Costco przywraca ulubione przez fanów Twisted Churros

Skręcone churros na tacy

Każdy fan Costco wie, że food court jest prawie tak samo kluczem do doświadczenia zakupów w hurtowni, jak sam towar. . Teraz jeden z ulubionych lokali gastronomicznych powraca do menu — Twisted Churros firmy Costco powracają, aby urozmaicić Twoje zakupy.


Być może pamiętasz minione lato, kiedy hurtownia ponownie otworzyła food court po miesięcznej przerwie pandemicznej (przez Moje przepisy ). Tłuczony napisał o tym, jak Costco ulepszy ukochane Twisted Churros większym ciastem i pokryje je masłem i cynamonem, aby uzyskać bardziej treściwe, satysfakcjonujące doznania z churro. Teraz, po niszczycielskim (lub przynajmniej nieco rozczarowującym) okresie braku Twisted Churro, hurtownik sprowadza je z powrotem po 1,49 dolara za sztukę, a kupujący nie mogą być bardziej podekscytowani.– Churros z Costco wracają! zamieścił Instagrammer z Costco-spotting Costco kupuje , przedstawiający zdjęcie napisu „Już wkrótce” umieszczonego w Huntington Beach Costco. „Mam w sercu dziurę wielkości churro, która z pewnością zostanie wypełniona, gdy te oficjalnie wrócą!” Wpis szybko zdobył tysiące polubień, a inni kupujący rozmawiali z komentarzami, aby omówić, jak bardzo są podekscytowani powrotem churros.
Powracający ulubieniec fanów Costco

Na zewnątrz Costco z linią Anthony Devlin/Getty Images

Fani już od jakiegoś czasu oczekiwali powrotu churros. Witryna z wiadomościami o jedzeniu Jedz to, nie to! nazwali te churros jednym z pięciu najbardziej pominiętych artykułów gastronomicznych Costco w czasie, gdy knajpka była zamknięta. Magazyn Czerwona książka umieścił Twisted Churros na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych pozycji w menu Costco food court, mówiąc: „Ten pyszny cynamonowo-cukrowy smakołyk sprawi, że pomyślisz, że jesteś na targach hrabstwa, a nie w Costco”. ZA Change.org petycja z setkami podpisów domagała się zwrotu churros, mówiąc: „Nie zrozum mnie źle, lody, pizza, hot dogi itp. nie są złe, ale są słabe w porównaniu z pobożnym nektarem churros z Costco .

Więc regularnie sprawdzaj food court lokalnego hurtownika, ponieważ wygląda na to, że te kultowe klasyki wrócą do menu lada dzień, większe, lepsze i bardziej maślane niż kiedykolwiek.