Costco ma dobre wieści dla fanów swojego popularnego ciasta czekoladowego

Koszto Facebook

Ciasto czekoladowe Costco ma kultowych fanów. Wielu ręczy za to, jak pyszny jest ten smakołyk. Te wszystkie amerykańskie ciasta czekoladowe, jak się je nazywa, są wystarczająco duże, aby z łatwością nakarmić wszystkich gości na przyjęciu urodzinowym (poprzez Dzisiaj ). Desery kosztują aż siedem funtów, a obfite, gęste ciasto sprzedawane jest za jedyne 16,99 USD Codzienny Posiłek .


Niestety, około dwa lata temu pojawiła się zła wiadomość dla fanów czekoladowego ciasta Costco, którzy byli zmuszeni zobaczyć, jak ich ukochany przedmiot jest zabierany ze sklepów. Sprawy stały się tak intensywne, że petycja została utworzona online (poprzez Change.org ). „Proszę przywieźć ten niesamowity deser lub przynajmniej zaoferuj go na specjalne zamówienie w dziale piekarniczym” – czytamy w petycji. Na szczęście marka zwróciła uwagę na prośby swoich klientów i pod pewnymi względami wskrzesiła uwielbiany produkt. Według Jedz to, nie to! , Costco ma niespodziankę dla wszystkich swoich klientów, którzy okazali tak wielką miłość do swojego All American ciasto czekoladowe.Ciasto czekoladowe Costco jest teraz dostępne w formie mini ciasta

Koszto Instagram

Według Jedz to, nie to! , Costco ponownie wprowadziło swoje All American ciasto czekoladowe w formie słodkiej niespodzianki. Przywitaj się z mini ciastkami czekoladowymi! Te mini smakołyki od Costco są nadal niesamowite, według wczesnych recenzji. Najlepsza aktualizacja? Te ciasta, które kosztują 7,99 USD za opakowanie sześciu sztuk, mają ten sam smak, co ich oryginalne odpowiedniki. Jeden rekompensator napisał: „To samo ciasto, krówki i wiórki czekoladowe, których używaliśmy do dużych ciastek AA, tylko teraz w formie babeczki”. Jednak inny plakat zauważył, że te mini ciastka są w rzeczywistości większe niż rozmiar typowej babeczki.
Inny fan, któremu udało się spróbować ciasta, napisał: „Kupiłem je wczoraj na przerwie i podzieliłem się nimi w pokoju socjalnym. Wielki hit.' Brzmi jak dobra wiadomość, co? Ponadto film, który został niedawno opublikowany Instagram dał fanom szybkie spojrzenie na czekoladowe babeczki i przyciągnął już tysiące widzów. Większość jest bardzo podekscytowana i nie może się doczekać, aby spróbować nowych ciast. Jak powiedział fan: „Powinni je zatrzymać i wszystkie [outlety] Costco powinny je sprzedać!”