pojawienia się „Shark Tank”, ale można śmiało powiedzieć, że pomysł Visit jest wciąż aktywny.