Naśladowca McDonald's McDouble Przepis

Naśladowca McDonald Angela Latimer/Mashed

Przez jakiś czas, kilka lat temu, w McDonald's Dollar Menu był burger, który był tak dobrą ofertą, że zamówienie go było prawie niesprawiedliwe dla sieci burgerów. Ten burger za 1 dolara to McDouble, zachwycająca kreacja składająca się z dwóch hamburgerów, jednego kawałka sera amerykańskiego, pikli, cebuli, musztardy i ketchupu, a wszystko to ułożone między połówkami bułki hamburgerowej.


Dzisiaj „Menu Dolarowe” to „Menu za 1 USD, 2 USD, 3 USD” i McDouble kosztuje bliżej dwóch dolców w większości lokalizacji. Wciąż całkiem niezła oferta za świetnego burgera, ale jeśli chcesz najlepszej ceny i najlepszego smaku, może rozważ wzięcie wszystkiego w swoje ręce i zrobienie własnego McDouble w domu. „To super prosty burger, który naprawdę jest tak dobry jak oryginał” – mówi szefowa kuchni i autorka przepisów Angela Latimer z Upiecz to z miłością . „Jedynym prezentem w teście smaku będzie świeżość twojego domowego burgera”.Na stronie McDonald's, a Paczki McDouble w 400 kaloriach , dzięki czemu jest to świetna porcja na lunch, zwłaszcza w połączeniu z ulubionym dodatkiem. A jaka jest najlepsza strona tego burgera? Klasyk, Latimer mówi: ' Chude frytki są tam, gdzie jest z każdym burgerem naśladującym McD's.
Zbierz swoje składniki

Składniki na naśladowcę McDonald Angela Latimer/Mashed

Nie ma tu żadnych wymyślnych składników — po prostu idealna równowaga niektórych klasyków, naprawdę. Do samodzielnego McDouble'a potrzebna będzie bułka do hamburgerów z sezamem, 2 paszteciki wołowe (około 1/4 cala grubości), szczypta soli, plasterek amerykańskiego sera, łyżka drobno pokrojonej w kostkę białej cebuli (lub uwodniona suszona siekana cebula), ogórek kiszony plastry, ketchup i żółta musztarda.

Krótka uwaga na froncie cebuli, dla twojego zbudowania: „Zdjęcia produktów McDonald's burger są pokazane ze świeżymi, białymi kawałkami cebuli”, mówi Latimer. „Uważa się jednak, że sklepy faktycznie używają nawodnionej suszonej mielonej cebuli i [używanie takiej] zapewnią bardziej „autentycznego” naśladowcę McD”.Podpiecz bułki i przygotuj cebulę

Opiekane bułeczki do hamburgerów Angela Latimer/Mashed

Rozgrzej patelnię lub patelnię z powłoką zapobiegającą przywieraniu na średnim ogniu, a następnie umieść połówki bułki na suchej patelni, aby tostować. Gdy zakryte boki bułek osiągną jasnozłoty kolor, a konsystencja będzie przypieczona, zdejmij z patelni i odstaw na bok.

Teraz z cebulą: jeśli idziesz ze świeżą, po prostu pokrój w kostkę o wartości czubatej łyżki stołowej i przejdź dalej. Jeśli wybierasz suszoną cebulę, to aby nawodnić suszoną mieloną cebulę, dodaj 1/2 łyżki suszonej cebuli do 1 szklanki wrzącej wody. Następnie pokrój ogień i pozwól cebuli zestalić się i wchłonąć wodę, aż na kawałkach cebuli nie będzie już twardego środka. Cebulę odcedzić i odstawić.Ugotuj hamburgery i rozpuść ser

Para kotletów gotujących się na patelni Angela Latimer/Mashed

Doprowadź patelnię z powrotem do średniego ognia. W międzyczasie posol jedną stronę burgerów, a następnie umieść je soloną stroną w dół na rozgrzanej patelni. Posolić części pasztecików skierowane do góry i smażyć przez 3-4 minuty z każdej strony.

Kiedy hamburgery są prawie gotowe (możesz użyć termometru do mięsa, aby sprawdzić, czy jest dobrze wysmażone, a temperatura 160 stopni Fahrenheita jest dobrą temperaturą w przypadku mięsa mielonego) umieść 1 plasterek amerykańskiego sera na jednym z ugotowanych kotletów, a następnie usuń oba. z gorącej patelni i odstawić.

Złóż swojego naśladowcę McDouble i ciesz się!

Montowany naśladowca McDouble Angela Latimer/Mashed

Złóż McDouble, zaczynając od dolnej bułki, dodając hamburgera z roztopionym serem, a następnie posyp zwykłym hamburgerem. Na górną połowę bułki posmaruj keczup, następnie musztardę, pokrojoną w kostkę cebulę, a na końcu połóż pokrojone ogórki kiszone. Te składniki powinny przyklejać się do bułki, gdy zamykasz burgera. Teraz możesz cieszyć się swoją pracą!

Ale chcesz zrobić jeszcze jeden krok, aby pogłębić prawdziwość McDouble's McD's? Latimer mówi: „Aby dokładnie naśladować teksturę zapakowanych hamburgerów, podgrzewaj hamburgera przez 10 do 15 sekund, aby uzyskać efekt „bułki na parze”.

Naśladowca McDonald's McDouble Przepis5 z 33 ocen Wypełnij 202 Drukuj Jeśli masz ochotę na soczystego, pysznego burgera z McDonald's, dlaczego nie spróbować tego przepisu naśladującego McDouble w zaciszu własnej kuchni? Czas przygotowania 5 minut Czas gotowania 10 minut Porcje 1 porcja Całkowity czas: 15 minut Składniki
 • 1 bułka sezamowa, przekrojona na pół
 • 1 łyżka drobno posiekanej białej cebuli (lub ½ łyżki uwodnionej suszonej mielonej cebuli)
 • szczypta soli
 • 2 -funtowe paszteciki wołowe (około ¼ cala grubości)
 • 1 plasterek sera amerykańskiego American
 • 1 łyżka ketchupu
 • 1 łyżka żółtej musztardy
 • 2-3 plasterki marynaty koperkowej
Wskazówki
 1. Rozgrzej patelnię lub patelnię z powłoką zapobiegającą przywieraniu, a następnie umieść połówki bułki na suchej patelni, aby tostować; gdy spody bułek osiągną jasnozłoty kolor i przypieczoną konsystencję, wyjmij je z patelni i odstaw na bok.
 2. Jeśli używasz suszonej cebuli, uwodnij suszoną mieloną cebulę, dodając ją do 1 szklanki wrzącej wody, odetnij ciepło i pozwól cebuli wchłonąć wodę, aż nie będzie już twardego środka. Następnie odcedź i odstaw na bok.
 3. Posol jedną stronę hamburgerów, a następnie umieść je soloną stroną w dół na rozgrzanej patelni, a następnie posolić boki pasztecików skierowane do góry.
 4. Smaż po 3-4 minuty z każdej strony, a następnie połóż plasterek sera amerykańskiego na jednym z ugotowanych kotletów i zdejmij z ognia.
 5. Złóż McDouble, zaczynając od dolnej bułki, dodając hamburgera z serem, a następnie zwykłego hamburgera. Na górną połowę bułki dodać ketchup, następnie musztardę, cebulę, a na końcu pokrojone ogórki kiszone.
 6. Zamknij burgera górną bułką i ciesz się!
Oceń ten przepis