Segmenty gotowania, które poszły całkowicie nie tak

szefowie kuchni wyglądają na zszokowanych

W zaciszu własnego domu nie ma znaczenia, czy podpalimy obiad, czy zrzucimy na podłogę całą miskę spaghetti i klopsików. Może nasze dzieci się z nas śmieją, a w najgorszym przypadku nasi goście na kolacji są świadkami zamieszania. Życie toczy się dalej, prawda?


Ale dla tych, którzy gotują w telewizji na żywo, niepowodzenie kuchni nie pozostaje niezauważone. Jest oglądany przez setki tysięcy, a może nawet miliony widzów, aw dzisiejszych czasach zostaje uwieczniony w Internecie na resztę czasu. Widzowie uwielbiają dobrą porażkę, a te wpadki są oglądane w kółko.Od kucharzy amatorów po kucharzy celebrytów, okazuje się, że każdy jest podatny na zepsucie segmentu kulinarnego. Tak, nawet tacy jak Julia Child, Rachael Ray i Giada De Laurentiis są podatni na katastrofy, tak jak reszta z nas. Spójrz...
Sprawy stają się bardzo niezręczne z Kathie Lee i Hoda

Jeśli robisz segment na żywo na Dzisiejszy program z Kathie Lee Gifford i Hoda Kotb, można by pomyśleć, że priorytetem byłoby nie obrażanie gospodarzy - chyba że najwyraźniej jesteś Sam See .

W tym przerażającym klipie Kathie Lee i Hoda wtrącają się swoimi uwagami, podczas gdy Zien, znany również jako Sam Gotujący Facet, próbuje wyjaśnić swoje danie. Widocznie sfrustrowany przerwami, Zien w końcu warczy: – Proszę! Czy mogę porozmawiać? Oglądam program codziennie, wszyscy mają tu problemy z gadaniem. Uważaj na minutę! Przez chwilę panuje oszołomiona cisza, a wyraz twarzy Gifforda i Kotba mówi wszystko, co Zien zauważa nieco nerwowo: „Och, to wydawało się działać”. Podczas gdy próbuje szarżować do przodu z segmentem, myśląc, że to prawdopodobnie jego ostatnia wizyta w programie, gospodarze są zauważalnie oziębli. Niezręczny.Klapka Julii Child nie powiodła się

Julia Dziecko mogła być mistrzynią francuskiego gotowania, ale to nie znaczy, że od czasu do czasu była odporna na niepowodzenia. Wspaniałą rzeczą w Child jest jednak to, że rzucała ciosami i nigdy nie ukrywała swoich wpadek przed widzami. Zamiast tego pokazała widzom, co zrobić, jeśli nieuchronnie doświadczysz tego samego, nie całkiem idealnego wyniku.

W tym klipie Dziecko próbuje przewrócić duży placek ziemniaczany i kończy z bałaganem na kuchence, mówiąc sucho: „Cóż, to nie poszło zbyt dobrze…”. Niezrażona, wrzuca wszystko z powrotem na patelnię. i w końcu zamienia go na talerz, używając łopatki, aby zmiażdżyć wszystko z powrotem, po czym przykryć serem i mówiąc, że będzie tylko udawał, że zamiast tego miało to być danie z pieczonych ziemniaków.Szczerze, bardzo chcielibyśmy zjeść wszystko, co zrobiła Julia Child, nawet jej tak zwane niepowodzenia.

Rachel Ray wznieca pożar

Powrót w czasach jej edycji Sieć spożywcza pokazy, których nigdy nie widzieliśmy Rachel Ray podpalić wszystko. Ale dzięki jej talk-show na żywo możemy zobaczyć rzeczy, które mogły trafić na podłogę krojowni.

W tym segmencie Rachael Ray Show , patrzymy, jak Ray wyciąga tacę z piekarnika, odwraca się plecami do kuchenki, a gdy wraca do niej, zauważa, że ​​coś jest nie tak. Na kuchence stoi patelnia, a na jej uchwycie ścierka do naczyń płonie. Czas się panikować, prawda? Źle. Ona bardzo spokojnie podchodzi do patelni, śmiejąc się i mówi: „Słuchajcie, patrzcie. Um, uwaga do siebie, nie kładź ręcznika kuchennego zbyt blisko kuchenki. Gdy publiczność wzdycha, Ray od niechcenia wrzuca go do zlewu, co sprawia, że ​​myślimy, że to prawdopodobnie nie pierwszy raz, kiedy musiała ugasić pożar. Obsługiwany jak profesjonalista.

Sezon kuchenny Christiny Hell 10

Nicole Kidman nie jest pod wrażeniem gotowania Giady

Giada De Laurentiis to stara profesjonalistka, jeśli chodzi o gotowanie w telewizji, ale ten segment dalej Przeciwko prawdopodobnie nie poszło tak, jak się spodziewała...

Wraz z Nicole Kidman, De Laurentiis próbuje wyjaśnić, jak przyrządzać swoje potrawy, choć niezbyt skutecznie, ponieważ Kidman i DeGeneres nie wydają się być zbyt doświadczeni w kuchni. Jest wiele niezręcznych interakcji, gdy rozmawiają ze sobą – a słowo „odbyt” nawet się pojawia – ale nic nie jest tak niezręczne, jak szczere reakcje, które Kidman i DeGeneres dają gotowy produkt. Gdy Ellen usiłuje przeżuć foccacię, Kidman oznajmia: „To trochę trudne”. De Laurentiis próbuje wyjaśnić, że siedzi „jakie pięć godzin”, ale to nie powstrzymuje Kidman przed zrobieniem miny i wypluciem ugryzienia. Wygląda na to nagroda Akademii -Zwycięskie umiejętności aktorskie mogą się tu przydać, nie?

Szefowie kuchni nie mogą rozformować deseru

W tym odcinku BBC pokaz gotowania na żywo Sobotnia kuchnia , Si King i Dave Myers, znani jako Owłosieni motocykliści , spróbuj rozformować uformowany deser budyniowy, całkowicie bezskutecznie. Dużo się trzęsie, wali i wali, ale po prostu nie wyjdzie z miski. Duet przyjmuje to spokojnie i po dość długiej walce pudding owocowy w końcu opada na talerz i natychmiast się załamuje. Myers korzysta z okazji, aby zapewnić komiczną ulgę, mówiąc: „Ogólnie to po prostu odpręża się trochę, jak wtedy, gdy moja żona zdejmuje spanx”. Zaczekaj na rimshot.

Udając, że nic się nie dzieje, kucharze biorą kartkę z podręcznika Julii Child i dodają do deseru obfitą posypkę jagód i gałązkę mięty. I choć wygląda to na totalną katastrofę, tester smaku uważa, że ​​jest „całkowicie pyszny” i tak naprawdę to wszystko, co się liczy na koniec dnia.

Gospodarze porannego programu nie mogą przełknąć dip z karczochów?

W większości przypadków niepowodzenie w telewizji na żywo jest nieoczekiwanym wydarzeniem — kto chciałby celowo pokazać swoje wpadki kulinarne? Ale pewnego ranka gospodarz programu wykonał śmiały ruch i przyniósł jej porażkę w centrum uwagi, a nawet sprawił, że jej koledzy posmakowali tego, ku ich rozczarowaniu.

Wiadomości ze świata klip zaczyna się od Leslie Horton wyjaśniającej, że jej dip z karczochów „nie powinien tak wyglądać”, a jeden ze współprowadzących nie może powstrzymać się od robienia min, zanim jeszcze ugryzie. Horton jest niezrażona i rozdając krakersy z sosem, pyta, jak pachną jej kohorty. Jeden gospodarz zauważa przytłaczający zapach octu (choć co dziwne, w przepisie nie ma octu), podczas gdy inny bez ogródek mówi, że myślał, że pachnie „jak stodoła”. Auć. Test smaku udowadnia, jak poważny jest ten błąd (jeden gospodarz faktycznie go wypluł), a Horton podsumowuje, mówiąc: „To dip z karczocha, ale coś poszło strasznie nie tak”. Widocznie.

Piekarnia Pauli Deen

W jej pokazach kulinarnych Paula Deen zawsze wydzielał bardzo zrelaksowaną atmosferę. W jej kuchni wszystko wyglądało bardzo swobodnie i gdyby przeżyła porażkę, nie bylibyśmy zbyt zaskoczeni — wydawała się jedną z nas. Oczywiście nie udało nam się zobaczyć żadnej z tych porażek dzięki montażowi, ale jej na żywo Opraha wygląd pokazał światu, że królowa południowej kuchni też co jakiś czas popełnia błąd.

W klipie Deen obsługuje mikser stojący i zauważa, że ​​jej synowie, którzy są na widowni, nie jedzą jej jedzenia. Proroczo Jamie Deen mówi, że jest zbyt zdenerwowany, by jeść, a kiedy słowa wychodzą z jego ust, Paula przypadkowo wrzuca małą szklaną miskę do miksera. Ponieważ maszyna pracuje, nasadka wiosła wysyła ciasto z miski, gdy szkło brzęczy, zanim w końcu zostanie wyrzucone. I chociaż krzyczy w całym chaosie, jest świetnym sportem, tak jak się spodziewaliśmy.

Gospodarz łapie serowe bazgroły w ogniu

Porażka jest śmieszna, bez względu na język, w jakim się znajduje, czego dowodem jest ten segment kulinarny, który popełnił błąd podczas szwedzkiego programu telewizyjnego Dzień Doodle Sera . (Tak, właściwie jest dzień poświęcony bazgrotom z serem i jest 5 marca – zaznaczcie w kalendarzach).

Z okazji tego niezwykle ważnego święta demonstruje gospodarz porannego programu — lub próbowanie zademonstrować — jak gotować serowe bazgroły. Gdy stara się odwrócić kawałki w przepełnionej patelni, jej współprowadząca sugeruje, aby spróbowała podrzucić je w powietrze. Zła sugestia, współgospodarz. Próbuje tego bez powodzenia, a serowe bazgroły wylewają się z patelni na płytę kuchenną, natychmiast stając w płomieniach i wywołując panikę, gdy ogień nadal pojawia się na patelni i na kuchence. Ostatecznie dowiedzieliśmy się, jak nie gotować serowe bazgroły... Kto by pomyślał, że te małe frajerzy są tak łatwopalne?

Giada ma twarz pełną ciasta na pizzę, dzięki uprzejmości Ellen

Po incydencie Nicole Kidman w dniu Przeciwko , domyślamy się, że Giada De Laurentiis miała nadzieję na bezawaryjny segment. Ale kiedy Ellen DeGeneres jest zaangażowana, możesz spodziewać się, że sprawy staną się nieco głupie.

giada i bobby flay

W tym odcinku De Laurentiis zaczyna od powiedzenia DeGeneresowi, że zaczynają od koktajli w nadziei, że jeśli będzie wystarczająco pijana, Ellen nie będzie obchodzić, jak smakuje jedzenie. Brzmi jak solidny plan. Gdy komik oddaje się swojemu drinkowi, Giada jest całkowicie rozproszona jej wybrykami i kończy się dodaniem filiżanki soli do jej guacamole, a to przed oblaniem Ellen sokiem z cytryny. Dobry początek. Ale prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy oboje postanawiają rzucać sobie nawzajem ciastem na pizzę i nie trwa długo, zanim ciasto Ellen wyląduje na twarzy Giady. Czy ktoś jeszcze myśli, że to może być ostatni występ De Laurentiisa w programie Ellen?

Jajko „Szybki przepis” nie powiodło się

Kiedy jesteś kucharzem-amatorem, presja pojawiania się w telewizji na żywo musi być ogromna. Dodając do tego presję na ukończenie dania od początku do końca w pięć minut, może to być recepta na katastrofę.

To właśnie wydarzyło się w odcinku „Szybki przepis” tego lokalnego porannego programu, kiedy Rob Barrett z Gotowanie dla tatusiów próbował zrobić swoje łatwe jajko przed kamerami. „Bułka jajeczna” to danie podobne do naleśników, przyrządzane przez ugotowanie cienkiej warstwy jajka na patelni, a następnie zawinięcie do niej nadzienia. Czując chrupnięcie czasu, Barrett próbuje odwrócić jajko, zanim będzie gotowe, a rezultat przypomina bardziej jajecznicę niż naleśnik. Próbuje, jak tylko może, uratować danie, wygląda to trochę smutno, ale hej, udało mu się to poniżej pięciu minut, więc to wygrana.

Rachael Ray kontra robot kuchenny

Po raz kolejny Rachael Ray udowadnia, że ​​jest bardzo bliski podczas segmentu gotowania w swoim talk show, ale tym razem to nie płonący ręcznik kuchenny – to małe urządzenia, które sprawiają jej kłopoty.

Po dodaniu składników sosu do taco do robota kuchennego, Ray bezskutecznie próbuje założyć pokrywkę. Odwraca go i próbuje ponownie, bezskutecznie, cały czas deklarując nienawiść do maszyny. Po kilku szaleńczych próbach nałożenia pokrywki zdaje sobie sprawę, że to miska jest założona do tyłu. Zmaga się z tym przez chwilę, zanim w końcu się z tym pogodzi i mówi: „Uwielbiam, gdy te małe zawstydzające chwile przytrafiają mi się w ogólnokrajowej telewizji”.

Następnym razem, gdy coś pójdzie nie tak w Twojej kuchni, pamiętaj, że Rachael Ray zajęło prawie całą minutę nałożenie pokrywki na robot kuchenny — poczujesz się o wiele lepiej ze sobą.