Co zrobić, jeśli kiedykolwiek usłyszysz kod pomarańczowy w Walmart

 Ręczne chwytanie koszyka na zakupy Walmart fotopiksel/Shutterstock Kryształowa Antonace


Można się założyć, że kiedy słyszysz pracownika w dużym zakładzie, który ostrzega opinię publiczną przez głośnik, zwykle pojawia się początkowe uczucie paniki, która atakuje twoje myśli. Według Aiphone Większość systemów domofonowych jest wykorzystywana w środowiskach rynkowych z trzech głównych powodów: aby powiadomić personel o wysyłce i odbiorze produktów, aby zapewnić, że niektóre obszary pozostają ograniczone oraz aby zapewnić klientom bezpieczeństwo.Walmart jest jedną z największych korporacji na świecie i posiada ponad 10 000 lokalizacji na całym świecie , korporacja wydaje się mieć specjalny kod dla każdej sytuacji, którą możesz zgłębić. Jeśli kiedykolwiek byłeś ciekawy co zrobić, jeśli usłyszysz „kod zielony” w Walmart , po prostu wiedz, że jest to powiązane z sytuacją zakładników. Chociaż wielu z nas zdaje sobie sprawę, że „kod czerwony” oznacza niebezpieczne ostrzeżenie, a „kod czerwony” w Walmart wskazuje na ogień.
Wiele osób pracujących w branży detalicznej i usługowej ma specjalne kody, które nie są odnotowane w żadnym podręczniku pracownika. Jedno spojrzenie na Reddit udostępnia setki przykładów spersonalizowanych kodów dla różnych miejsc prowadzenia działalności. Podczas gdy Walmart może mieć własną szczegółową listę wyspecjalizowanych kodów (per Złamane tajemnice ), możesz się zastanawiać, co oznaczają określone kolory w oszczędnym megastore.

chleb panera drive thru

Niebezpieczeństwo „pomarańczowego kodu”

Arpon Pongkasetkam/Shutterstockco to jest mroźny

Podczas gdy twój umysł może kontemplować co zrobić, jeśli usłyszysz „kod niebieski” w Walmart , wiedza o tym, jak postępować, gdy „kod pomarańczowy” zdobi twoje uszy, jest równie ważna. Wspólne centy Mamo był w stanie odkryć większość specjalnych kodów Walmart, a według strony internetowej „kod pomarańczowy” wskazuje na wyciek chemiczny.

Cztery ogólne kroki, które należy wykonać w obliczu wycieku chemicznego, to ogłoszenie wycieku, ograniczenie wycieku (jeśli pozwala na to bezpieczeństwo), zablokowanie obszaru wokół zagrożenia i odpowiednie posprzątanie (poprzez Grupa Zarządzania Bezpieczeństwem ).Być może myślisz, że szanse natknięcia się na zagrożenie chemiczne w Walmart są rzadkie, ale Reddit udowadnia, że ​​jest inaczej. Cała sekcja spożywcza jednego pracownika została zablokowana z powodu wyciek wybielacza w 2018 r. a w 2020 roku pojawiły się problemy z zarządzaniem po przekroczeniu protokołu kolejny incydent z wybielaczem . Niezależnie od tego, czy uważasz się za częstego kupującego w Walmart, czy nie, zapoznawanie się z różnymi sygnałami ostrzegawczymi w głównych sklepach gwarantuje bezpieczniejsze zakupy.