Pułkownik Sanders właśnie zyskał nowy wygląd. Dlatego

Reklama KFC dla Movember Facebook

Jeśli ostatnio widziałeś KFC Pułkownik Sanders i zrobił podwójnie, nie jesteś sam. Według , świeży, przystojny wygląd, który mogłeś zauważyć, został zainspirowany listopadowym wydarzeniem charytatywnym Movember Kreatywny blog . Zgadza się, Pułkownik na zdjęciu w KFC Francja logo zdjęło swoje kultowe wąsy, aby zaznaczyć początek wydarzenia. Paryżanie zostali przedstawieni młodszemu pułkownikowi 1 listopada za pośrednictwem logo zaprojektowanego przez Sida Lee Parisa, które pojawiło się na KFC Francja strona internetowa i media społecznościowe. Pułkownik Sanders wrócił do swojej dawnej włochatej twarzy następnego dnia.


Movember rozpoczął się w 2003 roku, kiedy dwóch australijskich przyjaciół, Travis Garone i Luke Slattery, postawiło sobie za cel, aby wąsy znów stały się modne. Para przekonała łącznie 30 osób, aby podjęły wyzwanie i poszły w listopadzie bez golenia górnych warg. W następnym roku Movember rozrósł się do prawie 500 uczestników i zebrał ponad 40 000 dolarów na różne projekty dotyczące zdrowia mężczyzn. Do tej pory istnieje ponad 6 milionów „Mo Bros” i „Mo Sisters”, a organizacja pomogła zebrać ponad 700 milionów dolarów na projekty dotyczące zdrowia mężczyzn, koncentrujące się na raku prostaty, raku jąder, zdrowiu psychicznym i samobójstwach zapobieganie (poprzez Ruchomy ).co jest zamiennikiem szalotki

Jak wziąć udział w Movember

Ruchomy

To nie pierwszy raz, kiedy KFC bierze udział w Movember. KFC w Irlandii i Wielkiej Brytanii ogoliło pułkownika Sandersa w 2014 roku w celu wsparcia zdrowia mężczyzn (poprzez Świergot ). smażony łańcuch z kurczaka nie jest też jedynym partnerem marki na imprezę charytatywną w tym roku. Pringles UK również dołączył do Movember, usuwając kultowe wąsy pana P Świergot ). Osoby zainteresowane udziałem w Movember są instruowane na strona wydarzenia golić zarost na początku listopada, a następnie pozwolić mu zarosnąć przez resztę miesiąca, podnosząc świadomość i zachęcając do datków na projekty dotyczące zdrowia mężczyzn.
Jeśli nie masz wąsów, aby zarosnąć, organizacja twierdzi, że możesz wesprzeć sprawę na swój własny sposób, wyznaczając cel chodzenia lub biegania na 60 mil na miesiąc lub organizując wydarzenie online. Podobna, ale inna przyczyna, którą mogłeś kojarzyć z Movember, to No-Save November lub NoSavember. Ta przyczyna rozpoczęła się w 2009 roku i podnosi świadomość na temat raka. Osoby, które zapuszczają włosy w ciągu miesiąca, są zachęcane do wzięcia pieniędzy zaoszczędzonych na goleniu i przekazania ich na badania nad rakiem (poprzez CNN ).