Kontrowersyjne rzeczy, które wszyscy po prostu ignorują o Giadzie De Laurentiis

Znana szefowa kuchni Giada De Laurentiis Daniel Zuchnik/Getty Images

Jeśli dorastałeś podczas boomu Food Network w latach 90. i 2000., prawdopodobnie znasz jedną z pierwszych gwiazd przełomowych w sieci: Giada De Laurentiis . Ekspert od włoskiej domowej kuchni, która uprościła swoją karierę, rozpoczęła swoją karierę swoim pierwszym show, Codzienny włoski , w kwietniu 2003 roku i szybko stała się powszechnie znana.


czy cała wieprzowina ma robaki?

Od tego czasu była gospodarzem kilku kolejnych programów Food Network, a także była regularnie prezentowana na Dzisiaj pokaż , i robienie występów w innych hitach Food Network, takich jak Żelazny kucharz Ameryki i Pokonaj Bobby'ego Flay'a . Jest również autorką dziewięć książek kucharskich , dołączyła swoje imię do trzy restauracje i sprzedaje linię produktów obejmującą wszystko, od uroczych słoików po biscotti po ściereczkę z nadrukiem jej przepisu na kurczaka Piccata.Okazuje się jednak, że bez względu na to, jak wiele o niej widzieliśmy, Giada De Laurentiis ma więcej niż wie wielu jej fanów. W rzeczywistości szefowa celebrytka znalazła się w centrum kilku skandali, ale z jakiegoś powodu wszyscy po prostu je ignorują. Oto tylko kilka kontrowersji, które pojawiły się (i szybko zniknęły) w trakcie kariery oryginalnej gwiazdy Food Network.
Giada De Laurentiis tak naprawdę nie je tego, co gotuje

Giada De Laurentiis bierze kęs jedzenia Alexander Tamargo/Getty Images

Obecnie jest mniej lub bardziej powszechne, że Giada De Laurentiis nie je większości potraw, które gotuje przed kamerą. Wiele źródeł, w tym Strona szósta , donosili o niesławnych „wiadrach na śmieci”, które przez cały czas trzyma ze sobą na planie. Możesz zapytać, do czego służą te wiadra? Cóż, za każdym razem, gdy gwiazda gryzie na ekranie, kamery natychmiast przestają się toczyć, aby mogła wypluć jedzenie.

Podczas gdy wiadra z rożnami nie są niespotykane w Hollywood — wyobraź sobie, że kręcisz reklamę jedzenia i musisz wziąć setki kęsów tego samego mocno stylizowanego, często zimnego dania — De Laurentiis idzie o krok dalej. „Ona w ogóle nie je podczas kręcenia” – powiedziało nienazwane źródło Strona szósta w 2014 roku. W niektórych przypadkach zwerbowała nawet swoich asystentów do modelowania ich ust i zębów, biorąc kęsy jedzenia w jej imieniu, podczas gdy kamera zbliżała się tak blisko, że widzowie nie byliby w stanie powiedzieć, kto naprawdę je.Praktyki De Laurentiis na planie są nie tylko dość obrzydliwe, ale także dają zły przykład — zwłaszcza dla jej młodszych widzów. Chociaż powiedziała w Wywiad Health.com że sekretem jej sylwetki w rozmiarze dwa jest jedzenie wszystkiego z umiarem, co wydaje się rażącym fałszem.

Giada De Laurentiis powiedział, że skandal z Mario Batali nie był „ogromnym szokiem”

Szef kuchni i restaurator Mario Batali Scott Eisen / Getty Images

Inny słynny szef kuchni telewizyjnej, który specjalizuje się w kuchni włoskiej, Mario Batali, był jedną z pierwszych ofiar ruchu Me Too. Batali był gwiazdą Molto Mario, kolejnego hitu Food Network. Batali zbudował dla siebie imperium, które obejmowało wiele programów telewizyjnych, koncert jako an Twardy szef , książki, restauracje i inne przedsięwzięcia. Przez większość swojej kariery przyjaźnił się z innymi celebrytami Food Network, w tym z Giadą De Laurentiis.W 2017 roku wszystko się zmieniło. Zjadacz złamał historię o zarzutach dotyczących niewłaściwego zachowania seksualnego Batali, a reputacja restauratora wyszła nie do naprawienia. Cofnął się o krok od swoich przedsięwzięć biznesowych, a Target przestał nawet sprzedawać swoją popularną linię sosów do makaronów w stylu włoskim.

Co o skandalu miał do powiedzenia jego długoletni przyjaciel i kolega De Laurentiis? W ciągu Zjadacz Sprzedawaj podcast, Ludzie raporty , powiedziała, że ​​zarzuty nie były 'ogromnym szokiem'. Następnie wyjaśniła: „Pijemy za dużo i czasami… w żaden sposób nie uprawniam do tego”.

W tym samym podcaście powiedziała, że ​​w swojej karierze doświadczała przypadków seksizmu, ale nigdy wprost nie potępiła zachowania swojej byłej koleżanki. Dla kogoś, kto jest wzorem do naśladowania dla wielu dziewcząt i kobiet, wyczucie złego zachowania Batali i po prostu nazwanie tego „smutnym” jest co najmniej problematyczne, ale De Luarentiis nie został wezwany za niekwestionowanie tego zachowania.

Gwiazdy wypluły jedzenie stworzone przez Giadę De Laurentiis

Aktorka Nicole Kidman Chelsea Guglielmino / Getty Images

Giada De Laurentiis nie tylko wypluwa własne jedzenie — robią to też inne gwiazdy! W niesławnym teraz segmencie na Przeciwko , Różnorodność raporty ta gościnna gwiazda Nicole Kidman była tak zachwycona gotowaniem De Laurentiisa, że ​​dosłownie uznała, że ​​jest to zbyt trudne do przełknięcia.

Początek segmentu był trudny, a szef kuchni wyśmiewał się z rzekomego braku umiejętności gotowania aktorki, podczas gdy razem robili kulki ryżowe. Ale kiedy nadszedł czas, aby skosztować ich jedzenia, to umiejętności gotowania De Laurentiis były na bloku do krojenia. Kidman skrytykowała focaccia z kopru włoskiego i klementynki, które powstały podczas tego segmentu, mówiąc: „To trochę trudne… Wiem, że nie powinieneś krytykować, ale to trochę trudne”, zanim wypluła swój ugryzienie w prawdziwy styl De Larentiis.

De Laurentiis odwzajemniła się Kidman, mówiąc, że krytyka jej gotowania, która często musi godzinami siedzieć na planie podczas kręcenia, jest powodem, dla którego nie robi segmentów gotowania na żywo.

dlaczego Trump nie pije

Giada De Laurentiis być może rozwiodła się z mężem z powodu romansu z Johnem Mayerem

Muzyk John Mayer Daniel Knighton/Getty Images

Głośny rozwód Giady De Laurentiis z projektantem Toddem Thompsonem wielokrotnie rzucał się na nią w wiadomościach. Dlaczego jej związek trafił na pierwsze strony gazet? W przemyśle rozrywkowym krążą plotki, że małżeństwo zostało zakończone z powodu romansu z muzykiem Johnem Mayerem.

Chociaż De Laurentiis zaprzeczył plotkom, Nowy Jork Daily New s okazało się, że na żywo pojawiło się kilka publikacji z historiami, które sugerowały, że między piosenkarzem a szefem kuchni coś się dzieje.

Mimo że De Laurentiis twierdzi, że rozstanie z Toddem Thompsonem było przyjazne, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że prawdopodobnie pojawiły się jakieś nieprzyjemne uczucia, jeśli De Laurentiis w rzeczywistości związał się z Johnem Mayerem w nowojorskim hotelu Gansevoort. Biorąc pod uwagę, że miejsce jej rzekomego romansu jest podejrzanie bliskie lokalizacji Food Network Studios w Chelsea Market, może być trochę prawdy w plotce. Jednak nie jest to coś, co często krąży w obecnym młynie plotek.

W rzeczywistości podobno wielu mężczyzn było zaangażowanych w Giadę De Laurentiis

Giada De Laurentiis z Mattem Lauer Jason Kempin/Getty Images

Znawcy Hollywood od dawna podejrzewali, że romanse Giady De Laurentiis mogły nie zacząć się i nie zakończyć z Johnem Mayerem. W rzeczywistości wiele osób kwestionowało naturę jej wieloletniej, intymnej przyjaźni z kolejną gwiazdą Food Network — mężczyzną — Bobby Flay . Często widziano ich razem, gdy wyglądali przytulnie w miejscach publicznych i często zdarza się, że współpracownicy miażdżą się nawzajem. Strona internetowa Ściągawka z Showbiz ma nawet podsumowanie niektórych z ich najbardziej „zabawnych” (czytaj: romantycznych) interakcji na Instagramie między parą. Więcej niż outlet sugerowało, że między nimi może się nagrzewać — i to nie tylko w kuchni.

Bobby Flay nie jest też jedynym znanym współpracownikiem De Laurentiisa, o którym mówi się, że romansował. Według strony z wiadomościami o celebrytach Nicki Swift , pojawiły się również spekulacje, że De Laurentiis był romantycznie związany z byłym Dzisiaj prezenter Matt Lauer, powołując się na przytulnie wyglądającą kolację w 2013 roku, kiedy Giada i były mąż Todd Thompson byli jeszcze małżeństwem. Ale tak szybko, jak te plotki się zaczęły, wydaje się, że zniknęły. Albo De Laurentiis ma bardzo utalentowanych pracowników PR, albo nikt tak naprawdę nie przejmuje się jej prywatnymi sprawami.

Fani Pauli Deen są urażeni Giadą De Laurentiis

Paula Deen Aaron Davidson/Getty Images

Codzienny Posiłek informuje, że po tym, jak Food Network zdecydował się zakończyć współpracę z Paula Deen , zastąpili przedziały czasowe jej programu odcinkami programów Giady De Laurentiis. Na wypadek, gdybyś to przegapił, Deen został odwołany w 2013 roku, po tym, jak ujawniono powtarzające się przypadki rasizmu i dyskryminacji w miejscu pracy. Chociaż Paula Deen wielokrotnie zaprzeczała zarzutom, przyznała się do rasistowskiego oszczerstwa. Reuters raporty że marki od Food Network po Walmart planują przestać promować jej prace.

Chociaż większość widzów była zadowolona z decyzji sieci o rozstaniu się z byłą królową telewizji południowej kuchni, lojalni fani Deen uważali, że obowiązkiem De Laurentiis jest stanąć w obronie swojego byłego współpracownika. Zamiast tego sławna szefowa kuchni w dużej mierze milczała w tej sprawie, mówiąc gospodarzom Access Hollywood, Billy'emu Bushowi i Kate Hoover, że nie ma nic wspólnego ze zmianą harmonogramu Food Network.

Pomimo dużej ilości kontrowersji, jakie w tej chwili wywołało, jest to obecnie w dużej mierze ignorowana część sagi Paula Deen.

Giada De Laurentiis walczyła kiedyś z długoletnim przyjacielem Bobbym Flay

Giada De Laurentiis i Bobby Flay Był stonowany/Getty Images

W kolejnym przypadku złego zachowania wzorca do naśladowania okazuje się, że Giada De Laurentiis jest bolesnym przegranym, przynajmniej od czasu do czasu. Mimo że ona i kolega szefa kuchni Bobby Flay byli przyjaciółmi od wczesnych etapów ich kariery, De Laurentiis był tak zdenerwowany po tym, jak para przegrała drużynowy konkurs gotowania, że ​​dosłownie odmówiła z nim rozmowy po bitwie.

W 2006 roku Żelazny kucharz Ameryki bitwy, De Laurentiis połączył siły z Flay, aby walczyć z innym duetem mocy telewizyjnej, Rachel Ray i Mario Batali (zanim został odwołany). Giada De Laurentiis i Bobby Flay przegrali, a potem De Laurentiis odmówił rozmowy z Flay przez około osiem miesięcy, według Ludzie .

Powód długiego milczenia? Nie chodziło tylko o to, że Giada była zdenerwowana tym, że przegrali bitwę, chodziło o to, że Bobby Flay miał czelność śmiać się z tego i przyjąć to ze spokojem. „Nie sądził, że przegraliśmy jakąś wielką sprawę. Nie rozmawiałem z nim przez osiem miesięcy, osiem miesięcy! Ja nie. Nic. Cisza” – powiedziała gospodarzowi podcastu.

Wygląda na to, że okazywanie tak złej postawy sportowej jest czymś, co utkwiłoby w tobie na chwilę, ale fani De Laurentiis zdają się o tym zapomnieć.

przepis na taco z fasolą i serem burrito

Odkrywcze stroje Giady De Laurentiis są podatne na awarie garderoby

Giada De Laurentiis w czerwonej sukience z głębokim dekoltem Frazer Harrison/Getty Images

Giada De Laurentiis znana jest tak samo ze swojej drobnej, krągłej figury i często odsłaniających strojów, jak ze swoich domowych włoskich przepisów. Można się zastanawiać, dlaczego ktoś nosiłby w kuchni tylko sukienki z głębokim dekoltem, ale dla każdego z nich! Jednak ryzykowny charakter jej ulubionego stylu ubierania się doprowadził do pewnych awarii garderoby, takich jak ta uchwycona przez Codzienna poczta podczas rodzinnej kąpieli w Miami na Florydzie. Podczas rejsu po oceanie głęboki dekolt jej jednoczęściowego kostiumu kąpielowego opadł nieco za daleko i odkryła, że ​​ujawnia jeszcze więcej, niż zamierzała. Jakoś jednak jest to wycieczka nad ocean, która nie przeszła do podręczników historii.

Chociaż jej styl ewoluował przez lata i teraz jest bardziej skromny, wiele z najbardziej zapadających w pamięć strojów Giady ma wyjątkowo niskie dekolty i wycięcia, które pozostawiają niewiele wyobraźni. Chociaż wszyscy chcemy pozwolić kobietom nosić to, co chcą, zawsze dobrym pomysłem dla celebrytów jest upewnienie się, że ich taśma klejąca jest na miejscu, gdy mają być przed kamerą w czymś skąpym.

Giada De Laurentiis została oskarżona o kulturowe przywłaszczenie sobie przepisów takich jak filipiński kurczak Adobo.

Filipiński Kurczak Adobo

Ostatnio wielu białych kucharzy i osobistości kulinarnych znalazło się pod ostrzałem za przywłaszczenie kulturowe. Mimo, że nie trafiła na nagłówki gazet z powodu zawłaszczania przepisów i składników z innych kultur, Giada De Laurentiis również nie w pełni uniknęła krytyki.

Filipiński bloger kulinarny Saralynn Pablo była zszokowana, gdy zadzwoniła koleżanka, prosząc ją, aby dostroiła się do najnowszego odcinka Giada w domu , gdzie szef kuchni robił, ze wszystkich rzeczy, filipińskiego kurczaka Adobo w ramach spreadu zatytułowanego „Wielka gra”.

jedzenie, które wygląda dobrze, ale źle smakuje?

Ponieważ odcinek był rzekomo o rodzajach przekąsek, które zwykle kojarzą się z oglądaniem sportu w domu, Pablo zastanawia się, dlaczego włoski gospodarz wybrał soczyste danie, którego praktycznie nie można zjeść rękami.

„Co powiesz na serwowanie sajgonki , smażone czy świeże? To są filipińskie przekąski, które rzeczywiście mają sens w serwowaniu podczas wielkiej gry ”. napisał bloger. Następnie dodała, że ​​De Laurentiis nie tylko używała niewłaściwych składników i podawała główne danie bez ryżu zgodnie z przeznaczeniem, ale nie podała nawet żadnego tła dania, tak jak robi to podczas przygotowywania włoskiego jedzenia.

„Nadaj odpowiedni kontekst historyczny i współczesny. Nie egzotykuj, nie fetyszyzuj. Albo po prostu tam w ogóle nie chodź” – napisał bloger. Chociaż miała rację, nie jest to problem, który był szeroko wskazywany, jak w przypadku innych szefów kuchni.

Giada De Laurentiis nie jest szczególnie ciepła w stosunku do swoich fanów

Giada De Laurentiis Alexander Tamargo/Getty Images

Chociaż Giada De Laurentiis ma wielu, wielu fanów, wygląda na to, że celebrytka… tak naprawdę ich nie lubi. W rzeczywistości Codzienne wiadomości z Nowego Jorku zgłosiła, że ​​chciałaby odmówić drażliwym fanom.

Radzenie sobie z nadmiernie entuzjastycznymi fanami jest nieodłączną częścią bycia celebrytą. Całkowicie rozsądnie jest nie chcieć być ciągle przytulanym przez nieznajomych (nie możemy jej za to winić), ale chodzi o to, że może po prostu być szczerym wobec swoich wielbicieli. Poszanowanie granic osobistych to w 100 procentach rzecz, na przykład Jedzenie i wino państwa w swojej odpowiedzi, „Wszyscy po prostu przestają dotykać Giady De Laurentiis, dobrze?” Zamiast tego udaje uśmiech i zajmuje się nim w tej chwili, a potem pozwala prasie poznać swoje prawdziwe uczucia.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek fani chcą śledzić celebrytów i influencerów, którzy mają silne poczucie autentyczności. Chcielibyśmy, żeby De Laurentiis znalazła się w trendzie i przypuszczamy, że reszta jej fanów też by to zrobiła.

Typowe śniadanie Giady De Laurentiis jest wręcz dziwne?

Zwykły brązowy ryż w misce

Wracając do nawyków żywieniowych szefa kuchni, ponieważ kiedy jesteś międzynarodową osobowością kulinarną, naprawdę jesteś tym, co jesz. Wiemy już, że Giada De Laurentiis wypluwa większość jedzenia, więc co z tego robi faktycznie konsumuje, kiedy kamery się nie kręcą? Chociaż odpowiedź jest dość dziwna, nie jest to coś, co przyciąga tyle uwagi, na ile zasługuje.

Według Pyszne , codziennie zaczyna od miski brązowego ryżu, polanej oliwą z oliwek i solą. Podczas gdy na śniadanie możemy dostać się za miskę pełnych ziaren, gdy po misce mniej lub bardziej zwykłego ryżu następuje sałatka i okazjonalnie triscuit, dieta De Laurentiisa zaczyna brzmieć mniej jak satysfakcjonujący dzień jedzenia, a bardziej jak niedostatek. . Sławna szefowa kuchni twierdzi, że jednym z jej ulubionych posiłków w porze lunchu jest triscuit z provolone, mortadela i papryką jako riff na kanapce z muffulettą. Jak każdy, kto rzeczywiście zjadł muffulettę, może ci powiedzieć, dwie rzeczy nie są takie same.

Linia naczyń Giada De Laurentiis nie jest do końca bezpieczna w użyciu

Giada De Laurentiis ze swoim logo Neilson Barnard/Getty Images

Po tym wszystkim, czego do tej pory dowiedzieliśmy się o gwieździe Food Network, możemy przynajmniej polegać na tym, że jej doświadczenie jako szefa kuchni i gospodarza telewizyjnego może zapewnić nam niesamowitą linię domowych naczyń kuchennych, prawda? Jeśli kupimy naczynia Giady De Laurentiis, będziemy mieli doskonałe lasagne, śliniące się włoskie desery i soczyste, kolorowe sałatki, prawda? Nie tak bardzo.

Po co najmniej 39 unikalnych doniesieniach o niebezpiecznym stłuczeniu podczas regularnego użytkowania ceramicznej patelni do lasagne, która była sprzedawana zarówno pojedynczo, jak i jako część sześcioczęściowego zestawu dla linii „Giada de Laurentiis for Target”, firma Target została zmuszona do wycofania produktu w 2013, według Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich . Być może wina tkwi w tym, że ponieważ De Laurentiis tak naprawdę nie je lasagne, ma się rozumieć, że może nie gotować jej zbyt często w domu. Wydaje się jednak, że nie wpłynęło to na sprzedaż jej innych produktów.