Hacki Costco, które musisz znać

Koszto Obrazy Getty

Wszyscy znamy zabawny obraz masowego klienta Costco, który wychodzi ze sklepu z wieloma 48 paczkami papieru toaletowego i ekonomicznymi kaczami keczupu. Ale niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem od hurtowni, czy nowicjuszem w Costco, który jest tylko po darmowe próbki, w tym sklepie spożywczym „tylko dla członków” jest coś więcej niż tylko napychanie spiżarni absurdalnymi ilościami artykułów gospodarstwa domowego.






Jako druga co do wielkości amerykańska sieć detaliczna na świecie po Walmart Magazyny Costco mogą być nieco przytłaczające. Jeśli kiedykolwiek robiłeś tam zakupy, być może będziesz bardziej skłonny wybrać znajome przedmioty, takie jak ręczniki papierowe, słynne kurczaki z rożna lub food court (nasza ulubiona część zakupów w Costco!). Ale Costco to coś więcej niż te dobrze znane znaleziska.



Przygotowaliśmy listę najlepszych sztuczek, wskazówek i hacków, aby jak najlepiej wykorzystać zakupy w Costco, a niektóre działają, nawet jeśli nie jesteś członkiem. Od tajnych kodów cenowych po najdziwniejsze przedmioty na sprzedaż, te hacki zachwycą nawet najbardziej sprytnych fanów Costco.








Możesz robić zakupy w Costco bez członkostwa

Wózek spożywczy Costco Obrazy Getty

Być może słyszałeś plotkę, że możesz podstępnie robić zakupy w Costco bez konieczności wydawania gotówki na członkostwo. Na szczęście ta napędzana internetem legenda jest prawdziwa! W rzeczywistości, jest kilka sposobów że możesz skorzystać z cen magazynowych Costo jako osoba niebędąca członkiem.

Jeśli użyjesz Instacart lub wiele innych podobnych usług dostawy artykułów spożywczych, możesz otrzymać dostawę artykułów spożywczych Costco, nawet jeśli nie jesteś członkiem.



dlaczego rodzinny bufet został zamknięty?

Możesz także użyć Karta gotówkowa Costco , która jest jak karta podarunkowa Costco o wartości od 10 do 100 USD. Chociaż musisz być członkiem, aby go kupić, nie musisz być członkiem, aby go użyć. Więc jeśli masz szczęście, że otrzymasz kartę gotówkową Costco, po prostu zbierz tyle gadżetów, ile mogą unieść twoje ramiona, przesuń kartę gotówkową i wyjdź bez konieczności flashowania karty klubowej. A jeśli nie masz karty płatniczej, nie ma nic złego w poproszeniu znajomego z członkostwem, aby wybrał dla Ciebie.

Możesz kupić alkohol, nawet jeśli nie jesteś członkiem

Wino Costco Obrazy Getty

To nie jedyne sposoby na wydawanie pieniędzy w Costco bez bycia członkiem. Najlepszą korzyścią dla osób niebędących członkami, z której możesz skorzystać, jest zdecydowanie kupowanie alkoholu.



W 12 stanach USA jest nielegalne wymaganie członkostwa w celu zakupu alkoholu , więc jeśli wejdziesz do Costco w Arizonie, Kalifornii, Connecticut, Delaware, Hawajach, Indianie, Massachusetts, Michigan, Minnesocie, Nowym Jorku, Teksasie lub Vermont, możesz kupić alkohol – nawet jako osoba niebędąca członkiem. Ponadto, podobnie jak wiele produktów Costco, ceny alkoholu są często znacznie niższe, niż można by się spodziewać.

Niestety ta zasada dotyczy tylko tych 12 stanów, więc jest to hack, który działa tylko w pewnym odsetku sklepów Costco.

Ważne jest również, aby pamiętać, że ta luka nie jest znana wielu pracownikom Costco, więc przygotuj się na rozmowę z menedżerem, aby wyjaśnić wszelkie zamieszanie, gdy próbują zatrzymać cię przy drzwiach.

sos sojowy o niskiej zawartości sodu

Najlepsze okazje znajdują się w centrum sklepu

Nawy Costco Obrazy Getty

Lokowanie produktu jest wszystkim, jeśli chodzi o rozsądne zakupy spożywcze. W Costco dosłowne rozmieszczenie produktów jest wskazówką, gdzie są najlepsze okazje. Najlepsze oferty w sklepach klubowych znajdują się zazwyczaj w centrum sklepu.

„Sklepy członkowskie — często podlegające ograniczeniom przestrzennym oraz fakt, że te duże sklepy klubowe oferują tak niesamowitą gamę produktów — zawierają wiele okazji w tym, co nazywają „kortem centralnym” — Paco Underhill, autor książki Dlaczego kupujemy: nauka o zakupach i założyciel Envirosell, firmy zajmującej się badaniami i doradztwem w zakresie marketingu detalicznego, powiedział Stopa banku (przez Lifehacker ).

Za wymyślne eksponowanie przedmiotów na „dziedzińcu centralnym” zazwyczaj płacą producenci i dystrybutorzy, więc jest to tańsze dla sklepu i zwykle skutkuje agresywnymi cenami i jeszcze lepszymi ofertami dla klienta. I nie wyrzucaj przedmiotów wystawionych na paletach — może nie są to wymyślne eksponaty, ale ceny są prawdopodobnie kradzieżą.

Costco ma tajny kod cenowy

znak costco Świergot

Większość doświadczonych kupujących już wie, jak zwracać szczególną uwagę na ceny, aby sprawdzić, czy rzeczywiście dostajesz świetną ofertę. Ale w Costco liczby w tych cenach mogą być w rzeczywistości tajnym kodem. Według Josha Elledge, założyciela SavingsAngel.com, każda cena Costco kończąca się na 0,97 oznacza, że ​​przedmiot został przeceniony na szczeblu krajowym (poprzez Kuchnia ). „Te przedmioty zwykle nie trwają długo, ponieważ ludzie kupują je szybko” – powiedział Elledge.

Nie oznacza to jednak, że powinieneś zapełnić swój koszyk. Nawet jeśli przedmiot został przeceniony lub jest wycofywany, może to być tylko niewielka zniżka, więc nie kupuj na ślepo przed badaniem.

Przedmioty o regularnej cenie zwykle kończą się cyfrą dziewięć. Jeśli zdarzy się, że złapiesz cenę, która kończy się na 0,88 lub 0,00, jest to prawdopodobnie przecena menedżera na zwrócone produkty, produkty sezonowe lub modele podłogowe, zgodnie z Twardy nikiel .

Gwiazdki na metkach też są tajnym kodem

Gwiazdka z ceną Świergot

Jeśli zobaczysz gwiazdka na metce , zwłaszcza na wyprzedaży, to Twoja wskazówka, aby zaopatrzyć się! Gwiazdka w prawym górnym rogu metki z ceną oznacza, że ​​produkt nie będzie uzupełniany i jest kolejną bardziej subtelną częścią kodu cenowego Costco.

Gdy produkt zostanie wyprzedany, Costco nie planuje już nosić go w sklepie — przynajmniej nie w dającej się przewidzieć przyszłości — więc cena, którą widzisz, jest prawdopodobnie najniższą ceną, jaką kiedykolwiek pójdzie za ten konkretny przedmiot (nawet jeśli nie jest przeceniony ), według Konsumpcjonista . Co więcej, pozostałe zapasy w sklepie są prawdopodobnie jedynym towarem, który będzie posiadał Twój Costco, więc jeśli przedmiot, który chwytasz za każdym razem, gdy tam jesteś, nagle ma gwiazdkę na metce, rozważ oczyszczenie półek — wkrótce zniknie.

Jest kilka rzeczy bardziej frustrujących, niż gdy Twój ulubiony sklep przestaje oferować Twoje ulubione produkty, więc ten kod jest świetnym sposobem, aby się uprzedzić.

Bilety do kina są tańsze w Costco

Ceny biletów do kina Costco Świergot

Jeśli możesz wykorzystać członkostwo Costco do zakupu karnetów do Disneylandu , na pewno możesz go użyć do zakupu biletów do kina. Jako Krazy Kupon Pani mówi , właściwie taniej jest kup bilety do kina w Costco niż przez kino, zwłaszcza jeśli kupujesz je hurtowo dla głównych marek teatralnych, takich jak Regal i AMC. Od kwietnia 2018 r. 10-pak biletów do kina AMC w Costco będzie kosztować 8,99 USD za bilet, co może dać 2–3 USD oszczędności na film, w zależności od miejsca zamieszkania.

Prawie nigdy nie ma powodu, aby kupować bilety w kinach lub w serwisie internetowym (ponieważ nie oszukujmy się, opłaty za udogodnienia nie są fajne), więc dlaczego nie kupić ich hurtowo?

Niektóre produkty marki Costco są takie same (lub lepsze) niż ich markowe odpowiedniki

Wódka Kirkland Signature Świergot

Jedną z najlepszych wskazówek dotyczących zakupów, z których możesz skorzystać praktycznie w każdym sklepie spożywczym, jest przełknięcie przywiązania do marek i kupowanie produktów marki sklepowej. Wiele produktów marki Costco – pod nazwą Kirkland Signature – jest prawie identycznych (lub lepszych) od ich markowych kuzynów. Od oliwy z oliwek po masło orzechowe, dziesiątki listy rankingowe śpiewali ciche pochwały o produktach Kirkland Signature.

Jednym z najpopularniejszych produktów marki Costo jest – o dziwo – wódka. Według Przekąski , wódka Costco jest wytwarzana z tego samego źródła wody co wódka Grey Goose, a nawet uzyskała wyższe wyniki w wielu ślepych testach smakowych. Zagregowane rankingi dotyczące alkoholu z Under the Label oceniają Kirklanda na 88 punktów, podczas gdy Gray Goose zdobył średnio tylko 82 punkty.

Oczywiście nigdy nie należy oceniać produktu w sklepie spożywczym (lub butelki likieru) po etykiecie.

najlepsza część steku

Możesz poprosić o połowę kurczaka z rożna

Rożna Costco

Nie ma nic lepszego niż zapach tuzina soczystych kurczaków powoli obracających się pod lampą grzewczą. W Costco, podobnie jak tanie hot dogi z jedzeniem, kurczaki z rożna? pozostali w tym samym punkcie cenowym od 4,99 dolara przez lata, a po ugotowaniu ważą co najmniej trzy funty.

Ale chociaż kurczak z rożna może nakarmić całą rodzinę lub być używany do wielu posiłków dla jednej lub dwóch osób, mało znanym faktem jest to, że tak naprawdę nie mieć kupić całego kurczaka. Zamiast tego możesz poprosić pracownika działu mięsnego, aby pokroił kurczaka na połówki lub ćwiartki, według Epickie . Jest to szczególnie idealne rozwiązanie dla osób, które zdecydowanie preferują białe lub ciemne mięso.

Możesz nie chcieć, aby ten posiłek stał się nawykiem (nawet jeśli jest to świetna okazja), ponieważ kurczaki z rożna Costco są naładowane sodem z zastrzyków ze słonej wody, które zapewniają im pulchność i soczystość.

Możesz zamówić pizzę z wyprzedzeniem

Pizza Costco

Bezpłatne próbki żywności Coscto mogą być popularne wśród klientów szukających szybkiej przekąski, ale ich strefa gastronomiczna jest świętym Graalem dla głodnych kupujących. Ceny w punktach gastronomicznych są zaskakująco niskie (można uzyskać hot dog i napoje gazowane za 1,50 USD — taka sama cena, jaka była od 1985 roku — i ogromny kawałek pizzy za 1,99 USD), a ich pyszną pizzę można zamówić z wyprzedzeniem.

Jako jedna z największych sieci pizzerii w Ameryce ( tak naprawdę ), linie gastronomiczne Costco mogą być dość długie w godzinach szczytu w weekendy podczas posiłków. Na szczęście możesz zadzwonić lokalna infolinia do pizzy Costco złożyć zamówienie z wyprzedzeniem i pominąć kolejkę. Czek mapa lokalizacji magazynów Costco dla informacji kontaktowych lokalnej infolinii pizzy.

Niestety, Costco tak naprawdę nie dostarczy ich słynnych pizza do domu, ale trzymamy kciuki, że w przyszłości staje się nową polityką!

Dowiedz się, kiedy trwa sprzedaż

Ceny Costco Obrazy Getty

Każdy wart swojej soli kupujący w Costco wie, że kuponów producentów nie można wykorzystać w Costco. Ale to nie znaczy, że Costco jest odporne na cykl sprzedaży. Zawsze opłaca się wiedzieć dokładnie, kiedy trwa miesięczna sprzedaż Costco, Josh Elledge, założyciel SavingsAngel.com, powiedział Kuchnia . Powiedział, że sprzedaż wewnętrzna Costco jest wydawana w miesięcznej książeczce kuponów. „Wyprzedaż zwykle rozpoczyna się w czwartek i trwa około dwóch i pół do trzech tygodni” – powiedział Elledge.

Oznacza to, że przez około półtora tygodnia miesięcznie Costco nie będzie w ogóle prowadzić sprzedaży. To zdecydowanie nie jest to, kiedy chcesz iść, więc miej oko na wszelkie cykle cenowe sprzedaży.

Najlepsze w sprzedaży Costco jest to, że tak naprawdę nie musisz przycinać kuponów, aby nadążyć – nawet jeśli reklamują je w „książce kuponów”. Oferty są automatycznie doliczane do sumy przy kasie, więc nikt nie przegapi.

laska fil moja przyjemność

Możesz zwrócić produkty Costco w dowolnym momencie (z kilkoma wyjątkami)

Linia zwrotów Costco Świergot

Costco jest dobrze znane ze swojego bardzo łagodna polityka zwrotów. Legenda głosi, że możesz kupić materac, zdecydować, że już go nie chcesz i zwrócić go po latach bez problemu, przynajmniej według wątek Reddit od pracowników Costco.

Ale niezależnie od tego, czy zwroty spleśniałego materaca są honorowane, czy nie, reputacja Costco w zakresie łatwych zwrotów jest w rzeczywistości polityką firmy, a nie tylko plotką. Zgodnie z ich oficjalną polityką zwrotów — które możesz przeczytać tutaj — Costco „zwróci cenę zakupu” za każdy przedmiot z wyjątkiem elektroniki (której obowiązuje polityka 90 dni), diamentów, papierosów, alkoholu, produktów o ograniczonej przewidywanej długości życia oraz zamówień specjalnych.

Dziwne historie powrotów Costco czasami nawet pojawiają się w wiadomościach, jak jedna kobieta, która rzekomo pomyślnie wróciła drzewko świąteczne ponieważ umarł... 10 dni po Bożym Narodzeniu.

„Nie mogę tego zmyślić”, powiedział Scott Bentley, który zrobił zdjęcie transakcji na linii zwrotu pieniędzy, w oryginalnym poście, który stał się wirusowy na Facebooku.

Poniedziałki to najcichszy czas na zakupy

Parking Costco Świergot

Najgorsze w zdobywaniu tak wielu ofert hurtowych podczas sobotniego popołudnia na zakupy w Costco jest pozornie niekończąca się kolejka do kasy. Czekanie za dziesiątkami klientów, którzy wydają się wydać na około roczne zakupy spożywcze, może być niesamowicie frustrujące.

Ale tak jak w większości dużych sklepów spożywczych, najgorszy czas na zakupy to weekendy. Próbować udam się do sklepu w poniedziałek po pracy (lub w dzień wolny), aby uniknąć zatłoczonych parkingów, długich kolejek przy kasie i szalonej rywalizacji o popularne, tanie przedmioty.

Krazy Kupon Lady sekund tej sugestii , mówiąc, że w sklepie z dużymi pudełkami największy ruch to dni powszednie między 15:00 a 17:00, ale jeśli pracujesz na normalną zmianę 9-5, zawsze możesz spróbować wyciskanie w podróży na zakupy w Costco około 45 minut przed zamknięciem, co oznacza kolejny czas o małym natężeniu ruchu.

proste drinki na zamówienie w barze

Kup elektronikę w Costco, aby uzyskać bezpłatne wsparcie techniczne

elektronika costco Obrazy Getty

Zanim udasz się do Best Buy lub sklepu Apple, aby odebrać nowy laptop lub telewizor z płaskim ekranem, możesz najpierw sprawdzić przejście z elektroniką w Costco. Nawet jeśli kupowanie elektroniki w hurtowni może nie być twoim pierwszym odruchem, jest to sprytny zakład. Wszystkie zakupy elektroniki od Costco są objęte bezpłatną pomocą techniczną.

Każdy gadżet, który kupujesz w Costco, zawiera dyżurna infolinia concierge z którym można się kontaktować w godzinach od 5:00 do 22:00, siedem dni w tygodniu, z wyłączeniem świąt, w celu uzyskania bezpłatnej pomocy technicznej, zgodnie z Dobre gospodarowanie . Oznacza to, że jeśli twój nowy laptop nie chce się uruchomić, możesz zadzwonić do Costco zamiast zabierać go do warsztatu.

Przedłużają również gwarancję fabryczną na wiele dużych zakupów elektronicznych do dwóch lat, co oznacza, że ​​istnieje kilka dobrych powodów, aby kupować elektronikę w Costco.

Możesz tam kupić jakieś dziwne rzeczy

Trumny Costco Świergot

Nie bez powodu magazyny Costco są ogromne. Jeśli kiedykolwiek byłeś przytłoczony ogromną ilością produktów oferowanych w klubie hurtowym, prawdopodobnie dopiero zacząłeś zarysować powierzchnię tego, co możesz faktycznie kupić dzięki członkostwu. Niektóre z bardziej niezwykłych przedmiotów na sprzedaż w Costco obejmują samochody (które można wypożyczyć lub kupić za ich pośrednictwem) Usługi programów automatycznych ), egzotyczne pakiety wakacyjne do miejsc takich jak Europa i Afryka i — dość chorobliwie — trumny i urny ozdobne.

Możesz także kupić giganta, ośmiostopowe misie pluszowe , karnet na siłownię , automat , i piwnice na wino jeśli naprawdę masz ochotę na przygodę.

Przeciętny kupujący w Costco prawdopodobnie będzie czuł się bardziej komfortowo, po prostu trzymając się ekonomicznych paczek ręczników papierowych i oliwy z oliwek. Ale to pocieszające wiedzieć, że ty mógłby kup samochód sportowy z członkostwem Costco, jeśli naprawdę chcesz.