Koreańskie pierożki z kurczakiem Costco podekscytowały ludzi

Pierogi Bibigo youtube

Do końca lutego w Costco można kupić knedle z kurczakiem i warzywami BiBiGo. Na @costcodeals konto na Instagramie , ogłosili, że poprzednio 11,99 $ pudełko z 36 w pełni ugotowanymi pierogami jest teraz w sprzedaży za jedyne 7,49 $. Każdy, kto komentował wiadomość, wyznał miłość do produktu, choć jeden z komentatorów zauważył, że mimo tego, że pierogi nigdy nie pojawiają się na talerzu tak jak na zdjęciu, smakują naprawdę dobrze.


Uznanie dla tych pierogów jest wieloletnie, ponieważ pojawiły się w 2019 roku Insider biznesowy lista najlepszych przystawek Costco. „Przypominają zamrożone xiao long bao, te pierogi mają w sobie przyjemny kęs aromatycznego bulionu wraz z nadzieniem” Insider biznesowy powiedziany. Niektóre, jak blog kulinarny o nazwie GrubMops , są ambiwalentne co do smaku tych pierogów, ale byli fani pierogów, którzy nie zgadzali się w swoich komentarzach: „Są takie cudowne, gdy przyjaciele przychodzą niespodziewanie. Chciałbym tylko, żeby zawierały więcej sosu do maczania. To po prostu za mało. (Każde pudełko zawiera tylko sześć saszetek sosu do maczania.)Wygląda więc na to, że ludzie są podekscytowani pojawieniem się koreańskich pierożków z kurczakiem i warzywami BiBiGo w Costco.
trader joe vs aldi

Pierogi Costco to pyszna, ale słona przekąska

Paczka pierogów na parze Instagram

Podczas gdy wielu komentujących post na Instagramie @costcodeals pisało entuzjastyczne recenzje od „To są naprawdę dobre i świetnie nadają się na szybki posiłek”, do „Są niesamowite”, jest jedna rzecz do zapamiętania na temat tej przekąski do mikrofalówki. Jedną jednoznacznie negatywną wzmiankę o produktach BiBiGo wygłosili: Jedz to, nie to! w artykule o pierogach, które należy jeść io tych, których nie należy. Knedle wieprzowe i warzywne BibiGo należą do kategorii „Nie to!” Kategoria. Chociaż składniki wydają się ogólnie zdrowe, mają wysoką zawartość tłuszczu, kalorii i sodu.

Porównanie etykiet żywieniowych pierogi wieprzowe z pierogi z kurczakiem jak podaje BiBiGo na ich stronie internetowej, knedle z kurczaka są stosunkowo zdrowsze, ponieważ ich 250 kalorii i 7 gramów tłuszczu na knedle są znacznie mniejsze niż 370 kalorii wieprzowych i 19 gramów tłuszczu na knedle. Jednak oba łamią 500 miligramów sodu, z 570 mg w kurczaku i 620 mg w wieprzowinie. Stanowią one około jednej czwartej zalecanego dziennego spożycia spożycie sodu , na Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne .natychmiastowa zmywarka z pokrywką garnka

Biorąc pod uwagę to zastrzeżenie, te inspirowane koreańskimi pierogami pełne soczystego kurczaka, kapusty, cebuli i grzybów nadal wydają się być hitem wśród klientów Costco. Zgarnij trochę w tym miesiącu, aby zaoszczędzić 4,50 USD.