Fani Costco tracą to na tym hot dogie z sądu żywnościowego

Kort gastronomiczny w Costco

Nie boisz się tłustych przekąsek? W takim razie ta historia jest dla Ciebie. Redditorzy po raz kolejny udowadniają swoją kreatywność w zakresie hackowania menu — tym razem z wykorzystaniem niedrogich przekąsek na Kort gastronomiczny w Costco! . Sztuczka obejmuje parówkę do hot dogów, kawałek Pizza z serem i najprawdopodobniej wielki stos serwetek i drzemka po posiłku. Niektórzy nazywają to serowym blasterem.


laska wyślij wiadomość

— Czy zrobiłem to dobrze? Reddit użytkownik BMWer2016 udostępnił zdjęcie hot doga owiniętego w kawałek pizzy, serem na zewnątrz. To nie koniec: aby ukończyć hack, według Redditor kawasaki03, musisz również wypchać opakowanie serem Jack, który możesz złapać w Costco lub mieć w domu, aby później złożyć przekąskę. Jeden z użytkowników porównał smak Cheesy Blaster do pizzy z salami, podczas gdy inny powiedział, że to właśnie ta randka musi być „o wiele gorętsza”. Kiedy skończysz smakołyk, pozostaje tylko jedna rzecz do zrobienia, jak zauważył Redditor Senior_Nebula_1308: „Zrób coś z resztek bułki do hot dogów i ciasta pizzy”.Inne sposoby na zhakowanie hot-dogów i pizzy Costco

Pizza z hot dogami w Costco Reddit

Podczas gdy food-court w Costco nie ma „tajnego menu” do odkrycia, ma wiele możliwych do zhakowania przedmiotów i ofert, które można mieszać i dopasowywać do własnych upodobań. Masz ochotę na hot doga z odrobiną dodatkowego bałaganu? Zrób to sam Costco chili pies zamawiając psa i miskę chili, a następnie doprawiając ją serem z chili i pokrojoną w kostkę cebulą ze stacji przypraw. Ci, którzy mają bardziej ostrożne ręce, mogą spróbować upiec kurczaka nadziewane hot dogami. Delikatnie pokrój bułkę z ciasta, włóż psa do środka i ciesz się lepkim ręcznym miszmaszem z kurczaka, bekonu, sera, dressingu Cezar i wieprzowiny.
Jeśli chodzi o hacki do pizzy, być może już wiesz, że możesz zamówić poza oficjalnym menu Costco z serem, pepperoni i combo; po prostu poproś o wegetariańską pizzę lub ciasto pepperoni i kiełbaski. Kolejny hack polega na samym procesie zamawiania pizzy. Kuchnia zaleca zaoszczędzenie czasu poprzez złożenie zamówienia na około 15 minut przed zakończeniem zakupów. W ten sposób będzie w Twoim koszyku gorący, świeży i bez czekania. A jeśli twój czas się nie powiedzie, nie martw się: zawsze możesz być zabawiony przez robota Costco do robienia pizzy, który dozuje idealną proporcję sosu, sera i dodatków do każdego ciasta i może być czasami zauważony przez food court okno (przez Mentalna nić ).

koszmary kuchenne otwarte restauracjeKategorie drink Jak Zabawa