Costco dostarczy pełny posiłek wielkanocny do Twoich drzwi. Oto, co jest w środku

Koszto Koszto

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i chociaż wiele osób nie może się doczekać obfitego, pysznego obiadu wielkanocnego z rodziną i przyjaciółmi, cała praca przygotowawcza i gotowanie, które wiążą się z zebraniem wszystkiego razem, nie zawsze są przyjemne. Na szczęście w tym miejscu pojawia się Costco. Już drugi rok z rzędu Costco oferuje swoim klientom możliwość zakupu pełnego obiadu z szynką, który zostanie dostarczony prosto do ich drzwi na czas świąt wielkanocnych, bez żadnych prac przygotowawczych.


Klienci Costco, którzy skorzystają z tej oferty, otrzymają kompletną kolację Schwan's Spiral Ham Dinner, która może służyć nawet ośmiu osobom przy składaniu zamówień online. W tej chwili posiłki, które zwykle kosztują 89,99 USD, są w sprzedaży za jedyne 74,99 USD, co daje rozsądne 10 USD na osobę za kolację wielkanocną z pełną obsługą. Strona internetowa Costco . Każde zamówienie zawiera kompletny posiłek wielkanocny ze wszystkimi dodatkami, w tym przystawką główną, czterema dodatkami i deserem.Kompletna kolacja Schwan's Spiral Ham obejmuje siedem świątecznych posiłków

Tryb szarlotki ala

Oprócz 8,5-funtowej peklowanej, w pełni ugotowanej, spiralnie pokrojonej szynki z kością, klienci otrzymają również 2-funtową torbę pieczonych, przyprawionych całych ziemniaków , stronę całkowicie naturalnej supersłodkiej kukurydzy i trzy MicroSteam worki całej zielonej fasoli. I oczywiście żadna świąteczna kolacja nie byłaby kompletna bez strony łuszczących się domowych ciasteczek. Na deser klienci będą mogli zjeść pyszny, maślany 10-calowy Schwan's Old-Fashioned Szarlotka wraz z bokiem kremowej wanilii lody . Wszystkie produkty zostaną w pełni przygotowane i nie wymagają dodatkowego mieszania, krojenia w kostkę, obierania ani siekania. Wszystkie produkty można po prostu podgrzać zgodnie z instrukcją, położyć na talerzu, a następnie zjeść.
Kolacja dotrze w ciągu dwóch do trzech dni roboczych, chociaż kupujący powinni pamiętać, że paczki żywnościowe nie zostaną dostarczone w weekend ze względu na ich łatwo psujący się charakter. W związku z tym zamówienia można składać tylko w poniedziałki, wtorki i środy przed południem. Jeśli przegapisz środowy termin, będziesz musiał poczekać do następnego poniedziałku na wysyłkę zamówienia, według Costco. Więc nie będziesz chciał czekać ze złożeniem zamówienia, aby upewnić się, że wszystkie te smaczne, wstępnie ustalone produkty dotrą na czas. Twoja wielkanocna kolacja już na Ciebie czeka – wystarczy, że klikniesz przycisk.