Costco vs. Trader Joe's: Co ma lepsze wszystko Przyprawa do bajgla?

Przyprawa

To mieszanka nasion. To styl życia. To Trader Joe Wszystko oprócz przyprawy do bajgla . Są szanse, słyszałeś o sprzedawcy najlepiej sprzedający się pozycja: inspirowana bajglami mieszanka maku, sezamu, płatków cebuli i czosnku oraz soli, którą fani na całym świecie posypują wszystko, od porannego tosta z awokado po popcorn późno w nocy. Zdobył entuzjastyczne recenzje w Internecie, zrodził dziesiątki naśladowca przepisy kulinarne, a teraz ma konkurenta (w rzeczywistości więcej niż jednego), który nabiera tempa. Oto, co musisz wiedzieć o tych mieszankach bez bajgla.


Po pierwsze, specyfikacje. Trader Joe's Everything But the Bagel Seasoning jest dostępny w słoikach z przyprawami o wadze 2,3 uncji i sprzedawany w sklepie za 1,99 USD (za pośrednictwem Rafineria 29 ). Zdobył oddanych zwolenników, a nawet dał początek kwitnącemu czarnemu rynku w częściach świata, których Trader Joe nie dotknął. Na Australijski eBay , jedna butelka może kosztować około 11,66 dolarów australijskich, wliczając koszty wysyłki, co przekłada się na około 8,50 dolarów.kirkland blended szkocka whisky

Za słoik nasion. Jedna para podobno nawet zarobiła blisko 30 000 $, sprzedając poszukiwaną posypkę online (przez Kuchnia ). Costco sprzedaje jego własna wersja , zwany po prostu „Wszystko przyprawą do bajgli” w 11,5-uncjowych pojemnikach od zeszłego roku za 4,99 USD i są dostępne raporty. Jak różne mogą być dwie przyprawy z zasadniczo tymi samymi składnikami, możesz zapytać? Jeśli internet ma coś do powiedzenia na ten temat — DUŻO.
z czego robi się masło orzechowe

Przyprawa naśladująca Costco i jak się układa

Nasiona Costco Instagram

Składniki są takie same i w tej samej kolejności, choć sformułowane nieco inaczej ( Handlowiec Joe'a „suszona cebula mielona” vs. Costco „cebula odwodniona”), ale niektórzy krytycy wersji Costco twierdzą, że jest zbyt słona. Jeden komentator na Instagramie Poczta z konta costcobuys napisał: 'TJ's jest lepszy. Ten ma znacznie więcej soli. Jeden Redditor przejęte jednak dokładnie odwrotnie: „I jest też mniej słony niż ten u TJ”. Szybkie spojrzenie na etykiety mówi nam, że mają rację: za ćwierć łyżeczki, TJ's wersja ma 80 mg sodu w porównaniu do Costco 65 mg. Jak powiedział jeden z Redditorów o wersji Costco: „Nie mówię tego lekko, to zmienia życie”.

Nie ma jednak wątpliwości co do jednego: przyprawa Costco ma lepszą wartość. Nie zaginął w tym Redditorze, który powiedział: „Kocham tj, ale zbyt drogie, aby często kupować. Poszukam go podczas następnego biegu w Costco. A jeśli nie masz członkostwa Costco, Sam's Club, Walmart, Amazon i, Aldi wszystkie też mają swoje własne wersje (poprzez Ona wie ). Niezależnie od sprzedawcy, mieszanka zapewnia dodatkowe wzmocnienie i chrupanie wszystkiego, od ryżu przez jajka po sałatki (poprzez kanciaste warzywa , Reddit, Kuchnia ). Według kuchnia , jedna mama używa go nawet, aby nakłonić swoje maluchy do jedzenia warzyw. „Moje cztero- i dwuletnie dzieci są wybredne w kwestii warzyw, a te „posypki” pomagają je sprzedawać” – powiedziała im. Kto może spierać się z pikantnymi posypkami?


Kategorie jeść Zabawa Komiksy