Coca-Cola Energy: co powinieneś wiedzieć przed wypiciem?

Coca-Cola napój energetyczny Facebook

Koks Energia, która Insider biznesowy ujawnia, że ​​pierwszy napój firmy bez napojów gazowanych pod marką Coca-Coli został po cichu wydany w styczniu przed jego wielką publiczną premierą za pośrednictwem promocji Super Bowl i reklamy, która pojawiła się podczas wielkiego meczu (poprzez KTAB ). Jest dostępny w czterech różnych odmianach: Coca-Cola Energy, Coca-Cola Energy Zero Sugar, Coca-Cola Energy Cherry i Coca-Cola Energy Cherry Zero Sugar.


Ponieważ Coca-Cola faktycznie posiada 16,7% konkurencyjnego producenta napojów energetycznych Potwór , Monster próbował uniemożliwić firmie macierzystej wymyślenie konkurencyjnego produktu. Kwestia była kwestionowana od 2018 r., ale w lipcu 2019 r. arbitrzy ustalili, że rozwój i marketing Coca-Cola Energy nie naruszy warunków istniejącego kontraktu między Coca-Colą a Monster, więc ten nowy napój dostał zielone światło.Chociaż nowy w USA w 2020 roku, CNN donosi, że Coca-Cola Energy była już dostępna za granicą w oryginalnej i bezcukrowej wersji. Jednak obie odmiany o smaku wiśniowym zostały opracowane na rynek amerykański.
Kraft Mac i zmiana sera

Co zawiera Coca-Cola Energy?

Pracownik Walmart posiadający Coke Energy Facebook

Dane żywieniowe z Koks Z firmowej strony internetowej wynika, że ​​każda 12-uncjowa puszka Coca-Coli Energy zawiera 114 mg kofeiny. Informator kofeiny oferuje dalsze wyjaśnienie, że ilość ta jest około trzy razy większa niż w przypadku zwykłej Coli, ale mieści się gdzieś pomiędzy Red Bullem (który ma tylko 80 mg) a Monsterem (który ma 160 mg). Każdy rodzaj Coke Energy zawiera witaminy z grupy B i guaranę, brazylijski ekstrakt roślinny o wysokiej zawartości kofeiny, a także zawiera dodatkowe stymulanty i przeciwutleniacze (poprzez Linia zdrowia ).

Oryginalna i wiśniowa odmiana Coca-Cola Energy ma 140 kalorii i 39 gramów węglowodanów. Zarówno zero cukru, jak i zero cukru wiśniowe napoje nie zawierają kalorii ani węglowodanów.aktorzy komercyjni dr pepper

Jak smakuje Coca-Cola Energy?

Mężczyzna pijący energię Coca-Coli Instagram

Gizmodo nie tylko przetestowali smak trzech z czterech odmian (niestety, nie byli w stanie zdobyć Coke Energy Zero Cherry), ale także porównali je z Monster i Red Bull. W przypadku obu nie dietetycznych smaków werdykt był dość pozytywny… w rzeczywistości, zgodnie z tytułem ich recenzji, Coke Energy uświadomiła im, że „inne napoje energetyczne smakowało jak dupa. Powód wielkiej wygranej Coca-Coli w dziale smakowym? Fakt, że ten napój w rzeczywistości próbuje smakować bardziej jak napój gazowany, ze smakiem coli i wysokim poziomem nasycenia dwutlenkiem węgla, pomagającym ukryć ten lekarski smak, który zwykle uzyskuje się z guarany.

Niestety brak cukru (a raczej syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy) w Coke Energy Zero nie zdołał tak dobrze ukryć smaku guarany, ale recenzent Gizmodo nadal uznał go za wystarczająco przyzwoity napój dietetyczny. lepszy od bezkalorycznej opcji Monster i prawie na równi z Red Bullem. Jednak jeśli chodzi o wersje pełnokaloryczne, te zostały uznane za wyraźnych zwycięzców.