Copycat McDonald's Kiełbasa, Jajko i Ser McGriddles Przepis

Talerz Copycat McDonald Jesień LeAnn/Mashed

Zostaw to tym genialnym umysłom w McDonald's przetestuj kuchnię, aby wymyślić linię kanapek śniadaniowych, taką jak McGriddle. Łączysz klasyczne składniki na kanapkę śniadaniową, ale zamiast bułki, biszkoptu lub rogalika jako chleba, zasadniczo używasz pary naleśników. Zamiast zostawiać to ludziom z McDonald's, zróbmy to sami w domu, ponieważ dzięki temu przepisowi naśladowania możesz cieszyć się własną kiełbasą McDonald's DIY, jajkiem i serem McGriddle. Kto wie? Możesz nawet cieszyć się nim bardziej niż oryginał kupiony w sklepie.


„W ślepym teście smaku powiedziałbym, że są tak samo aromatyczne i pyszne bez wszystkich dodatków zwykłego McGriddle”, mówi szef kuchni i autor przepisów. Jesień LeAnn . Możesz przygotować partię tych naśladujących kanapek, używając codziennych składników — w rzeczywistości możesz już mieć wszystko pod ręką, więc zabierzmy się do gotowania. A kiedy (szybkie i łatwe) gotowanie jest gotowe, LeAnn ma dla Ciebie kilka pomysłów na parowanie. „Ziemniaki z cebulą byłyby świetne z tymi” – mówi – „albo z owocami lub jogurtem. Oczywiście, Kawa pary też dobrze!Z drugiej strony kawa całkiem dobrze łączy się ze wszystkim...
Zbierz składniki na naśladowcę McDonald's Sausage, Egg & Cheese McGriddle

Składniki na Copycat McDonald Jesień LeAnn/Mashed

Do tego przepisu na naśladowcę McGriddle potrzebne są cztery jajka, cztery plasterki amerykańskiego sera, dwie i pół uncji mieszanki naleśników do szybkiego/natychmiastu, jedna trzecia szklanki wody, cztery ćwiartki śniadaniowe z kiełbasą i jedna czwarta filiżanki syrop klonowy . Widzieć? Głównie rzeczy, które masz już w kuchni, prawda?

Będziesz jednak potrzebował trochę specjalnego sprzętu. W takim przypadku duża płyta grillowa jest naprawdę pomocna, ponieważ używanie garnków oznacza gotowanie w mniejszych partiach i potencjalnie mniej stabilności termicznej, więc jeśli masz patelnię elektryczną, użyj jej. Potrzebne będą również wierzchołki do ośmiu słoików z masonem, co oznacza rodzaje pierścieni z usuniętym środkiem płaskiego dysku.Przygotuj paszteciki i jajko i zrób mini naleśniki

Nalewanie ciasta do pierścieni na patelni on Jesień LeAnn/Mashed

Po pierwsze, rozgrzej patelnię elektryczną do 325 stopni Fahrenheita. Następnie za pomocą kwadratu pergaminu lub papieru woskowanego spłaszcz cztery kiełbaski śniadaniowe, aby szybciej się ugotowały i miały odpowiedni kształt na kanapki, a następnie odłóż je na bok.

Teraz wbij cztery jajka do miski i ubij, aż staną się puszyste, co może zająć nawet pięć minut. Te też możesz odłożyć na bok. Następnie mieszamy mieszankę naleśnikową z wodą i odstawiamy na bok (ale pod ręką!).Umieść osiem metalowych pokrywek słoików do góry nogami na patelni elektrycznej i spryskaj ich wnętrze oraz patelnię pod każdym nieprzywierającym sprayem, a następnie równomiernie rozprowadź ciasto na naleśniki na osiem pokrywek słoików.

Natychmiast skrop syropem klonowym na ciasto naleśnikowe w każdym pierścieniu. Gdy zobaczysz bąbelki na cieście naleśnikowym, odwróć je i zdejmij pokrywkę słoika z masonem. Smaż naleśniki jeszcze przez około 30 sekund, następnie zdejmij je z ognia i odstaw.

Kiełbasę ugotować, a potem jajko

Gotowanie pasztecików kiełbasianych na patelni Jesień LeAnn/Mashed

Teraz nadszedł czas, aby ugotować cztery paszteciki z kiełbaskami. Umieść je na gorącej patelni i gotuj z jednej strony przez dwie do trzech minut, a następnie przewróć i ugotuj z drugiej strony. Teraz użyj termometru do mięsa lub pokrój na jeden, aby sprawdzić, czy są gotowe, a jeśli są gotowe, odłóż je na bok.

Następnie wylej ubitą masę jajeczną na patelnię, a gdy przestanie się rozlewać, uformuj z niej duży kwadratowy kształt. („Ugotowałam mój bezpośrednio w tłuszczu z kiełbasek, aby dodać smaku”, mówi LeAnn.)

Gdy spód jajka stanie się wystarczająco twardy, złóż duży kwadrat dwa razy, aby utworzyć potrójnie złożony prostokąt. Pokrój to na cztery równe kawałki, a po dokładnym ugotowaniu zdejmij z ognia.

Złóż swojego Copycat McDonald's Kiełbasa, Jajko i Ser McGriddles

Montaż naśladowcy McDonald Jesień LeAnn/Mashed

Czas złożyć McGriddles! Zacznij od jednej „bułki” McGriddle (mini naleśnika) na dnie i połóż na nią jeden kawałek złożonego jajka, następnie jeden kawałek gotowanej kiełbasy śniadaniowej, a następnie jeden plasterek amerykańskiego sera. Następnie dodaj górną bułkę McGriddle i ciesz się!

Pamiętaj, że jeśli chcesz, aby ser się bardziej rozpuścił, możesz wrzucić kawałek w ciągu ostatnich kilku sekund, gdy kiełbasa się gotuje, i zawsze możesz zmienić kolejność gotowania jajek i kiełbasek lub włożyć kiełbaski z powrotem na patelnię na chwilę przed złożeniem kanapek.

Copycat McDonald's Kiełbasa, Jajko i Ser McGriddles Przepis5 z 32 ocen Wypełnij 202 Drukuj Zostaw to genialnym umysłom w kuchni testowej McDonald's, aby wymyślić linię kanapek śniadaniowych, takich jak McGriddle. Teraz możesz zrobić jeden w domu! Czas przygotowania 10 minut Czas gotowania 15 minut Porcje 4 kanapki Całkowity czas: 25 minut Składniki
 • 4 (6 uncji) śniadaniowych kotletów z kiełbasą (niegotowanych, rozmrożonych)
 • 4 jajka
 • 2 ½ uncji szybkiego/natychmiastowego naleśnika
 • ⅓ szklanka wody
 • ¼ szklanki syropu klonowego
 • 4 plastry sera amerykańskiego
Wskazówki
 1. Rozgrzej patelnię elektryczną do 325 stopni Fahrenheita lub podgrzej patelnię na średnim poziomie.
 2. Za pomocą kwadratu pergaminu lub papieru woskowanego spłaszcz 4 placki śniadaniowe i odstaw na bok.
 3. Wbij 4 jajka do miski i ubij, aż staną się puszyste, około 5 minut, a następnie odstaw.
 4. Mieszankę do naleśników wymieszać z wodą i odstawić.
 5. Umieść 8 metalowych pokrywek słoików z masonem (rodzaje, które są pierścieniami z otwartymi środkami) do góry nogami na płycie elektrycznej i spryskaj ich wnętrze oraz patelnię lub patelnię nieprzywierającym sprayem.
 6. Równomiernie rozłóż ciasto na naleśniki między 8 pokrywkami słoików mason.
 7. Natychmiast skrop syropem klonowym każdy krążek ciasta naleśnikowego.
 8. Gdy zobaczysz bąbelki na cieście naleśnikowym, odwróć je i zdejmij pokrywkę słoika z masonem, a następnie gotuj jeszcze przez około 30 sekund. Następnie zdejmij z ognia i odstaw na bok.
 9. Ugotuj 4 kiełbaski przez około 3 minuty z każdej strony (sprawdzić, czy są gotowe) i odstaw na bok.
 10. Wlej mieszankę jajeczną na patelnię, a gdy spód jajka stanie się wystarczająco twardy, złóż w duży kwadrat, a następnie złóż kwadrat w siebie dwukrotnie, aby utworzyć długie prostokątne potrójne złożenie jajka.
 11. Złożone jajko pokrój na 4 kawałki, a po dokładnym ugotowaniu zdejmij z ognia.
 12. Złóż, zaczynając od jednej bułki McGriddle na dole, następnie złożonego jajka, następnie jednego kawałka gotowanej kiełbasy śniadaniowej, następnie jednego plasterka amerykańskiego sera, a następnie dodaj górną bułkę McGriddle.
 13. Podawaj i ciesz się!
Odżywianie
Kalorie na porcję 244
Całkowita zawartość tłuszczu 17,2 g
Tłuszcz nasycony 5,9 g
Tłuszcze trans 0,1 g
Cholesterol 97,5 mg
Węglowodany ogółem 9,8 g
Błonnik pokarmowy 0,0 g
Cukry ogółem 4,5 grama
Sód 592,4 mg
Białko 12,6 g
Przedstawione informacje są szacunkami Edamama na podstawie dostępnych składników i przygotowania. Nie należy jej traktować jako substytutu porady profesjonalnego dietetyka. Oceń ten przepis