Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail: Wszystko, co musisz wiedzieć

 Korona odświeża puszki Facebook Elżbieta Lavis
Jeśli miałeś tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical, wiesz, dlaczego ten smukły, smukły napój, pełen pikantnych smaków limonki i tropikalnej guawy, jest wart uwagi. Jak zapewne słyszeliście, Twarde szaleństwo seltzerów nie jest co to było w 2019, 2020, a nawet na początku 2021; popyt rósł i spadał, gdy świat się ponownie otworzył, a ludzie wracali do barów. Co więcej, było tylko tyle wariacji na temat tego samego motywu musującego mango, który klienci mogli znieść.
Jednak Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail nie jest standardowym twardym koktajlem, ale koktajlem w puszkach – który akurat jest modny. Jak CNBC zgłoszone w październiku 2022 r., premiksowane koktajle w puszce stają się coraz bardziej popularne. Więc ta mała liczba może nadal mieć swój moment.

Jeśli nadal nie sprzedajesz tropikalnych koktajli Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktails, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego ten jasny napój może stać się Twoim ulubionym napojem wielosezonowym.Historia tropikalnego koktajlu Corona Refresca Guava Lime Spiked

 Pudełko Corona Refresh Korona

Napoje alkoholowe w puszkach, czy to spritzer, seltzer, czy martini espresso, są dostępne od wieków, ale tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked to stosunkowo nowa propozycja. W 2019 — ten sam rok Vox nazwany hard seltzer napojem lata — Corona oficjalnie wprowadziła na rynek Corona Refresca, pierwszy smakowy napój słodowy tej klasycznej firmy piwowarskiej. Za Global Newswire , wiceprezes ds. marketingu powiedział w oświadczeniu: „Popychamy Corona do przodu, aby zaspokoić pragnienie konsumentów dotyczące smakowitych doznań dzięki nowym innowacjom, takim jak Corona Refresca”. Podobnie jak inne produkty Corony, Corona Refresca jest importowana z Meksyku. Limonka guawa była jednym z oryginalnych smaków.Tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical zaczął pojawiać się na półkach sklepowych w kwietniu 2019 roku, a konsumenci wydawali się tracić na to niewiele czasu. Jak Wieśniak! Finanse zgłoszone w maju 2020 r., linia puszek napojów alkoholowych w puszkach już zgarniała sprzedaż dla Corony.

Hard seltzer stał się hitem Corony podczas pandemii

 Pudełka twardego seltzer Impreza zdjęciowa/Shutterstock

W samym środku pandemii napoje, którymi można było się dzielić, były ogromnym zakazem, ale napoje alkoholowe w jednym serwu, takie jak tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked, były absolutnie idealne na towarzyskie spotkania. Być może nie jest zaskoczeniem, że koktajle w puszkach były w tym czasie wielkimi hitami. Zgodnie z Poczta finansowa , w środku pandemii COVID-19, Corona wprowadziła na rynek kolejną linię napojów alkoholowych w puszkach: Corona Hard Seltzer. Ten asortyment szybko stał się jednym z bestsellerów firmy. Chociaż Corona Refresca nie była produkowana przez krótki czas w 2020 roku, Marki konstelacji ogłosił w następnym roku, że tropikalne koktajle wracają na półki sklepów spożywczych.

Chociaż istniały pewne obawy, czy ludzie przestaną pić, czy nie Corona, ponieważ jej nazwa była związana z nowym koronawirusem , firma właściwie nie odniosła sukcesu. Jak Wiadomości CBS zauważono, że sprzedaż Corony pozostała prawie na równi z resztą rynku.

Być może jedną z bardziej oszałamiających rzeczy w szaleństwie seltzerów 2020 jest to, że wiele osób mówi, że nawet nie lubi hard seltzer , nazywając to alkoholem dla osób, które chcą się upić, a nie coś, po co chętnie sięgają. Na szczęście dla Corony i innych producentów koktajli w puszkach i seltzerów dane wyglądały inaczej i sprzedaż wzrosła .

To jeden z czterech tropikalnych smaków Corona Refresca

 Pudełko Corona Refrescas Korona

Korona Przekąski są odważne i plażowe, i tak, orzeźwiające. Według strony internetowej Corony napoje w puszkach mają na celu teleportację kubków smakowych za pomocą łatwej do picia mieszanki, która nigdy nie jest zbyt słodka. Te napoje słodowe są dostępne w wielu różnych i wyrazistych kombinacjach, ale wszystkie wydają się mieć jedną kluczową misję: sprawić, by konsument poczuł się całkowicie zrelaksowany i gotowy na odpoczynek. Oprócz tropikalnego koktajlu Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical znajdziesz limonkę kokosową z bogatymi nutami słodowymi, odwołującymi się do jasnego kokosa i pikantnej limonki.

Limonka z marakui ma łagodny smak i przyjemnie kwaśne nuty tropikalnej marakui z odrobiną skórki limonki i limonki ananasowej, słodsza propozycja ze znajomymi nutami świeżego ananasa i cytrusów. Jest też Corona Refresca Mas o smaku mango. Corona Refresca Mas jest bardziej mięsistym napojem o nieco wyższym ABV, ale tak samo gładkim owocowym kopnięciu jak inne Corona Refresca.

Corona Refrescas są sklasyfikowane jako seltzery w sklepach , ale nie są to jedyne opcje seltzerów Corony. Możesz odebrać kilka tradycyjne seltzery w paczkach o tematyce tropikalnej lub jagodowej lub wybierz indywidualne smaki, takie jak arbuzowa limonka i pikantny ananas. Jest także Corona Seltzeritas , zabawny, aromatyczny musujący dodatek do twoich ulubionych smaków margarity. Najwyraźniej Corona ułatwia korzystanie z gamy produktów seltzer premium i inspirowanych seltzerami.

Guawa i limonka to wyjątkowe połączenie koktajli w puszkach

 Całe i cięte guawy Anna Kucherova/Shutterstock

czy czerwony homar wypada z biznesu?

Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropikalny Koktajl to owocowa fuzja dwóch sprawdzonych i prawdziwych smaków napoju słodowego: guawy i limonki. Według Decyzje o sklepie limonka to wyjątkowo popularny twardy smak seltzer, podobnie jak czarna wiśnia i mango. Guawa może być mniej powszechna, ale nie mniej pyszna. Prawdziwym kopaczem jest to, że nie zobaczysz tych dwóch wspaniałych smaków często ze sobą połączonych, co sprawia, że ​​tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked jest tak wyjątkowy.

Ogólnie rzecz biorąc, konsumenci znajdą guawę w połączeniu z truskawką, aby uzyskać znacznie łagodniejszy, mniej tropikalny riff. mały kret oraz Micheloba Ultra oba mają napoje słodowe, które właśnie to robią, a McUltra dorzuca trochę wody kokosowej, aby uzyskać dodatkowy poncz wyspowy. Można również znaleźć bezalkoholowe seltzery z mango i guawy w Gigantyczne jedzenie . Pomimo tego, że istnieje niewiele cennych opcji napojów słodu guawa i limonki, połączenie smakowe jest z pewnością wypróbowane, prawdziwe i przetestowane. Według Reddit , nektar z guawy, rum i odrobina soku z limonki tworzą fenomenalnie warstwowy i pyszny koktajl.

Dzięki łagodniejszy smak truskawkowo-gruszkowy guawy , plus odrobina naturalnego kwiatowego polotu, może raczej uzupełniać niż konkurować z mocniejszymi smakami, takimi jak limonka czy cytryna. Więc jeśli chcesz napój, który odpowiednio celebruje oba te różne, ale pyszne smaki, Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail to świetny sposób.

Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail jest zrobiony z likieru słodowego

 Korona odświeża puszki Korona/YouTube

Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail, podobnie jak wiele innych popularnych twardych seltzerów na rynku, wytwarzany jest z likieru słodowego. ( Corona Hard Seltzer , z drugiej strony używa alkoholu na bazie cukru). Entuzjasta wina wyjaśnia, twarde seltzery przechodzą proces fermentacji, karbonizacji i aromatyzowania, w którym czasami można dodać puree, aby produkt końcowy był nieco bardziej jedwabisty. Według Strona internetowa Corony , jej linia Refrescas ma tylko autentyczne owocowe smaki i kolory, więc nie ma sztucznego posmaku lub nadmiernie mdłego słodkiego smaku.

Według USA dziś Corona Refrescas to mniej niż 200 kalorii każdy ze skromnym 4,5 procentowym ABV, co czyni je nieco silniejszymi niż tradycyjne seltzery. I co ciekawe, według 2020 Nielsen badania, większość konsumentów myśli o smakowych napojach słodowych i twardych seltzerach jako o dwóch zupełnie różnych rzeczach, chociaż technicznie się pokrywają .

Ma mniej więcej takie samo ABV jak twoje przeciętne piwo

 Szklanka do piwa i kufla Kovtun Dmitry/Shutterstock

Jeśli szukasz napoju alkoholowego, który nie zakręci po jednej puszce, Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropikalny Koktajl to dobry wybór. Z zawartością tylko 4,5% alkoholu według objętości jest mniej mocny niż IPA, a mimo to otrzymasz lodowaty, nasycony smakowo napój, który pomoże Ci uczcić początek lata. Według Kalifornijski Departament Kontroli Napojów Alkoholowych , zwykłe piwo ma 5% ABV, podczas gdy przeciętny mikrobrew rzemieślniczy spada o około 7%.

Chociaż istnieje kilka lekkich piw, które są nieco niższe niż Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail i inne smaki Corona z beczki, z pewnością możesz argumentować, że rezygnujesz ze smaku na rzecz nieco niższej liczby oktanowej w swoim napoju. Niektóre bardzo lekkie piwa mogą spaść poniżej 3% ABV i z pewnością możesz wybrać trasę NA, jeśli naprawdę martwisz się, że złapiesz zbyt duży szum.

Z drugiej strony, to naprawdę trochę gówniane zdjęcia. Jeśli pijesz na imprezie, prawdopodobnie nie będziesz w stanie odgadnąć, jaki procent jest w twoim kieliszku, chyba że twój gospodarz rozbija rzadką butelkę Siły w liczbach, czyli najsilniejsze piwo na świecie . Z Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail wiesz, co dostajesz, i możesz bawić się jak sprytny przez cały dzień.

Pij prosto lub zmieszaj z pomysłowym koktajlem

 Pudełko Corona Refresh Korona

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail jest popularnym napojem letnim 2023 roku, jest jego wszechstronność. Podczas gdy pijesz ten zimny i prosty koktajl z puszki, dostaniesz piękny wyspiarski smak, jest on równie dobry, jak zmieszany z różnymi smacznymi napojami. Według Książka koktajlowa Corona , napój z limonki i guawy umiejętnie miesza się z tequilą i triple sec, tworząc mocny i przepyszny koktajl o nazwie Guava Shores. Dodatkowo możesz dodać trochę puree truskawkowego i białego rumu, aby uzyskać zabawny riff na daiquiri.

Mieszanie puree lub dżemów z napojami typu seltzer to zabawny chwyt, który może nasycić je jeszcze bardziej alkoholowym, owocowym smakiem. Jeśli truskawka nie jest Twoim smakiem du jour, zawsze możesz poeksperymentować z dżemem malinowym, a nawet ananasem, aby uzyskać tropikalne ujęcie. Możesz również używać seltzerów i napojów takich jak one zamiast wody, sody lub toniku, o ile smaki nie konkurują lub nie używają Korona Przekąski jako sposób na wzmocnienie jedzenia lub nadanie napojom przy basenie wyjątkowego kopa.

Ponieważ smaki w Corona Refrescas są już dostępne, możesz również cieszyć się nimi wszystkimi samodzielnie lub z lekką nutą limonki lub cytryny.

najlepszy sposób na odgrzanie smażonego kurczaka

Gdzie znaleźć tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime?

 Corona Refresh przed limonkami Facebook

Jeśli jesteś już w 100% w pociągu Corona Refresca, z przyjemnością dowiesz się, że możesz kupić te owocowe faworyty niemal wszędzie. Bezpieczna droga sprzedaje sześciopakowe puszki Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail w wielu swoich lokalizacjach; jeśli chcesz spróbować wszystkich czterech smaków Corona Refresca, takie jak sklepy alkoholowe Razem wino nosić 12-pak za 17,99 USD.

Jeśli nie masz ochoty wychodzić z piżamy, zawsze możesz zamówić tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked Amazonka , gdzie zdobył dobrą ocenę. Według Marki C , możesz także rozgałęzić się na niektóre z innych pysznych smaków Corona Refresca z pakietem odmian lub kupić Corona Refresca Mas, o smaku mango, mocniejszą wersję tradycyjnej Corona Refresca. C Brands zauważa, że ​​spragnieni konsumenci mogą również kupić pojedyncze puszki koktajlu tropikalnego Guava Lime Spiked u uczestniczących sprzedawców detalicznych.

Fani nazywają to najlepszym letnim napojem

 Odświeża Guava Lime Corona Korona

Chociaż z pewnością możesz popijać Corona Refrescas o każdej porze roku, krzyczą o letnim łyku. Jak Grypa Recenzenci zauważyli, że Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail – i cztery inne smaczne smaki, na które możesz sobie pozwolić, są całkowicie satysfakcjonujące i relaksujące, idealne do relaksu przy basenie lub leżenia na plaży.

Według recenzentów, jest też bardzo mało twardego smaku alkoholu, dzięki czemu można uzyskać całe pijane brzęczenie bez oparzenia. Naród Seltzer recenzenci są zgodni, zachwycając się tym, jak dobrze pasują do siebie smaki guawy i limonki, a cytrusowy wybuch limonki pięknie podkreśla kremowy smak guawy. Nazywając Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail idealnym wyborem na nieformalne spotkanie towarzyskie, Seltzer Nation zauważa, że ​​likier słodowy jest o około pół procent niższy niż wiele innych popularnych seltzerów, co czyni go elegancką, chłodną i drinkiem przez cały dzień. zwłaszcza, gdy słońce świeci z pełną mocą.

Dzięki połączeniu jasnych, tropikalnych smaków, niższej wartości ABV i mobilności, Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail oraz jego siostrzane napoje seltzers i słodowe są najlepszymi letnimi smakołykami.

Ma więcej kalorii niż przeciętny kolczasty seltzer

 Pakiety Truly, White Claw i Bud Light Impreza zdjęciowa/Shutterstock

Mimo że Tradycyjne seltzery Corony mają 100 kalorii i cenne niewiele węglowodanów i cukrów na sztukę, Corona's Seltzeritas oraz bufet , w tym Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail, są nieco bardziej kaloryczne. Seltzeritas Corony mają po 130 kalorii, a Refresca wahają się od 170 do 195, a odmiana guawy limonki ma 187 kalorii. Biały Pazur oraz Naprawdę oba mają po 100 kalorii i Pączek światła Seltzer ma 100 kalorii i nie zawiera cukru, Corona's Refrescas może być trochę trudna do sprzedania dla bardziej świadomych kalorii tłumu. Tak więc, jeśli jedynym celem jest unikanie kalorii, a jednocześnie uzyskanie maksymalnego efektu za upojoną złotówkę, tropikalny koktajl Corona Refresca Guava Lime Spiked może nie pasować do rachunku.

Czynnik kaloryczny prawdopodobnie nie powinien być zbyt szokujący. Corona Refresca Guava Lime Spiked Tropical Cocktail to w końcu koktajl, a koktajle nie zawsze są najtańszą opcją. Jasne, wódka ma mniej więcej tyle samo kalorii, co White Claw, ale kiedy zaczniesz dodawać więcej smaków, mikserów i likierów, liczba kalorii rośnie. Według Forbes , popularne napoje, takie jak margarity i mrożona herbata Long Island, mogą mieć po kilkaset kalorii. Wystarczy powiedzieć, że to wszystko jest względne.