Coca-Cola ma dobre wieści dla fanów Fresca

Świeży Świeży

Fani Fresca mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Twoja ukochana gazowana gazowana napoje gazowane zero kalorii powraca. Trochę tam było przez jakiś czas. Kilka miesięcy temu mówiło się o firmie macierzystej Koks wyeliminowanie tak zwanych marek zombie, aby skoncentrować się na swoich największych żywicielach rodziny (poprzez Zegarek rynku ). Wtedy Fresca była nagle trudne — lub prawie niemożliwe — do znalezienia. Uczyniła to pandemia koronawirusa trudno znaleźć wiele produktów spożywczych , w tym napojów, ze względu na nieoczekiwany niedobór puszek aluminiowych i niedobór CO2 .


Na szczęście te braki się skończyły i Fresca wróciła. Napój przetrwał przerwanie produkcji przez Coca-Colę (TaB i Northern Neck Ginger Ale nie miały tyle szczęścia), a Fresca weszła na rynek, gdy pojawiła się ponownie z nową ofertą rozmiarów. Musująca woda sodowa grejpfrutowa bez kalorii i cukru jest teraz dostępna w sześciopakowych plastikowych butelkach o pojemności 16,9 uncji (przez Jedz to, nie to! ).Dlaczego Fresca zmieniła swój wygląd i oferuje teraz większe butelki

Świeży Świeży

Być może pamiętasz, kiedy puszki Fresca zadebiutowały w nowym, rzemieślniczym stylu w 2018 roku. Coca-Cola w tamtym czasie miała na celu „przyciągnięcie nowej generacji pijących nieznających marki”. Firma stwierdziła, że Soda od czasu premiery w 1967 r. zyskał sobie zwolenników, ale pozostał dość nieznany dla milenialsów. Ryan Hughes, zastępca menedżera marki Sprite and Citrus Brands, powiedział: „Zdaliśmy sobie sprawę, że stoimy na potencjalnej kopalni złota. [Fresca] uderza w słodki punkt gdzieś pomiędzy napojem gazowanym a smakową wodą gazowaną”. (przez Koks ).
Teraz, gdy Fresca zyskuje coraz większą popularność, a nowe smaki, takie jak Blackberry Citrus i Strawberry Citrus zostały dodane do istniejącego asortymentu klasycznych Grapefruit, Black Cherry i Peach Citrus, nadszedł czas, aby dodać kolejną opcję rozmiaru (poprzez Świeży ). Czasami potrzebujesz tylko trochę Fresca do koktajlu lub dużo do zrobienia ponczu. Innym razem chcesz go popijać przez cały dzień, stąd plastikowe butelki z zakrętką. Niezależnie od twoich planów, możesz wybrać między 12-uncjową puszką, 16,9-uncjową plastikową butelką, 20-uncjową butelką lub 2-litrową butelką.